Moderný 3i.byt s klímou, terasou a parkovaním.Províziu neplatíte.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 75 m²

Ponúkame Vám moderný 3-izb.byt o výmere 84m2 (75m2 + terasa 9m2) v novšom bytovom dome Panorama

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

780 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme na prenájom prízemný priestor 80m2-250m2 v BA IV a BA V.

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | 100 m²

Pre nášho klienta hľadáme na prenájom nebytový (obchodný) priestor / objekt, prípadne väčší pri

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50.5 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárske, obchodné a skladové priestory od 14m2 do 500m2 v areáli.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 60 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske, obchodné a skladové priestory od 20m2 do 500m2 na Nádražnej u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáte pôdu, les alebo lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 2,100 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemok v katast. území Dubová, veden

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

7,500 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame pozemky, od 1000m2, pôdu a les, spolu viac ako 4ha.

Reality Horný Tisovník

Orná pôda | 6,600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v obci Horný Tisovník, okr. Detva. Ide o ornú pôdu, trvalý tráv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

1.1 €/m2 1 €/m2

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Rača

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom kraji

Reality Senec

Komerčná zóna | 3,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu ( pre občiansku vybavenosť) v Bratisla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Senec

Cena dohodou

Nové skolaudované byty a nebytové priestory v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné kancelárske priestory na prenájom v novostavbe v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné kancelárske a obchodné priestory v administratívny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

120,000 € 4800 €/m²

Nový priestranný 3iz. byt s klimatizáciou, balkónom a parkovaním.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mahulanka | 65 m²

Ponúkame Vám moderný 3-izb.byt (70m2) v novom bytovom dome s balkónom a parkovacím miestom na u

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Oplotený obrábaný vinohrad so studňou a kontajnerom.

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | Fajgalská cesta | 4,000 m²

Ponúkame výnimočný vinohrad, vhodný aj ako rekreačný pozemok alebo záhrada. Vinohrad sa nachádz

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

49,000 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | 200 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom kraji

Reality Trnava

Komerčná zóna | 3,000 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Trnava

Cena dohodou

Investičná príležitosť. Pôda pri budmerickom kaštieli.

Reality Budmerice

Orná pôda | Pod kašteľom | 11,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok neďaleko budmerického kaštieľa a rodinných domov. Pozemok je rov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

10 €/m2 10 €/m2

Ponúkame pôdu 2.000m2 - 20.000m2 v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Reality Trnava

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky rôznych výmer, v rôznych lokalitách. Ide prevažne ornú pôdu a le

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

3 €/m2 3 €/m2

BA/NIVY- ESHOP, KLIENTSKÉ CENTRUM? OP s výkladom na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 400 m²

Moderný obchodný priestor na prenájom Bratislava – Plynárenská ulica, 400 m² Ponúkame na prená

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 2 izbový byt s parkovaním v cene, BA II. Trnávka, Galvániho

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 43.92 m²

POPIS BYTU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka exkluzívne na prenájom krásny nový 2 izbov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prémiové flexi kancelárie v BBC1- Bratislava II.- Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 20 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom štýlové flexi kancelárie v prestížnej budo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

BA/PETRŽALKA-Prenájom moderného 2i bytu s lodžiou+parking-Kopčianka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 51.66 m²

Ak hľadáte priestranný byt v novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plnou občia

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Zámocká | 20 m²

Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava Ponúkame

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

43,500 € 2175 €/m²

2-izbový byt na prenájom v budove Wigwam

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 48 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt v budove Wigwam, situovan

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Komárno

510 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PÁNTOCH - pozemok 1849 m2, PRÁVOPLATNÉ UR na vybudovanie PREVÁDZKOVEJ BUDOVY

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie