Obchodný priestor v Rači vhodný na rôznorodé využitie.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviareň,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 2931 €/m²

Slnečné pozemky s panoramatickým výhľadom a potenciálom vo viniciach. Exkluzívne u nás.

Reality Hosťová

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 579 m²

POPIS POZEMKU: Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj slnečné pozemky s panoramatickým výhľa

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Hosťová

7,800 € 13 €/m²

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dudince

140,000 € 1300 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom na slnečnom pozemku 805 m2 – Veľký Lapáš. Exkluzívne u nás.

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Domov, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke! Predstavte si letné večery na veľkej ter

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

255,000 € 1275 €/m²

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

3i MOBILNÝ DOM a postúpenie prenájmu záhrady 322 m2, DÚBRAVKA (Agátová ulica).

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 322 m²

Ponúkame na postúpenie dlhodobý prenájom útulnej záhrady s priestranným mobilným domom v pokojn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

31,000 € 96 €/m²

NA PREDAJ budova obchodu a služieb, Plavecký Mikuláš, okres MALACKY. Výborná poloha v CENTRE OBCE.

Reality Plavecký Mikuláš

Iný objekt | Plavecký Mikuláš | 468 m²

Budova s atraktívnou polohou sa nachádza v obci Plavecký Mikuláš, ktorá je známou turisticko

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Plavecký Mikuláš

Cena dohodou

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 140m2, pozemok 510m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 140 m²

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 140m2, pozemok 510m2 Klasický tehlový murovaný zateplený samostatné stoj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

300,000 € 2143 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA 4i Chata 118m2 so súpisným číslom. Krásny rovinatý pozemok 530m2 pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 118 m²

NOVOSTAVBA 4i Chata 118m2 so súpisným číslom. + Možnosť 30r úveru + Trvalý pobyt + Odvoz sm

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

280,000 € 2373 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

100,000 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pútnická | 530 m²

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese. Nutná kompletná rekonštrukc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

150,000 € 283 €/m²

Novinka
Novinka

Chata 118m2 so súpisným číslom. Krásny rovinatý pozemok 530m2 pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 118 m²

Chata v pôvodnom stave 118m2 so súpisným číslom. Nutná kompletná rekonštrukcia. Krásny rovinat

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

150,000 € 1271 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Dunajská Lužná – Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 608 m²

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v zastavanej časti obce Dunajská Lužná – Nové Košariská,

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

206,600 € 340 €/m²

Babony TRE I Prenájom Komfortné bývanie priamo v srdci mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Špitálska | 95 m²

Babony TRE I Prenájom Príjemné mezonetové bývanie priamo v srdci mesta – Špitálska ulica Výnim

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE I PRENÁJOM 2-izbový byt_Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 41 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom štýlový, moderne zariadený 2-izbový byt s celkovou výmerou 51,

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BABONY TRE | B2.15 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,390 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE I Študenti POZOR Prenájom 4-izb.bytu, 2x balkón,parkovanie

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Priekopnícka | 91 m²

Babony TRE ponúka ŠTUDENTOM na prenájom slnečný, priestranný a čiastočne zariadený 4-izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | Malinovská | 3,700 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Babony TRE/ River Park / Luxus. 3-i. byt s výhľadom na Dunaj, terasy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 166 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardný 3-izbový byt situovaný v jednom z najprestížnejší

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Babony TRE/ Luxusný, 4-i. byt so záhradou/ tichá lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 253 m²

Ponúkame vám do prenájmu honosný 2-úrovňový veľkometrážny byt v tichom prostredí nad hradom, pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Slnečný 3-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 81 m²

Exkluzívna ponuka: Slnečný 3-izbový byt na 16p. v projekte PANORAMA CITY Predstavujeme vám je

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 6481 €/m²

REZERVOVANÉ I BABONY TRE I Trojizbový byt s garážou a záhradkou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Pri struhe | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Bratislavy, vo Vajnoroch, na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

220,000 € 3099 €/m²

DIVA: Luxusne zariadený trojizbový byt v srdci Abu Dhabi

Reality Spojené Arabské Emiráty

3 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Luxusne zariadený trojizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srdci Abu D

Publikované: 22.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

399,000 € 4926 €/m²

Exkluzívne garáže v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Triblavinská | 8,000 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

118,639 € 15 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie