Rodinný dom | Pluhová | 256 m²
Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne predstavuje predaj výnimočného rodinného domu s
479,990 € 1875 €/m²
Obchodné priestory | Koniarekova | 600 m²
Ponúka sa na predaj jedinečný objekt v meste Trnava na adrese Koniarkova 3 – stabilne fungujúci
1,547,000 € 2578 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 631 m²
VILA REIM – Exkluzívna investičná príležitosť s nadčasovým potenciálom V zastúpení klienta p
Cena dohodou
3 izbový byt | Gallayova | 68 m²
Predaj 3-izbového bytu, 65 m² + loggia 4 m², 1. poschodie, Gallayova 8, Dúbravka Ponúkame na pr
270,000 € 3971 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čereňany - Fančová | 12,027 m²
Rozsiahly pozemok s chatou, garážou a domom v nádhernej lokalite, intraviláne obce s možnosťou
40 €/m2 40 €/m2
3 izbový byt | Lachova | 83.13 m²
Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokali
239,000 € 2875 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolný koniec | 1,800 m²
Komfortný Pozemok na výstavbu o celkovej výmere 1800 m2, lokalita Plavecký Štvrtok – s projekto
200 €/m2 200 €/m2
1 izbový byt | Krížna | 25.4 m²
Babony TRE I Predaj Mestké bývanie s veľkorysou loggiou v srdci Bratislavy Ponúkame na predaj
Cena dohodou
Obchodné priestory | Turbínová | 583.4 m²
Babony TRE | Prenájom obchodných a kancelárskych priestorov – Turbínová 1, Bratislava – Nové M
Cena dohodou
2 izbový byt | Brnianska | 63 m²
Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom charizmatický 2-izbový byt s v
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Nefritová | 4,750 m²
BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok s výmerou 4.750 m2, Nefritová, Jarovc
Cena dohodou
Rodinný dom | Štefultov | 51 m²
Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov Na predaj útulná drevená chata s novou kola
79,900 € 1567 €/m²
2 izbový byt | Sputniková | 55 m²
Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Súmračná | 43 m²
Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic
199,000 € 4628 €/m²
3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 119 m²
Exkluzívna ponuka v srdci Bratislavy! Predstavujeme vám jedinečný byt s rozlohou 157 m2, ktorý
570,000 € 4790 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 1,292 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na komerčné využitie s možnosťou zriade
480,000 € 372 €/m²
3 izbový byt | Bieloruská | 63 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na Bieloruskej ulici, ktorý predstavuje ideálnu pr
204,000 € 3238 €/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 137 m²
Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn
2,490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²
2,270 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Obchodná | 300 m²
Predáva sa komerčný priestor v historickom centre Bratislavy na adrese Obchodná 52 — ide o vzác
1,450,000 € 4833 €/m²
Obchodné priestory | Obchodná | 300 m²
1,450,000 € 4833 €/m²
2 izbový byt | Mlynské nivy | 55 m²
Ponúkame na prenájom EXKLUZÍVNY 2-izbový byt s loggiou v modernom rezidenčnom projekte DISCOVER
Cena dohodou
Rodinný dom | Maďarsko | Levél |
Priestranný 5-izbový rodinný dom s pohodlným dojazdom do Bratislavy a relaxom v prírode v Lével
329,000 € 1778 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Piesok | 400 m²
Ponúkame exkluzívnu investičnú príležitosť v Modre, v bezprostrednej blízkosti hotela Zochova c
450,000 € 1125 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.