2 izbový byt | Panónska cesta | 48 m²
Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom
230,400 € 4800 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 85 m²
Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre Ponúkame svetlý a útulný 3-iz
389,000 € 4576 €/m²
2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²
Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný,
319,990 € 5517 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame vám na predaj novostavbu rodinného domu – typ bungalov, 5 minút od Senca. Rodinný dom
359,000 € 2762 €/m²
Polyfunkčný objekt | Pod brehmi | 601 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu v Karlovej Vsi, ul. Pod Brehmi s v
Cena dohodou
Obchodné priestory | Nezadaná | 400 m²
Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m², vhodný pre salón krásy alebo súkromné zdravotn
1 € 0 €/m²
Záhrada | Malinovská | 648 m²
Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n
Cena dohodou
2 izbový byt | Panónska cesta | 38 m²
Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s balkonom ZAČIATOK PREDAJA v novom
182,400 € 4800 €/m²
2 izbový byt | Bellova | 112 m²
Na predaj ponúkame veľkometrážny dvojizbový byt na Kolibe s predzáhradkou a terasou. Byt pozost
599,000 € 5348 €/m²
4 izbový byt | Štúrova | 181 m²
Babony TRE | Vám ponúka na predaj 4 izbovy mezonetový penthouse s terasami a úžasným výhľadom n
1,190,000 € 6906 €/m²
Garáž | Eduarda Wenzla | 12.5 m²
Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie miesto v novostavbe RN
69 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Garáž | Triblavinská | 68 m²
Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali
118,639 € 1745 €/m²
Rodinný dom | Gorazdova | 750 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu, ktorá sa nachádza v najl
Cena dohodou
Rodinný dom | 178 m²
Predstavte si veľkú terasovitú záhradu pod lesom, kde si môžete vychutnávať ticho, výhľady, byl
99,900 € 561 €/m²
5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²
Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn
2,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 133 m²
BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare, Liptovský Trnovec Na predaj: Lux
498,000 € 3744 €/m²
Obchodné priestory | Račianske mýto | 100 m²
Babony TRE Vám prezentuje novo zrekonštruované obchodné a kancelárske priestory so služobným by
240,000 € 2400 €/m²
Rodinný dom | Nový svet | 130 m²
359,000 € 2762 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tavarikova osada | 1,153 m²
Predáme nádherný pozemok v Dúbravke, hraničiaci s lesom, ideálny na výstavbu exkluzívnej vily.
420,000 € 364 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 122 m²
Dáme do prenájmu samostatný blok kancelárskych priestorov v Dúbravke s možnosťou prenájmu aj di
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame na predaj štýlový tehlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v s
309,000 € 1236 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Štetinová | 200 m²
Babony The Real Estate prenajíma kancelárske priestory v historickom centre mesta v blízkosti c
10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 37.5 m²
Ponúkame na predaj jedinečné Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie novej generácie, ktoré p
29,900 € 797 €/m²
Rodinný dom | M.Chmeliara | 180 m²
Spoločnosť Babony TRE ponúka jedinečnú príležitosť získať priestranný dvojposchodový dom v obci
259,000 € 1439 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.