Babony TRE I Na predaj Luxusná vila „Tomma“ v Ubud, Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Táto luxusná vila v Ubud ponúka neopakovateľný únik do srdca prírody Bali. Obklopená bujnou d

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,650,000 € 1031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj kompletne zrekonštruovaného 2-i bytu vo Viedni

Reality Wien

2 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo Viedni, nachádzajúci sa na adrese Neilreichgasse

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

195,000 € 4756 €/m²

REZERVOVANE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²

Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4752 €/m²

Babony TRE/ River Park / Luxus. 3-i. byt s výhľadom na Dunaj, terasy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 166 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardný 3-izbový byt situovaný v jednom z najprestížnejší

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Babony TRE I PRENÁJOM 2-izbový byt_Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 41 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom štýlový, moderne zariadený 2-izbový byt s celkovou výmerou 51,

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Babony TRE I Študenti POZOR Prenájom 4-izb.bytu, 2x balkón,parkovanie

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Priekopnícka | 91 m²

Babony TRE ponúka ŠTUDENTOM na prenájom slnečný, priestranný a čiastočne zariadený 4-izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Babony TRE I Prenájom - obchodný priestor, Kúpeľná 8, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kúpeľná | 90 m²

Babony TRE Vám ponúka na prenájom atraktívne obchodné priestory na adrese Kuplena 8, vhodné pre

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE I NA PREDAJ 4i rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachád

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Galanta

264,500 € 2645 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I PRENÁJOM kancelárií uprostred Starého mesta - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štetinová | 200 m²

Babony The Real Estate prenajíma kancelárske priestory v historickom centre mesta v blízkosti c

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

BabonyTRE I Rodinný dom a pozemok 8 500 m²

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | 150 m²

Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

1,495,000 € 9967 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

198,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Panónska cesta | 800 m²

ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave Developerská spoločnosť R.E.M.D. oznam

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

4,800 €/m2 4800 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 112.5 m²

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3733 €/m²

Babony TRE/ Luxusný, 4-i. byt so záhradou/ tichá lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 253 m²

Ponúkame vám do prenájmu honosný 2-úrovňový veľkometrážny byt v tichom prostredí nad hradom, pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BABONY TRE I 3-izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hviezdna | 65 m²

Slnečný 3-izbový byt v Šamoríne pri X-Bionic Sphere – ideálny na bývanie aj investíciu Šamorín

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

Babony TRE | 4 izbový dvojpodlažný dom č. 2 v Kráľovej pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²

Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

441,000 € 2656 €/m²

BABONY TRE I Developerský projekt Barokový most

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,000 m²

POSLEDNÉ 3 DOMY V PREDAJI!! Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysn

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ I Predaj nadštandardného 3 izb. bytu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový podkrovný byt s

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,000 € 2790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4-izbového bytu, Vyšehradská, Vyšehradská, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

294,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Babony TRE I Prenájom Komfortné bývanie priamo v srdci mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Špitálska | 95 m²

Babony TRE I Prenájom Príjemné mezonetové bývanie priamo v srdci mesta – Špitálska ulica Výnim

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE I Na predaj rodinný dom s pozemkom – Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Malinovská | 135 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom v obci Nitrianske Pravno, n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

135,000 € 1000 €/m²

DIVA: Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi

Reality Spojené Arabské Emiráty

4 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srd

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 5000 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt s loggiou v projekte VIKTÓRIA, Košická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 70 m²

Realitná kancelária BABONY TRE ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt s loggiou v projekte VIK

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,179 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BABONY TRE | A6.11 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká cesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 118 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie