Krásny 2 izbový byt s parkovaním v cene, BA II. Trnávka, Galvániho

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 43.92 m²

POPIS BYTU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka exkluzívne na prenájom krásny nový 2 izbov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prémiové flexi kancelárie v BBC1- Bratislava II.- Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 20 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom štýlové flexi kancelárie v prestížnej budo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

BA/PETRŽALKA-Prenájom moderného 2i bytu s lodžiou+parking-Kopčianka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 51.66 m²

Ak hľadáte priestranný byt v novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plnou občia

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Zámocká | 20 m²

Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava Ponúkame

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

43,500 € 2175 €/m²

2-izbový byt na prenájom v budove Wigwam

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 48 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt v budove Wigwam, situovan

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Komárno

510 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PÁNTOCH - pozemok 1849 m2, PRÁVOPLATNÉ UR na vybudovanie PREVÁDZKOVEJ BUDOVY

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/haly

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na pántoch | 1,849 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Priemyselná zóna | Na pántoch | 1,849 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

HLAVÁČIKOVÁ, 4-i byt, 295 m2 – NAJVÄČŠÍ byt medzi 4-i bytmi, GARÁŽ, tichá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,900 € 2034 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA KĽAČNE * BALKÓN * ZARIADENIE * IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 79 m²

Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2025 €/m²

OKAMŽITÉ BÝVANIE * 2- IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Do Baničného | 46 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

88,000 € 1913 €/m²

PREDANÉ * OKAMŽITÉ BÝVANIE * 1- IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII 2025, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Plavisko | 38 m²

BYT JE PREDANÝ! Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejne

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

73,000 € 1921 €/m²

Rezervované: VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE, BALKÓN, ŠPAJZA

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 61 m²

Rezervované! **********************************************************************************

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

133,000 € 2180 €/m²

REZERVOVANÉ: 1-IZBOVÝ BYT S 2 LOGGIAMI PRI ÚVN

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Poľná | 37 m²

A-Byt COnsult má super ponuku 1-izbového investičného bytu v zateplenom, renovovanom dome blízk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

ŠTÝLOVÝ 3 IZBOVÝ APARTMÁN V SRDCI DONOVÁL

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 78 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

298,900 € 3832 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt v novšej stavbe s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Zadunajskej ceste s výbornou polohou na úplnom začiatku Petr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

Veľkorysý 3 izbový byt s balkónom s moderným dizajnom a s nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 85 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislave v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3706 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

Útulný 2 izbový byt v tichej lokalite so zeleňou a s bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

SIMI real - tehlový 2 izbový byt

Reality Michalovce

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 54 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA SO SÚHLASOM MAJITEĽA ! ELEGANTNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – KOMPLETNE ZREKON

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Michalovce

130,000 € 2407 €/m²

SIMI real - exkluzívny RD s bazénom

Reality Vinné

Rodinný dom | Nezadaná | 510 m²

So súhlasom majiteľa ! Výrazná zľava !!! Exkluzívna ponuka – zrekonštruovaný rodinný dom s hos

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Vinné

319,000 € 625 €/m²

SIMI real - rekreačná drevená chalupa

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 70 m²

Exkluzívna ponuka So súhlasom majiteľa Zľava až 17 000€ NAŠA RK SIMI REAL vám ponúka na pred

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

98,000 € 1400 €/m²

SIMI real - 1,5 izbový byt bez balkóna

Reality Michalovce

2 izbový byt | Štefánikova | 40 m²

VÝHODNÁ PONUKA | 1,5-IZBOVÝ BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII A ZARIADENÝ Ponúkame na predaj 1,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie