Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom, Trnavskom kraji

Reality Dunajská Streda

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu ( pre občiansku vybavenosť) v Bratisla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Dunajská Streda

Cena dohodou

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 50.5 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáte les a lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemky majú prístup z bočnej asfaltov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

2.5 €/m2 3 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpime pôdu, záhradu, vinohrad v okrese Pezinok.

Reality Pezinok

Orná pôda | Nezadaná | 5,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky na súkromné využitie v okrese Pezinok: - vinohrad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Sklad 68m2 v areáli. Šenkvická ul.

Reality Pezinok

Priestor pre sklad | Šenkvická cesta | 68 m²

Ponúkame Vám sklad 68m2 v širšom centre Pezinka na Šenkvickej ceste, neďaleko Sochy slobody, pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kúpime nový alebo zrekonštruovaný 1iz. - 2-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

150,000 € 3000 €/m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v okrese Pezinok.

Reality Pezinok

Rodinný dom | 0 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v okrese Pezinok. Dom môže byť aj v pôvodnom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Pezinok

350,000 €

Hľadáme pozemok na výstavbu haly v Pezinku, Senci a okolí.

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,000 m²

Pre našich klientov hľadáme pozemky na výstavbu priemyselných hál a predajne . Výmera: od

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Nová, lepšia cena! Obchodný priestor v centre. Lichnerova

Reality Senec

Obchodné priestory | Lichnerova | 240 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Vaše podnikanie v centre mesta? Ponúkame na prenájom exkluzívny obch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Senec

2,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Senci.

Reality Senec

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Senca. Hľadáme 1-izbový alebo väčš

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Senec

130,000 € 5200 €/m²

Potrebujete rýchlo predať svoj 1iz. - 2iz. byt?

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

Pre nášho klienta – mladého muža hľadáme menší byt (1izb.-2izb.) v Bratislave II, III alebo IV

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 3750 €/m²

Skladovo-kancelársky, príp. obchodný priestor a kancelárie v areáli.

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | Nádražná | 480 m²

Ponúkame na prenájom skladovo - obchodné priestory na Nádražnej ul., v Ivanke pri Dunaji. Ide

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

2,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Sklad. priestory 200m2 - 1000m2, spevnené plochy do 6000m2 v areáli.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 500 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory a spevnené plochy. V stráženom oplotenom areáli na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a nebytové priestory v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb. a 3-izb. skolaudované byty a apartmány od 164.0

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 72 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

270,000 € 3750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty, apartmány a obch.priestory vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Rybničná | 100 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2600 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Kancelária 22m2 v menšej administratívnej budove v areáli pri Bozine.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Šenkvická cesta | 22 m²

Ponúkame Vám menšiu kanceláriu v širšom centre Pezinka, o výmere 22m2 na Šenkvickej ceste, neď

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pôda na poľnohospodárske účely. Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 5,550 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôdu v Budmericiach. Pozemok je rovinatý, je to pole. Po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

1.9 €/m2 2 €/m2

Reality Trnava

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Kúpime pôdu, záhradu, vinohrad v okrese Pezinok.

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,000 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Modra

Cena dohodou

Hľadáme pozemok na výstavbu haly v Pezinku, Senci a okolí.

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,500 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok