PONUKA MODERNÉHO 4-izb. POSCH.DOMU v novej štvrti

Reality Banka

Rodinný dom | 107 m²

Č. 1504a Hľadáte moderné bývanie pri Piešťanoch? Máme pre vás TOP ponuku! 4-izbový poschodový

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Banka

269,900 € 2522 €/m²

PRENÁJOM príjemného 1-izb. bytu v mestskej štvrti

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 28 m²

Č. 9879 Štartovacie bývanie na prenájom v Piešťanoch – Teplická ulica Príjemné ranné svetlo, po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária súrne hľadá dlhodobý prenájom

Reality Piešťany

3 izbový byt | Šafárikova | 80 m²

SÚRNE HĽADÁME MODERNE ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT NA DLHODOBÝ PRENÁJOM V PIEŠŤANOCH PRE SLUŠNÚ RODIN

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária v Piešťanoch DOPREDÁVA APARTMÁNY - Croatia

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

č. 2596a - dopredaj skolaudovaných novostavieb bytov v modernom bytovom komplexe 13 km od Prim

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj

220,000 € 3273 €/m²

PREDAJ STAVEB. POZEMKU PRE VÝSTAVBU - obec Sokolovce

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Winterova | 818 m²

č. 4388 Stavebný pozemok 818 m² – Sokolovce, len 6 km od Piešťan | Nová obytná lokalita Na pr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Piešťany

61,300 € 75 €/m²

PONUKA luxusného bývania s parkingom

Reality Piešťany

1 izbový byt | Rekreačná | 36 m²

Č. 9876 NOVINKA: Luxusný 3-ročný byt s loggiou, parkovaním a bazénom – Piešťany! Hľadáš modern

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária hľadá 2-3-izbový byt v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | A. Hlinku | 0 m²

KÚPIME 2–3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V PIEŠŤANOCH – HOTOVÝ KLIENT ČAKÁ Realitná kancelária Pallas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ! IDEÁLNY BYT PRE PRACUJÚCI PÁR - lokalita JUH

Reality Piešťany

2 izbový byt | Brezová | 73 m²

č.9864ab 2-izbový byt s loggiou na prenájom | JUH – Brezová ulica, Piešťany Hľadáte štýlové bý

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! PRENÁJOM príjemného 2-izb. bytu v lokalite JUH

Reality Piešťany

2 izbový byt | Brezová | 72 m²

č.9864 Moderný 2-izbový byt s loggiou na prenájom | JUH – Brezová ulica, Piešťany Hľadáte štýl

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-poschodového domu v CENTRE

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kukučínova | 240 m²

č. 1502a NA PREDAJ – Rodinný dom s výnimočným potenciálom v srdci Piešťan Hľadáte nehnuteľnosť

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Piešťany

450,000 € 1875 €/m²

PREDAJ APARTMÁN CHORVÁTSKO - 4-izbový PENTHOUSU Grebaštica

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

č. 2596b - 4-izbový Penthous Apartmán s loggiou a krytou terasou - novostavba v modernom bytovo

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj

375,000 € 3110 €/m²

PREDAJ 5-izb. RD na rekonštrukciu v lokalite FLOREÁT - VIZUALIZÁCIA VO FOTO

Reality Piešťany

Rodinný dom | Robotnícka | 132 m²

č. 1495 - výhradný predaj rodinného domu s predzáhradkou a záhradou o rozlohe 704 m2 v tichej l

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Piešťany

245,000 € 1856 €/m²

BA/Staré Mesto-Prenájom zariadenej garsónky na Grösslingovej v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Grösslingova | 21.76 m²

Ak hľadáte byt s pešou dostupnosťou do centra mesta, výbornými spojmi do celej Bratislavy či už

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

430 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nová cena ! Stavebný pozemok pre investíciu alebo rekreáciu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Frankovská | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Vinohrady, Bratislava III - Nové M

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2i - 3i. byt v Bratislave II..

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 55 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2-3-izbový byt o rozlohe min.50m2 -70m2. Byt by mal mať balkón.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom kraji

Reality Pezinok

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu ( pre občiansku vybavenosť) v Bratisla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 92 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nová atratívna cena. Investičná príležitosť. Pozemok neďaleko jazera.

Reality Ivanka pri Dunaji

Orná pôda | Hviezdoslavova | 7,000 m²

Kľúč RK: Nová, nižšia cena! Ponúkame Vám na predaj pozemok neďaleko jazera v Ivanke pri Dunaji

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

10 €/m2 10 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Senci.

Reality Senec

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Senca. Hľadáme 1-izbový alebo väčš

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Senec

130,000 € 5200 €/m²

Ponuka pre podnikateľov, investorov - priemyselné pozemky s IS.

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Viničianska | 3,100 m²

Výnimočná ponuka pre podnikateľov a investorov - stavebné pozemky s IS. Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

Cena dohodou

Pozemok v rekreačnej oblasti. Kučišdorfská dolina

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | Kučišdorfská dolina | 18,600 m²

Ponúkame Vám zaujímavý pozemok pri priehrade v rekreačnej oblasti Kučišdorfská dolina, 10min. a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

12 €/m2 12 €/m2

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom, Trnavskom kraji

Reality Dunajská Streda

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Dunajská Streda

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)