ARETÉ REAL – PREDAJ 3-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU NA NÁDHERNOM POZEMKU, BOROVÁ

Reality Borová

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáte miesto, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príle

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borová

104,900 € 1311 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 2-izbového bytu v dobrej lokalite, sídl. Juh, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

154,990 € 4697 €/m²

Areté real, Predaj pozemku na priemyselnú výstavbu v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Priemyselná zóna | 754 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 754 m², nachádzajúci sa v obci Bernolákovo, o

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179,000 € 237 €/m²

Areté real - Predaj vinice v Modre pri Kalvárii

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 2,646 m²

Areté real Vám ponúka na predaj pozemok v extraviláne Modry. Prevažne rovinatý a slnečný pozemo

Publikované: 17.08.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Modra

49,999 € 19 €/m²

Areté real- Predaj pozemku 716m2 s možnosťou výstavby chaty.

Reality Pezinok

Iný stavebný pozemok | Kučišdorfská dolina | 716 m²

Areté real - Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 716m2 s možnosťou výstavby chaty. Pozemok j

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,850 € 98 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM PLECHOVEJ HALY NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, SNP

Reality Pezinok

Skladový objekt | SNP | 60 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám v zastúpení majiteľa ponúka na prenájom plechovú halu v

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti Častej – ideálne na rekonštrukciu alebo novú výstavbu

Reality Častá

Rodinný dom | 100 m²

Areté real- Predaj rodinného domu v tichej časti Častej – ideálne na rekonštrukciu alebo no

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Častá

139,900 € 1399 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, SLOVENSKÝ GROB, NOVÁ

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Nová | 120 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

210,000 € 1750 €/m²

Areté real - Predaj veľmi pekného, zrekonštruovaného 3-izbového bytu s priestrannou loggiou, Svätoplukova ul, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²

Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3068 €/m²

Areté real - Predaj pozemku /trvalý trávny porast/ v Modre

Reality Modra

Iný poľnohosp. pozemok | 4,854 m²

Ponúkame na predaj trvalý trávny porast v katastri obce Modra, nachádzajúci sa v pokojnej a prí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Modra

4.5 €/m2 5 €/m2

Veľký súbor pozemkov za výnimočnú cenu – k. ú. Slavošovce | 20 863 m²

Reality Slavošovce

Orná pôda | Nezadaná | 20,863 m²

Ponúkame na predaj súbor pozemkov v katastrálnom území Slavošovce, okres Rožňava, s celkovou vý

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slavošovce

9,900 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ! PONUKA modernej 2-izb. novostavby s parkovaním a wifi

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 66.5 m²

REZERVOVANÝ! Č. 9877 Ponúkame na prenájom štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária ponúka veľký byt v príjemnej lokalite

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 42 m²

Č. 9878 PRENÁJOM – slnečný 1-izbový byt s balkónom, Piešťany – Teplická ulica Hľadáte pokojné b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

320 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM priestranného plne zariadeného bytu s krásnymi výhľadmi

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 98 m²

č. 9863 Štýlový 2-izbový byt s terasou a loggiou pri Váhu | Piešťany – Waltariho Hľadáte bývan

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelárie v Piešťanoch predáva RD na rekonštrukciu

Reality Piešťany

Rodinný dom | Robotnícka | 240 m²

č. 1495b Na predaj rodinný dom v tichej lokalite FLOREÁT – Piešťany Robotnícka ulica | Pozemo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Domy na predaj Piešťany

245,000 € 1021 €/m²

PONÚKAME KOMERČNO-OBCHODNÉ PRIESTORY V NOVOSTAVBE

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Žilinská | 415 m²

č. 8350 Prenájom nebytového priestoru 400 m² – Piešťany Sever, hlavná cesta Ponúkame na dlhod

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Piešťany

3,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rovinatý stavebný pozemok v blízkosti Piešťan

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 818 m²

č. 4388aa Stavebný pozemok 818 m² – Sokolovce, len 6 km od Piešťan | Nová obytná lokalita Na p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,300 € 75 €/m²

Prenájom 2 x zrekonštruovaných kancelárii - aj jednotlivo -širšie centrum

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | nezadaná | 11.79 m²

č. 8308 - prenájom 2 x kancelárii – aj jednotlivo na 1. poschodí v polyfunkčnom dome na ulici R

Publikované: 11.11.2020 Aktualizované: 16.09.2025
Priestory na prenájom Piešťany

430 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PALLAS - realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE PREDAJE LUXUSNÝCH DOMOV

Reality Piešťany

Rodinný dom | Winterova | 180 m²

č. 111111 Luxusné novostavby na predaj v Piešťanoch a okolí | Exkluzívna ponuka pre náročných k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Info v RK

Pallas - realitná kancelária hľadá na kúpu 2-izbový byt

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

KÚPIME 2 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V PIEŠŤANOCH – HOTOVÝ KLIENT ČAKÁ Realitná kancelária Pallas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

150,000 € 3000 €/m²

PREDAJ POZEMKU PRE VÝSTAVBU DOMU len 8 km od mesta

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Winterova | 1,205 m²

č. 4389 Stavebný pozemok na predaj – Horná Streda | 1205 m² | 8 km od Piešťan Lokalita: Horná S

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Piešťany

87,940 € 73 €/m²

PREDAJ MODERNÉHO POSCH. 4-izb. DOMU len 3 km od mesta

Reality Piešťany

Rodinný dom | Južná | 107 m²

Č. 1504 Moderný 4-izbový poschodový rodinný dom pri Piešťanoch – novostavba, terasa, okrasná z

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Piešťany

269,900 € 2522 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ: Skladovo-obchodný areál Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Ulica Mikovíniho | 442 m²

Č. 5197 Investičná nehnuteľnosť / skladovo-obchodný areál – Trnava, Mikoviniho Cena: 750.000 €

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Trnava

750,000 € 1697 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ RD s možnosťou prestavby - PRIAME CENTRUM

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kukučínova | 240 m²

č. 1502 NA PREDAJ – Rodinný dom s výnimočným potenciálom v srdci Piešťan Hľadáte nehnuteľnos

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Piešťany

450,000 € 1875 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie