Prenájom obchodný priestor s výkladom 30m2, Vajnorská ul.BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 30 m²

FinReal go ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom na Vajnorskej ulici v Bratislave mes

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

660 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Orná pôda - rovinatý terén - na začiatku obce na predaj

Reality Horná Ves

Orná pôda | 3,916 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj 2 veľké pozemky v jedinečnej lokalite v obklopení

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

18 €/m2 18 €/m2

Záhrada na predaj, 627 m2. Exkluzívne u nás

Reality Štitáre

Záhrada | Jelenecká | 627 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok s výmerou 627

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Štitáre

21,000 € 33 €/m²

2 veľké stavebné pozemky s predprípravou na celý projekt RD

Reality Modrová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,699 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj rozľahlé pozemky v jedinečnej lokalite v obklopen

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

49 €/m2 49 €/m2

NOVÁ CENA - veľký slnečný 3i byt, možné prerobiť na 4i !

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 72 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj veľký a vďaka svojej orientácii slnečný 3 izbový

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,900 € 3276 €/m²

3i byt v súkromnom areáli, zariadenie aj parking v cene!

Reality Vojka nad Dunajom

3 izbový byt | Kyselica 179 | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania vám ponúka na predaj unikátny 3 izbový byt s atypickým pôdorysom,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

159,990 € 2667 €/m²

Obchodný priestor v Rači vhodný na rôznorodé využitie.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviareň,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 2931 €/m²

Slnečné pozemky s panoramatickým výhľadom a potenciálom vo viniciach. Exkluzívne u nás.

Reality Hosťová

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 579 m²

POPIS POZEMKU: Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj slnečné pozemky s panoramatickým výhľa

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Hosťová

7,800 € 13 €/m²

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dudince

140,000 € 1300 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom na slnečnom pozemku 805 m2 – Veľký Lapáš. Exkluzívne u nás.

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Domov, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke! Predstavte si letné večery na veľkej ter

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

255,000 € 1275 €/m²

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

3i MOBILNÝ DOM a postúpenie prenájmu záhrady 322 m2, DÚBRAVKA (Agátová ulica).

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 322 m²

Ponúkame na postúpenie dlhodobý prenájom útulnej záhrady s priestranným mobilným domom v pokojn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

31,000 € 96 €/m²

NA PREDAJ budova obchodu a služieb, Plavecký Mikuláš, okres MALACKY. Výborná poloha v CENTRE OBCE.

Reality Plavecký Mikuláš

Iný objekt | Plavecký Mikuláš | 468 m²

Budova s atraktívnou polohou sa nachádza v obci Plavecký Mikuláš, ktorá je známou turisticko

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Plavecký Mikuláš

Cena dohodou

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 140m2, pozemok 510m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 140 m²

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 140m2, pozemok 510m2 Klasický tehlový murovaný zateplený samostatné stoj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

300,000 € 2143 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA 4i Chata 118m2 so súpisným číslom. Krásny rovinatý pozemok 530m2 pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 118 m²

NOVOSTAVBA 4i Chata 118m2 so súpisným číslom. + Možnosť 30r úveru + Trvalý pobyt + Odvoz sm

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

280,000 € 2373 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

100,000 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pútnická | 530 m²

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese. Nutná kompletná rekonštrukc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

150,000 € 283 €/m²

Novinka
Novinka

Chata 118m2 so súpisným číslom. Krásny rovinatý pozemok 530m2 pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 118 m²

Chata v pôvodnom stave 118m2 so súpisným číslom. Nutná kompletná rekonštrukcia. Krásny rovinat

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

150,000 € 1271 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Dunajská Lužná – Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 608 m²

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v zastavanej časti obce Dunajská Lužná – Nové Košariská,

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

206,600 € 340 €/m²

Babony TRE I Prenájom Komfortné bývanie priamo v srdci mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Špitálska | 95 m²

Babony TRE I Prenájom Príjemné mezonetové bývanie priamo v srdci mesta – Špitálska ulica Výnim

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE I PRENÁJOM 2-izbový byt_Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 41 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom štýlový, moderne zariadený 2-izbový byt s celkovou výmerou 51,

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BABONY TRE | B2.15 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,390 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE I Študenti POZOR Prenájom 4-izb.bytu, 2x balkón,parkovanie

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Priekopnícka | 91 m²

Babony TRE ponúka ŠTUDENTOM na prenájom slnečný, priestranný a čiastočne zariadený 4-izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | Malinovská | 3,700 m²