TOCA real – predaj 4izbového bytu v Bytči – Sídlisko

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | 79.42 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt v Bytči na Sídlisku – Thurzova u

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

189,500 € 2386 €/m²

EXKLUZÍVNE v TUreality pripravujem na predaj pozemok - 1645m2 s panoramatickými výhľadmi - obec Liptovská Anna

Reality Liptovská Anna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

NOVINKA - UŽ ČOSKORO V MOJEJ PONUKE V EXKLUZÍVNEJ príprave pre Vás mám v ponuke výnimočný poz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

HD REALITY,predaj záhradná chatka v tichej rekreačnej lokalite

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Nezadaná | 404 m²

HD REALITY, ponúkame na predaj záhradnú chatku v atraktívnej a vyhľadávanej záhradkárskej oblas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

43,000 € 106 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Luxusní apartmán s panoramatickým výhledem na moře a golf, La Duquesa

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

V prestižní rezidenci Duquesa Village na pobřeží Costa del Sol nabízíme výjimečný apartmán, kte

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

295,000 € 3688 €/m²

Novinka
Novinka

Prostorný apartmán s velkou terasou a výhledem na moře, Riviera del Sol

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Na slunném pobřeží Costa del Sol v oblíbené lokalitě Riviera del Sol nabízíme prostorný apartmá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

279,000 € 2818 €/m²

Novinka
Novinka

Ponuka 3i investičného bytu v širšom centre v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²

Na predaj 3-izbový investičný byt so spoľahlivým nájomníkom – Nové Zámky (širšie centrum) Ponú

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

113,000 € 1738 €/m²

Predaj 3i bytu 84m2 - dva balkóny , Nábrežná v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 84.22 m²

Priestranný 3-izbový byt (84 m²) s 2 balkónmi na obľúbenej Nábrežnej v Nových Zámkoch. Hľadáte

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

138,000 € 1639 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.4 m²

S výhradným poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nov

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 1636 €/m²

Predaj domu s veľkým pozemkom v Podhájskej

Reality Podhájska

Rodinný dom | 200 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom Tento dom zanechá naozaj výborný prvý

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Podhájska

389,000 € 1945 €/m²

Na predaj Piváreň pri mostíku v NZ

Reality Nové Zámky

Reštaurácia | Ľanová | 130 m²

Na predaj: Zabehnuté pohostinstvo v Nových Zámkoch – ideálna podnikateľská príležitosť! Chcete

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

174,000 € 1338 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Novomestská | 64 m²

EXKLUZÍVNE – 3-izbový byt s 2 balkónmi v TOP lokalite pri stanici v Nových Zámkoch . Hľadáte

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1844 €/m²

Predaj murovanej chaty so záhradou na Zúgove

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 20 m²

Ponúkam na predaj milú a malebnú chatku vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti Nových Zámkov - Z

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 2200 €/m²

Ponúkam na predaj relax záhradu s chatou na Tekvičnom poli

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné pole | 20 m²

Mám pre Vás na predaj záhradu s drevenou chatkou na pozemku o výmere cca 3,50 árov na Tekvično

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

52,000 € 2750 €/m²

Predaj 20 á slnečného pozemku s RD v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Komjatická | 2,076 m²

Developeri, túžite otvoriť novú ulicu a vystavať zopár rodinných domov? Táto ponuka je práve pr

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

325,000 € 157 €/m²

Predaj pozemku vo výmere 4837m2 Bohatá

Reality Hurbanovo

Komerčná zóna | Bohatá | 4,837 m²

Predáme výhodne polohovaný stavebný pozemok o výmere 4.850 m2 v k.ú. Hurbanovo. Pozemok sa nach

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

250,000 € 52 €/m²

Prenájom 1 izb. bytu po rekonštrukcii v NZ

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²

Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj staršieho RD vo Dvoroch nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Bešeňovská ulica | 110 m²

Ponúkam na predaj starší 3-izbový rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou, situovaný na Bešeňovske

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

75,000 € 682 €/m²

Predaj staršieho RD v Palárikove s veľkým pozemkom

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Krížna | 130 m²

Investičná príležitosť – Starší rodinný dom na veľkom pozemku Ideálne pre investora, developer

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Palárikovo

Cena dohodou

Predaj 3 izb. bytu s loggiou na G. Bethlena v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 74.54 m²

NOVINKA ! Na predaj: 3-izbový byt s lóggiou v skvelej lokalite – Nové Zámky, ul. G. Bethlena

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1596 €/m²

Prenájom kancelárie - obchod. priestoru 200m2 v NZ

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Zelená | 200 m²

Ponúkam Vám na prenájom priestor na bývanie prípadne kanceláriu vo výmere 200m2 v Nových Zámkoc

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj 43 árového pozemku v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 4,300 m²

Ponúkame na predaj 43 árový pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Nitre, časť Šúdol, vhodný na výs

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 74 €/m²

Kancelárie na prenájom na ul. Budovateľská v NZ

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Budovateľská | 23 m²

Ponuka prenájmu kancelárskych priestorov na ulici Budovateľská v priemyselnej časti mesta Nové

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom priestoru v centre mesta NZ

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Bratov Baldigarovcov | 30 m²

Ponuka priestoru do prenájmu, vhodné pre služby beauty charakteru - manikúra, pedikúra, kozmeti

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie v samom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Bratov Boldigarovcov | 58 m²

...

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie