MIKULÁŠSKA, kancelárie, 132 m2 - pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mikulášska | 132 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

860,000 € 6515 €/m²

IVANKA PRI DUNAJI, stavebný pozemok 447 m2 s vydaným SP, pôvodná časť

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Ivanak pri Dunaji | 447 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj, rovinatý stavebný pozemok vo výhodnej l

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

215,000 € 481 €/m²

DEVÍN, záhrada 830 m2 s neopakovateľným VÝHĽADOM na HRAD DEVÍN a DUNAJ

Reality Bratislava-Devín

Záhrada | Spätná cesta | 830 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú záhradu s chatou v nádhernom p

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

420,000 € 506 €/m²

DEVÍNSKE JAZERO, pozemok 2515 m2 – krásne prírodné prostredie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske Jazero | 2,515 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok v Devínskej Novej Vsi.

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 55 €/m²

VEĽKÁ PAKA, 4-i dom, 127 m2 – pozemok 510 m2, novostavba, veľká TERASA

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 127 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového rodin

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

329,500 € 2594 €/m²

Prenájom výrobno-skladová hala, 970 m2, Na Pántoch, Bratislava – Rača, BA III

Reality Bratislava-Rača

Výrobný objekt | Na pántoch | 970 m²

Ponúkame na prenájom výrobno-skladové priestory v modernom logisticko-priemyselnom areáli Conte

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Na predaj rekreačná chata Makov

Reality Makov

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Popis: TOWER REALITY ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v krásnom horskom prostre

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

54,900 € 784 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba, 5-izbový RD, UP 114 m2, pozemok 304 m2.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hlboká cesta | 114 m²

Predáme novostavbu RD - dvojpodlažnú 1/2 dvojdomu v obci Chorvátsky Grob. Dom je 5-izbový,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

328,000 € 2877 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľký 5 izbový rodinný dom so záhradou v Piešťanoch

Reality Piešťany

Rodinný dom | Na Lehote | 230 m²

Na predaj veľký 5 izbový rodinný dom v Piešťanoch Adresa: Na Lehote 7096/13, 921 01 Piešťany

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Piešťany

559,500 € 2433 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt - Košice - Sídlisko KVP, Zombova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Zombova | 62.12 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

760 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom v pokojnej lokalite len kúsok od Bratislavy

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj rodinný dom situovaný v tichej a príjemne

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

145,000 € 853 €/m²

Novinka
Novinka

Investičný pozemok | Poprad - Gánovce

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | 726 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok podľa UPI určený na výstavbu rodinného domu o výmere 726

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

44,960 € 62 €/m²

Novinka
Novinka

Ponuka RD s rozsiahlym pozemkom v katastri Zemplínska Teplica, okres Trebišov

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | Okružná | 90 m²

Predaj – tradičný sedliacky rodinný dom s veľkým pozemkom, Zemplínska Teplica, okr. Trebišov P

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

97,900 € 1088 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2-izbový byt s balkónom a garážou Tomášikova - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt v projekte Koloseo na Tomášikovej u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt s parkovaním a klimatizáciou, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 40 m²

Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichom, uzavreto

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ 3-i RD, garáž vhodná na podnikanie - autoservis

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Smreková | 120 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

399,900 € 3333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom lukratívne kancelárske priestory, Nové Mesto, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Ľubochnianska | 305 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v novost

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom kancelária 72 m2, Zlaté piesky - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 72 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom peknú a priestrannú kanceláriu o veľkosti 72 m

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne Predaj 2-izb. bytu, Vilová ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vilová | 42.5 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ veľmi pekný kompletne zariadený 2i by

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,900 € 3880 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne PREDAJ 4-izbový priestranný byt v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | . | 100 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ 4-izbový byt v Záhorskej Bystrici. 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 3990 €/m²

Predaj 6-izbového rodinného domu s wellnessom v Starej Turej

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Sadová | 410 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ priestranný 6-izbový rodinný dom s vn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

295,000 € 720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 6- IZBOVÝ RD S DVOJGARÁŽOU,VEĽKÝ POZEMOK 1,65ha

Reality Levice

Rodinný dom | . | 270 m²

6-izbový rodinný dom s DVOJGARÁŽOU a VEĽKÝM POZEMKOM 16 500 m² – v obci Podlužany len 3 km od L

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Levice

410,000 € 1519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZB. BYT v RD S TERASAMI V SÚKROMNOM AREÁLI S BAZÉNOM

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Hradská | 131 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE HRADSKÁ LIVING

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

395,000 € 3015 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Predaj RD v rekreačnej oblasti Zochova chata

Reality Pezinok

Rodinný dom | Modra | 150 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ rodinný dom nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie