Nadštandardný 5-izbový rodinný dom s výbornou polohou v obci Levél

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v obci Levél, Maďarsko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj

329,000 € 1778 €/m²

Komfortné rodinné bývanie: Podpivničený 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plocho

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj

245,000 € 2722 €/m²

Ihneď voľný a kompletne zariadený dvojgeneračný rodinný dom v kúpeľnom meste Mosonmagyaróvár

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj ihneď voľný, kompletne zariadený dvojgeneračný rodinný dom (časť dvojdom

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

199,000 € 1860 €/m²

Priestranný 2-izbový byt v tehlovej novostavbe v Rajke

Reality Maďarsko

2 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 2-izbyvý byt 48 m2 v tehlovej novostavbe bytového domu s vlastným parkov

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj

139,000 € 2896 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s pivnicou a záhradou v obci Bezenye

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný veľkorysý 3-izbový byt s garážou, pivnicou a v

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj

135,000 € 1800 €/m²

Výhodná cena pozemkov na výstavbu RD, 600 - 825 m2

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 761 m²

Predaj pozemku v katastrálnom území Senec. Výmera 600 - 825 m2 + podiel na prístupovej ceste 1

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senec

56,000 € 74 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, pozemok, Mojš, Exkluzívne Reality IQ

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | Mojš | 3,363 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok vo výmere 3363m2 v obci Mojš, len 10 min od mesta. Prístup

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

Cena dohodou

Novinka
Novinka

3 izboveho bytu Krupinska , Košice- Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 53 m²

Impulz Real s.r.o. a Viktória Uličná Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3-izbový byt – Krupinská

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na podnájom Košice-Sever

760 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

TOVÁRENSKÁ SKY PARK, 3-i byt,101 m2–zariadený byt s UNIKÁTNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 101 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

BYSTRICKÁ, 3-i byt, 87 m2 – tehlová bytovka, loggia, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Bystrická | 87 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

325,000 € 3736 €/m²

SADMELIJSKÁ, 3-i byt, 71 m2 - pôvodný stav, pár krokov od prírody

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Sadmelijská | 71 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

254,000 € 3577 €/m²

PREŠOVSKÁ - garsónka 33 m2 s loggiou a výhľadom na zeleň, IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prešovská | 33 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

VYMEŇTE byt za priestranný dom v STUPAVE

Reality Stupava

Rodinný dom | Hollého | 115 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 3470 €/m²

HLAVÁČIKOVA, 2-i byt, 64 m2 – lokalita obklopená zeleňou !

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 64 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3436 €/m²

1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, po rekonštrukcii za TOP CENU!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 3971 €/m²

JÁNA JONÁŠA, 1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, ATRAKTÍVNA CENA!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 € 3286 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Prešovská | 33 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PRI VINOHRADOCH, 3-i byt s veľkými loggiami, 113 m2, RAČANY BIANCO

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 113 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 3717 €/m²

KOŠICKÁ – ZWIRN 3 | Prémiové parkovacie dvoj-státie pri výťahu (27 m²)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 27 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

80,000 € 2963 €/m²

JUŽNÁ BRÁNA – MLYNSKÝ KLIN – pozemok 602 m2 s IS a STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Južná Brána | 602 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v centrálnej ča

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

159,900 € 266 €/m²

RIEVKY Premium, POSLEDNÝ 5-i RD s POTOKOM a LESOM v boutique rezorte

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 139 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj POSLEDNÝ 5-izbový rodinný dom v unikátno

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

729,900 € 5251 €/m²

LIMBACH, 176 m2 – kompletne zrekonštruovaný 5-i rodinný dom

Reality Limbach

Rodinný dom | SNP | 176 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 5-i rodinný do

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Limbach

Cena dohodou

MIKULÁŠSKA, kancelárie, 132 m2 - pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mikulášska | 132 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

860,000 € 6515 €/m²

IVANKA PRI DUNAJI, stavebný pozemok 447 m2 s vydaným SP, pôvodná časť

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Ivanak pri Dunaji | 447 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj, rovinatý stavebný pozemok vo výhodnej l

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

215,000 € 481 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie