Na predaj polyfunkčná budova s pozemkom 1164m2.Galanta - Nebojsa

Reality Galanta

Obchodné priestory | Nebojsa | 320 m²

Na predaj budova z obchodným priestorom a 2 bytmi v Galante v časti Nebojsa. V budove sa nachá

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Galanta

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Galanta- Štvrť SNP

Reality Galanta

3 izbový byt | Štvrť SNP | 73 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom – Galanta, Štvrť SNP Ponúkame na predaj zariadený 3-izbový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Galanta

146,000 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 5 izbový rodinný dom Vinohrady nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom v obci Vinohrady nad Váhom. Ide o samostatne stojaci, čiastočne

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vinohrady nad Váhom

79,900 € 404 €/m²

Na predaj pozemok o výmere 408m2 Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | 408 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 408 m2 v meste Vrbové. Rozmery pozemku sú 38 m x 8 m a 40 m

Publikované: 04.12.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

59,400 € 146 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom skladový kontajner, Trnava - Trstínska

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Trstínska cesta | 14 m²

Na prenájom skladový kontajner vhodný na skladovanie nábytku, alebo rôznych druhov materiálu na

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj Rodinný dom pozemok 1587 m² v Horných Salibách

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Horné Saliby s priest

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

82,000 € 569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom skladový priestor 88 m² v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Zoltána Kodálya | 88 m²

Realitná kancelária VESTAREAL Ponúka na prenájom skladový priestor o výmere 88 m², vhodný na sk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodne priestory / Kancelarie na Prenájom Centrum Galanta

Reality Galanta

Obchodné priestory | Nezadaná | 55 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre Galanty Ponúkame na prenájom kancelárske priestory

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj skladový objekt so spevnenou plochou v Trnave

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Skladová | 717 m²

Na predaj dvojpodlažný skladový objekt 717m2 so spevnenou plochou 1383 m2 v Trnave Skladový obj

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Stavebný Pozemok v obci Buková

Reality Buková

Pozemok pre rodinné domy | 807 m²

Na predaj Stavebno / Poľnohospodársky/ Rekreačný / Pozemok v obci Buková Pozemok sa nachádza v

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Buková

55,000 € 68 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom parkovacie miesta Trnava, Chovateľská

Reality Trnava

Komerčná zóna | Chovateľská | 600 m²

Na prenájom parkovacie miesta v uzavretom oplotenom areáli s alarmom a kamerovým systémom nach

Publikované: 09.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Trnava

60 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom administratívny priestor 40 m2 - Trnava, Chovateľská ulica

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Chovateľská | 40 m²

Na prenájom administratívny priestor 40 m² – Trnava, Chovateľská ulica Ponúkame na prenájom re

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

273 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom moderných kancelárskych priestorov 50m2 - Trnava Chovateľská

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Chovateľská | 50 m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov v Trnave – Chovateľská ulica | Flexibilita, dostupn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom skladový priestor od 270 m2 do 800 m2 Trnava Chovateľská

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Chovateľská | 270 m²

Na prenájom: Skladové / priemyselné priestory – Trnava, Chovateľská ulica Ponúkame na prenájom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na Prenájom Skladové / Priestory v Galante- Priemyselná

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 65 m²

Na Prenájom Skladové / Priestory v Galante Priestor je v pôvodnom stave V cene prenájmu je komp

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

250 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom klimatizovaný priestor o výmere 17 m2 Trnava- Hospodárska

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Hospodárska | 26 m²

Prenájom klimatizovaného kancelárskeho priestoru v Trnave – výborná lokalita blízko centra Pon

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

139.4 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý, priestranný 2-izbový byt s balkónom v Miloslavove

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 53 m²

Realitná kancelária WIVA Real ponúka na prenájom elegantný a príjemne presvetlený 2-izbový byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZIVNE NA PREDAJ posledný 3 IZBOVÝ BYT na 1.NP s velkorysou terasou

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 109 m²

SKOLAUDOVANY Projekt Noemis Stupava - v zastúpení developera ponúkame exkluzívne na predaj posl

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 1743 €/m²

NOVY PROJEKT EXKLUZIVNE U NAS V PONUKE - 3IZBOVY BYT SO ZAHRADKOU A PARKOVACIM MIESTOM - CENY V PREDPREDAJI

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Agátová | 86 m²

Realitná kancelária LEVELREAL Vám EXKLUZIVNE ponúka na predaj 3 izbový byt so záhradkou v Milos

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

209,990 € 2442 €/m²

LEVEL REAL - Exkluzívne 2izb byt na predaj- NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

164,990 € 2750 €/m²

NA PREDAJ- Pozemky na výstavbu rodiných domov obci Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | 820 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Cífer, ktorý je rozdelený na 3 stavebné

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

209 €/m2 209 €/m2

EXKLUZIVNE NA PREDAJ nebytový priestor vhodný ako kancelária či salón

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Cementárenská | 18 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na predaj nebytový priestor na Cementárenskej ulici

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Stupava

79,990 € 4444 €/m²

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

114,990 € 3108 €/m²

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU 4 izb. byt s terasou 81 m2

Reality Nitra

4 izbový byt | Bratislavská | 99 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

349,990 € 3535 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23060)
Upresniť hľadanie