Na prenájom kancelária- priestor o výmere 36 m2, Trnava Sladovnícka

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Sladovnícka | 36 m²

Kancelársky priestor na prenájom – Trnava, Sladovnícka ulica Ponúkame na prenájom kancelársky

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

295 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinný dom s dvomi stavebnými pozemkami, Dolná Krupá

Reality Dolná Krupá

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s predzáhradkou v tvare L, situovaný v centr

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolná Krupá

355,000 € 1183 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3 izbová bytová jednotka s balkónom Trnava- Jeruzalemská

Reality Trnava

3 izbový byt | Jeruzalemská | 55 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre Trnavy – Jeruzalemská ulica Ponúkame na prenájom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na Prenájom Skladovo / Výrobné Priestory v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 250 m²

Na Prenájom Skladovo / Výrobné Priestory v Galante Objekt sa nachádza v stráženom kamerami sled

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

963 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na Prenájom Kancelárske priestory v Galante

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Zoltána Kodálya | 30.47 m²

Na Prenájom Kancelárske priestory v Galante Na výber široká škála voľných kancelárskych priesto

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

307 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj obchodno, skladovo, administratívny objekt v Trnave

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Skladová | 1,294 m²

Na predaj obchodno, skladovo, administratívny objekt v Trnave Stavba je v súčasnosti je využíva

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom Skladového Priestoru +Kancelária - od 400 m2 Nitra- Lipová

Reality Lužianky

Priestor pre sklad | Lipová | 1 m²

Prenájom skladového priestoru – 400 m² | Nitra | 7,50 €/m² Ponúkame na prenájom moderný sklado

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Lužianky

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj lesný pozemok pri obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Orná pôda | Nezadaná | 219,308 m²

Realitná kancelária VESTAREAL vám ponúka na predaj LESNÝ POZEMOK: Tento lesný pozemok predsta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mníšek nad Hnilcom

257,500 € 1 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory v Trnave

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Skladová | 300 m²

Na prenájom kancelársky komplex o rozlohe 300 m2 v Trnave Klimatizované priestory - 2 x uzavret

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom, pozemok 1041 m2 Neded

Reality Neded

Rodinný dom | 184 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Neded, situovaný na rovinatom pozemk

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Neded

88,800 € 486 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Galanta- Železničiarska

Reality Galanta

3 izbový byt | Železničiarska | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 78 m², nachádzajúci sa v tehlovom bytovom d

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Galanta

149,000 € 1910 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom zrekonštruovaná ubytovňa s garážami a skladovacími kobkami

Reality Šoporňa

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,300 m²

Moderná ubytovňa s garážami a skladmi na prenájom – Šoporňa | Ideálne pre firmy a pracovné tímy

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Šoporňa

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 2-izbový byt v centre mesta Galanta centrum

Reality Galanta

2 izbový byt | Nová Doba | 42 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt situovaný v centre mesta Galanta, obľ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Galanta

120,000 € 2857 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom budova- objekt s pozemkom 5000m2 Sereď

Reality Sereď

Skladový objekt | Cukrovarská | 819 m²

Na prenájom samostane stojaci čiastočne podpivničený objekt – budova o rozlohe 819m2 situovaná

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Sereď

1.95 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2 izbový byt s lodžiou v novostavbe Arbória, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 54 m²

Na prenájom nadštandardný štýlovo a vkusne zariadený 2-izbový byt s lodžiou, situovaný v novost

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Prenájom Skladovo / Výrobné Priestory v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 150 m²

Na Prenájom Menšie Skladovo / Výrobné Priestory v Galante Objekt sa nachádza v stráženom kamera

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

577 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom hala 1000m2 v Trnave- areál TAZ

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Coburgova | 1,000 m²

Na prenájom hala nachádzajúca sa v Trnave na ulici Coburgova - areál TAZ. V hale je kancelária,

Publikované: 09.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

2,400 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s lodžiou Trnava Okružná

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou v obľúbenej lokalite Vodáreň– Trnava Ponúkame na predaj pries

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,600 € 2740 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované: priestranný 5-izbový rodinný dom v Jelke

Reality Jelka

Rodinný dom | Záhradnícka | 160 m²

Na predaj: priestranný 5-izbový rodinný dom v Jelke (198 m²) na pozemku 658 m² Exkluzívne: na

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelka

214,900 € 1343 €/m²

Na predaj 3 izbový byt z balkónom Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | 66 m²

Na predaj: 3-izbový byt, Galanta – 68 m², balkón, šatník, komora Ponúkame na predaj priestrann

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Galanta

146,000 € 2212 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt z lodžiou Galanta- Revolučná štvrť

Reality Galanta

3 izbový byt | Revolučná štvrť | 56 m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou – centrum Galanty, Revolučná štvrť Ponúkame na predaj 3-izbov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Galanta

145,000 € 2589 €/m²

NOVÁ CENA !!! Odstúpenie zrekonštruovanej prevádzky v centre Hlohovca

Reality Hlohovec

Reštaurácia | Pribinova | 274 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na predaj: Odstúpenie zrekonštruovanej prevádzky v centre

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hlohovec

23,000 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj Krásný 2 izbový byt s lodžiou Galanta Mierová

Reality Galanta

2 izbový byt | Mierová | 55 m²

Realitná kancelária VestaReal ponuka Na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na Mierovej ulic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Galanta

119,000 € 2164 €/m²

Na prenájom Kancelária 45m2 Galanta- Centrum

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Sídlisko Jas | 45 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na prenájom priestranný kancelársky priestor o výmere 45 m

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie