na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii interiéru, obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii int

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

93,600 €

ADOMIS -ponuka na predaj rodinný dom, obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný domček v obci Hidvégardó . Hidvég

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Hidvégardó

27,300 €

ADOMIS - Prenájom skladových priestorov, 849m2, Košice

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Zeleninárska | 849 m²

Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe cca 849,03 m2

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

3.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom skladových priestorov, 1600m2, Košice

Reality Košice-Juh

Priestor pre výrobu | Zeleninárska | 1,600 m²

Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe 1600,70 m2 v p

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Priestory na prenájom Košice-Juh

4.33 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

ADOMIS – Predaj pozemok Nižný Klátov, pre chatu alebo dom

Reality Nižný Klátov

Rekreačný pozemok | Gruby | 583 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Nižnom Klátove časť Gruby. Pozemok je mierne svahovitý až svahovitý

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

29,900 € 51 €/m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Hídvegardó Maďarsko

Reality Hidvégardó

Iný stavebný pozemok | Maďarsko | Hidvégardó | Hídvegardó

Ponúkame Vám na predaj v zastavanej časti obce Hídvegardó budúci stavebný pozemok, v súčasnosti

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Hidvégardó

Cena dohodou

ADOMIS - prenájom priestorov B2 40m2, Toryská 8, Košice, kancelárie, služby, vedľa OC Galéria

Reality Košice-Západ

Kancelárie, administratívne priestory | Toryská | 40 m²

Ponúkame na prenájom miestnosť B2 40m2 (rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď ved

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predám 5-izbový bungalov Ortáše, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov2 s bohatou výmerou obytnej p

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

ADOMIS - predáme rodinný dom Kostoľany Nad Hornádom 235m2, 880m2, DPH

Reality Kostoľany nad Hornádom

Rodinný dom | Košická | 230 m²

Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení momentálne 6 + 1 izbový tehlový rodinný dom s kompl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kostoľany nad Hornádom

296,000 € 1287 €/m²

Chata pri vodnej nádrži Ružín, 4 izb., Košická Belá, Košice - okolie

Reality Košická Belá

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu, v peknom a tichom prostredí, len pár krokov od vodne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

124,890 € 1156 €/m²

ADOMIS - 2-izbový pražský byt 41m2 Ždiarska ul., Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb. až 2-izbový byt pražského typu po reko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,800 € 4020 €/m²

ADOMIS - Predám stavebný pozemok 800m2 Kysak Brezie,na výstavbu chalupy,chaty, Košice okolie.

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Kysak

58,800 € 74 €/m²

ADOMIS - predáme stavebný pozemok 4500m2 na RD, obec Božčice, 40min a 44,5km z Košíc.

Reality Parchovany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,158 m²

Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj veľký stavebný pozemok pre záujemcu, katastrálne úz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Parchovany

55,000 € 13 €/m²

ADOMIS - prenájom priestorov 15 a 16m2 Moyzesova ulica Košice, centrum 2.poschodie

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 16 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 priestory s umývadlom, s výmerou 15m2 a 16 m2 na Moyzesovej 36 v Ko

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

179 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

na predaj 6-izbová NOVOSTAVBA,Ortáše 607m2, 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 246 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom s komorou ( dom typ bungalov) s bohatou vý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

349,000 € 1419 €/m²

ADOMIS - 4izb alebo 5-izb., bungalov 125m2, Cestice 600m2

Reality Cestice

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Pripravujeme pre vás v exkluzívnom zastúpení na predaj peknú Novostavbu 4 - izbového komfortnéh

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Cestice

289,000 € 2408 €/m²

ADOMIS - predáme polyfunkčnú budovu s pozemkom 1549m2, Vyšné Opátske Košice, všetky IS

Reality Košice-Vyšné Opátske

Objekt pre obchod | Alšavska | 423 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj polyfunkčnú jednopodlažnú budovu s uzatvoreným dvoro

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Vyšné Opátske

899,000 € 2125 €/m²

ADOMIS - predáme pozemok Nižná Kamenica 3243m2 s domom, s rýchlym napojením na diaľničný privádzač

Reality Vyšná Kamenica

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

Ak hľadáte priestor, kde sa vaše sny o bývaní či podnikaní stanú skutočnosťou, možno práve vám

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Vyšná Kamenica

388,000 € 1109 €/m²

ADOMIS - predáme 4,aj 5-izbový bungalov č.1 516m2, Šarišské Bohdanovce

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame vám na predaj pekný, komfortný nový bungalov 4 aj 5 -izbový, nová tichá časť obce Šari

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

299,000 € 2960 €/m²

ADOMIS - nebytový priestor 99 m2 + výklad, Košice-Staré Mesto, Kováčska ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kováčska | 99 m²

VÝBORNÁ INVESTÍCIA NA PRENÁJOM – MOŽNOSŤ AJ ZAPOČÍTANIA DPH. Túžite vlastniť nebytový priesto

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 3535 €/m²

výrobná hala, komplet IS, Čaňa, 15min z Košíc, pred dokončením, hala 627m2, pozemok 1122m2

Reality Čaňa

Priestor pre výrobu | Železničná | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás na predaj výrobnú halu kompletne dokončenú vrátane 8,5 tono

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na predaj Čaňa

Cena dohodou

ADOMIS - pozemok Pod Lesom - Budimír, 10879 m2

Reality Budimír

Orná pôda | Nezadaná | 10,879 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok nestavebného charakteru pod novou lukratívnou vilovou častou bl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Budimír

102,000 € 9 €/m²

ADOMIS - prenájom priestorov 86m2 pri Hiltone,teraska,Rooseveltova ul.,Košice centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame vám na dlhodobý prenájom pekné priestory s oknami priamo do ulice, vedľa hotela Hilton

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,099 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom skladový priestor 84 m2 Trnava Trstínska

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Trstínska | 84 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor vhodný na skladovanie, situovaný na Trstínskej ulici v T

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

360 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)