ADOMIS - predáme stavebný pozemok 1571m2 Geča,všetky IS,aj na developerský projekt

Reality Geča

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,571 m²

Predáme výnimočný exkluzívny stavebný pozemok s nadštandardnou výmerou 1571m2 pre náročného kli

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Geča

419,000 € 267 €/m²

ADOMIS - kúpime stavebný pozemok na rodinný dom Šaca

Reality Košice-Šaca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Kúpime stavebný pozemok pre konkrétneho klienta na výstavbu rodinného domu, podmienka len mests

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Košice-Šaca

Cena na vyžiadanie

ADOMIS – Predaj 4izbový, tehlový rodinný dom, Vinna ulica, Košice – Krásna

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Vínna | 228 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 2 podlažný rodinný dom, v tichej lokalite mimo h

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

489,000 € 2145 €/m²

ADOMIS - Predám rodinný dom vhodný na podnikanie + skladové haly, Opatovská cesta, Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Opatovská cesta | 150 m²

Predám rodinný dom vhodný na podnikanie na Opatovskej ceste vo vyhľadávanej lokalite Vyšné Opát

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

520,000 € 3467 €/m²

ADOMIS - Prenájom kancelárskych priestorov Moyzesová-Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Iný priestor | Moyzesova | 60 m²

Ponúkame kancelárske priestory v budove Novitech na Moyzesovej ulici v Košiciach. Výmera priest

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

ADOMIS - Prenájom skladových priestorov, 1600m2, Košice

Reality Košice-Juh

Priestor pre výrobu | Zeleninárska | 1,600 m²

Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe 1600,70 m2 v p

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

4.33 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

ADOMIS - hala 627 m2, komplet IS, Čaňa

Reality Čaňa

Priestor pre výrobu | Železničná | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás na predaj halu s možnosťou kompletného dokončenia (predprípra

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Čaňa

615,000 € 981 €/m²

ADOMIS - prenájom 3 izbový byt v Novostavbe, Popradská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v NOVOSTAVBE, ul. POPRADSKÁ v skvelej lokalite. Adresa

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

ADOMIS - prenájom priestorov 40m2, Toryská 8, Košice, vedľa OC Galéria

Reality Košice-Západ

Kancelárie, administratívne priestory | Toryská | 40 m²

Ponúkame na prenájom miestnosť C3 40m2 (rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď ved

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ADOMIS - prenájom priestorov A1 (kancelárie, iná prevádzka) 40m2, Toryská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

Kancelárie, administratívne priestory | Toryská | 40 m²

Ponúkame na prenájom priestor A1 - 40m2 ( rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď ved

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ADOMIS - 5-izbový bungalov2,Ortáše 607m2, aj výmena, odpočet DPH, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov 2 s bohatou výmerou obytnej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

ADOMIS - predáme 5izbový rodinný dom Novojidrany 700m2- Maďarsko, všetky IS

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Keď hľadáte priestranný domček na rekonštrukciu v blízkosti Košíc, s veľkým potenciálom, jeden

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj

49,500 € 245 €/m²

ADOMIS -ponuka na predaj rodinný dom, obec Perkupa .

Reality Maďarsko

Vidiecky dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj – krásny rodinný dom , usadlosť na polosamote, pri lese v obci Perkupa .

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj

525,000 € 1458 €/m²

Polyfunkčný objekt, 400 + 600 m2, Košice - Staré Mesto, pri TIP TOPe

Reality Košice-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Námestie L. Novomeského | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj Polyfunkčný objekt – komerčná budova 2-podlažný priestor výborná lok

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

990,000 € 990 €/m²

prenájom - skladové priestory v priemyselnom areáli, 849 m2 Košice IV

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Zeleninárska | 849 m²

Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe cca 849,03 m2

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

3.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

na predaj 3 stavebné pozemky na výstavbu RD 1160,1500 a 1500m2 obec Božčice, 40min a 44,5km z Košíc.

Reality Parchovany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj 3 pekné stavebné pozemky na výstavbu 3 rodinných dom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Parchovany

18,900 € 19 €/m²

ADOMIS - prenájom 3-izb.byt, ul. Palárikova Košice, iba 2min.od AUPARK

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt na ulici Palárikova v Košiciach. Úžitko

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predáme pozemok na nestavebné účely Budimír 11050m2

Reality Budimír

Orná pôda | Nezadaná | 10,879 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok nestavebného charaktery pod novou ukratívnou vilovou častou blí

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Budimír

102,000 € 9 €/m²

ADOMIS - predáme komerčný priestor 74m2+výklad Alžbetina ulica, Košice centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Alžbetina | 74 m²

Ponúkame vám na predaj komerčný, prevádzkový, kancelársky priestor s perfektnou lokalizáciou,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 4730 €/m²

ADOMIS - na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii , obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Iný objekt na bývanie | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Ponúkame na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Hidvégardó . Hidvégardó je

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Hidvégardó

62,500 €

predáme rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii , obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Iný objekt na bývanie | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

62,500 €

na predaj atraktívny komerčný priestor Hlavná ulica 81m2, blízko Námestia Maratóna mieru

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 81 m²

Ponúkame Vám na predaj len u nás polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

408,900 € 5048 €/m²

ADOMIS - predáme moderný 4izbový RD Košice Krásna, ul.A.Dubčeka

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Ulica Alexandra Dubčeka | 126 m²

Radi by ste bývali vo vlastnom rodinnom dome, ale sa bojíte, či to zvládnete, nakoľko ste v dom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

359,900 € 2856 €/m²

ADOMIS - 5-izbový bungalov1,Ortáše 607m2, aj výmena, aj odpočet DPH, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov č.1 s bohatou výmerou obytne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie