ADOMIS - predáme stavebný pozemok 400m2 Ortáše, projekt+povolenie

Reality Ploské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 392 m²

Ponúkame vám v exkluzívnom zastúpení netradičný stavebný pozemok s projektom + stavebným povole

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Ploské

49,900 € 127 €/m²

predáme stavebný pozemok 535m2, všetky IS, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 535 m²

Hľadáte nerovinatý, neklasický, nie obyčajný pozemok na výstavbu rodinného domu? Máme jeden tak

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

119,999 € 224 €/m²

na predaj komerčný priestor 74m2 +výklad Alžbetina ulica, Košice centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Alžbetina | 74 m²

Ponúkame vám na predaj komerčný, prevádzkový, kancelársky priestor s perfektnou lokalizáciou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 4730 €/m²

4-izb. dom Nižná Hutka, 192m2 tehla, garáž, 3x kúpelňa, záhrada, balkón, terasa

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Hlavná | 172 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívny moderný rodinný dom v nadštandardnom priestorovom prevedení

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

358,800 € 2086 €/m²

ADOMIS – prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, Podhradová, Košice I

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, sídlisko Podhradová, Košice I. Byt má v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ADOMIS - 4-izbový RD, 138 m2, výhľad na jazero, ČAŇA

Reality Čaňa

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení skolaudovanú novostavbu slnečného dvojpodlažného rodinného

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Čaňa

324,900 € 2166 €/m²

Predáme stavebný pozemok 800m2 Kysak,uprostred prírody na výstavbu chalupy,chaty 800m2,Košice okolie.

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Kysak

58,800 € 74 €/m²

nebytový priestor 99m2 v historickom centre, Kováčska ulica, neďaleko Dómu Sv. Alžbety

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kováčska | 99 m²

VÝBORNÁ INVESTÍCIA NA PRENÁJOM – MOŽNOSŤ AJ ZAPOČÍTANIA DPH. Túžite vlastniť nebytový priesto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 3535 €/m²

ADOMIS - prenájom priestranný dom, Borodáčová ulica, Košice-Barca

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Borodáčova | 275 m²

Prenájom priestranný dom 300m2, Borodáčová ulica, Košice-Barca Ponúkame Vám na prenájom rodin

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

1,450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

ADOMIS -ponuka na predaj rodinný dom, obec Becskeháza .

Reality Maďarsko

Vidiecky dom | Maďarsko

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii int

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj

64,800 € 762 €/m²

ADOMIS – predaj záhrady Košice -Ťahanovce.

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Brusnicová | 456 m²

Na predaj krásna záhrada s výhľadom – Košice – Ťahanovce. Jedná sa o lokalitu „Nad tunelom Pon

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

28,000 € 61 €/m²

predámej stavebný pozemok v obci Hídvegardó Maďarsko

Reality Hidvégardó

Iný stavebný pozemok | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Ponúkame Vám na predaj v zastavanej časti obce Hídvegardó stavebný pozemok, o výmere 3706 m2,

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Hidvégardó

46,900 €

Predáme 3izbový priestranný byt 127m2 v centre mesta, Košice, len 100m od Dómu Sv. Alžbety, Hlavn

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 127 m²

Ponúkame vám na predaj nadštandardný podkrovný mezonetový 3-izbový byt v historickej budove na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

305,900 € 2409 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov - CASSOVAR, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žriedlová | 1 m²

Lokalita: polyfunkčný komplex CASSOVAR, Košice Výmera priestorov: Od 5 m2 do 40 m2. Celková vým

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

ADOMIS - stavebný pozemok 1200 m2, všetky IS, Budimír

Reality Budimír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás posledný stavebný - jedinečný pozemok vo veľmi lukr

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Budimír

225,000 € 188 €/m²

ADOMIS - predám rodinný dom na rekonštrukciu – Domčeková ulica, Košice – Juh

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Domčeková | 70 m²

Ak hľadáte miesto vhodné na bývanie alebo podnikanie s dobrou dostupnosťou do centra mesta, p

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Juh

349,000 € 4986 €/m²

ADOMIS - predám pozemok 525m2,1050m2, 2200m2 Milhosť, všetky IS(asfalt.cesta, kanalizácia, voda, elektrika, optika, studňa),20km z Košíc

Reality Milhosť

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 525 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení nadštandardný stavebný pozemok, aj na developers

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Milhosť

74,500 € 142 €/m²

Adomis - predáme nebytový priestor 114m2 Alžbetina ul.Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame vám na predaj suterénne klenbové priestory v TOP lokalite - historické centrum mesta

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

94,900 € 832 €/m²

stavebný pozemok Budimír, 1200m2, na jednopodlažný BUNGALOV, Pod Lesom

Reality Budimír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Budimír

225,000 € 188 €/m²

nebytový priestor, Alžbetina ul. Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Nezadaná | 114 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

94,900 € 832 €/m²

na predaj 1-izb.byt, Titogradská ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 34 m²

Ponúkam Vám na predaj 1-izbový byt, ulica Titogradská, Košice - Sídlisko KVP Úžitková plocha by

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

168,000 € 4941 €/m²

ADOMIS – prenájom kancelárskych priestorov 54m², Rampová ulica, Košice I

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Rampová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe 190m², Rampová ulica, Košice

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

predáme pekný stavebný pozemok 615m2 Nižná Myšľa

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 615 m²

Hľadáte dokonalý stavebný pozemok na výstavbu vášho rodinného domu? Navyše s kompletnými sieťam

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

99,900 € 162 €/m²

Prenájom priestorov, kancelárie, obchod 74m2 Mäsiarska ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²

Ponúkame vám do prenájmu obchodné,kancelárske priestory - 2 miestnosti ( v centre Košíc s vlast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie