Rodinný dom | Zvolenská | 144 m²
Ponúkame na predaj dom na Zvolenskej ulici v Košiciach, v časti Kalvária. Nachádza sa vo vrchne
550,000 € 3819 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 373 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj záhradu s rozostavanou chatou v Kavečanoch. Záhrady má výmeru 373
44,990 € 113 €/m²
2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 1 a pol izbový byt na Kežmarskej ulici Mč.-Terasa. Byt má vý
139,990 € 3414 €/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v
312,900 € 4144 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Reserve Ponúkame na predaj chatu so záhradkou v obci Sokoľ časť Uhrinč. Nachádza sa na začiat
45,000 € 900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,257 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame: 🏗️ HĽADÁTE POZEMOK PRE SVOJU FIRMU? 📍 Pozemok 4257 m² v intravi
330,000 € 78 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 747 m²
V rodisku legendárneho filmového režiséra Juraja Jakubiska v malebnej obci Kojšov, ponúkame na
38,000 € 51 €/m²
Záhrada | Mončí potok | 585 m²
Nová cena. Ponúkame na predaj a odstúpenie záhradku v lokalite pri krematóriu v Košiciach. Lok
30,000 € 51 €/m²
Záhrada | Bánova | 372 m²
Ponúkame na predaj záhradku o výmere 372 m², takmer rovinatú, s krásnymi výhľadmi na meandre H
32,000 € 86 €/m²
Rodinný dom | Prvosienková | 156 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Malej Ide na Prvosienkovej uli
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²
Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád
289,500 € 4949 €/m²
4 izbový byt | Moyzesova | 124.4 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s výmerou 124,4 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v
424,900 € 3416 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²
Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi
369,000 € 4500 €/m²
3 izbový byt | Jazmínová | 56 m²
Bývajte prví po kvalitnej a nadštandardnej rekonštrukcii. Zatiaľ je ešte možnosť ovplyvniť vzhľ
227,900 € 4070 €/m²
2 izbový byt | Zupkova | 58 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov, Zupkova ulica. Vým
195,000 € 3362 €/m²
3 izbový byt | Železiarenská | 63 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt na Železiarenskej č. 42 v Košiciach - Šaci. Nachádza
145,000 € 2302 €/m²
3 izbový byt | Magurská | 72 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na Magurskej ulici, len pár minút chôdze od centra mesta Koši
990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo výmere 56,8 m2 na ulici Na hore v novostavbe, dva balkón
780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Ulica na prednom Záhumní | 165 m²
Ponúkame pre vás dlhodobý prenájom moderne zariadený slnečný 4-izb. dom (byt v rodinnom dome) v
2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 108 m²
Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu, v peknom a tichom prostredí, len pár krokov od vodne
124,890 € 1156 €/m²
Rodinný dom | Ďurkovská | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás moderný bezbariérový pekný, kvalitný a nadštandardn
280,000 € 2333 €/m²
3 izbový byt | Ružová | 74 m²
Radi by ste bývali na sídlisku Terasa, v tichej a pokojnej lokalite plnej zelene s možnosťou rý
232,900 € 3147 €/m²
Rodinný dom | Ref. Kostol | 250 m²
V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame na predaj pôvodný rodinný domček 5 izbový na ideálnom poze
184,900 € 740 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,573 m²
V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame pekný stavebný pozemok v Novej Polhore na rodinnú výstavbu
239,900 € 153 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.