GODDESS PROPERTY - PRENÁJOM - 2 izb BYT v dome so ZÁHRADKOU - klimatizácia - moderný - Baničova ulica - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40 m²

GODDESS PROPERTY ponúka na PRENÁJOM – MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT Vajnory, Baničova ulica Ponúkame na

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zabehnutá krčma s bývaním a potenciálom penziónu v turisticky vyhľadávanej lokalite.

Reality Jedľové Kostoľany

Reštaurácia | Nezadaná | 294 m²

Ponúkame na predaj výnimočný objekt Kostolanskej krčmy v malebnej obci Jedľové Kostoľany, zasad

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Jedľové Kostoľany

370,000 € 1259 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 4 izbový mezonetový byt Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Mezonet | Janka Kráľa | 120 m²

Ponúkame na prenájom 4-izbový mezonetový byt o výmere 120 m², nachádzajúci sa v centre mesta Zl

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na prenájom Zlaté Moravce

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom Žitavany

Reality Žitavany

Rodinný dom | Kňažická | 100 m²

Miesto, kde si oddýchnete od sveta… Váš nový domov v Žitavanoch Predstavte si ráno s kávou na v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žitavany

155,000 € 1550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Sľažany

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky schválené na IBV v Sľažanoch. Prvý pozemok má výmeru 1030m2, dru

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Pozemky na predaj Sľažany

60 €/m2 60 €/m2

Predaj stavebný pozemok Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 802 m²

Miesto, kde si postavíte domov podľa vlastných predstáv. Hľadáte pokojné bývanie v meste, no

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

97,860 € 122 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom garsónka Volkovce časť Olichov

Reality Volkovce

Garsónka | Olichov | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónky v obci Volkovce časť Olichov. Byty majú skvelú polohu za 2

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na prenájom Volkovce

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

5 izbový rodinný dom Slovenský Grob - časť Malý Raj na predaj, Obľúbená lokalita pár minút od Bratislavy

Reality Pezinok

Rodinný dom | Pri parku | 120 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj krásny a výborne dispozične riešen

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

449,000 € 3742 €/m²

Novinka
Novinka

2.izb byt ul. Díčová Piešťany, pozemok

Reality Piešťany

2 izbový byt | Díčova | 59 m²

Predáme prízemný 2.izbový byt o výmere 59m s predzáhradkou v užívaní o výmere 100m. Byt sa nach

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

96,000 € 1627 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj priestranný 3i byt s predzáhradkou (119 m2), Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

3 izbový byt | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Ponúkame Vám na predaj krásny 3i byt s predzáhradkou v novostavbe v obci Hegyeshalom. Bytový do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hegyeshalom

177,000 € 2588 €/m²

Predaj štýlový tiny house s veľkým pozemkom v obci Újrónafő

Reality Újrónafő

Mobilný dom | Maďarsko | Újrónafő

Ponúkame na predaj jedinečný tiny house (malý domček) nachádzajúci sa v pokojnom prostredí obce

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Újrónafő

58,000 € 1611 €/m²

Predaj priestranný, zariadený 4i byt s 2 balkónmi v uzavretom areáli, Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný v pokojnej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajka

158,900 € 1986 €/m²

Predaj 3i rodinný dom so zimnou záhradou v obľúbenej časti Rajky, krb, pozemok 540 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný, jednopodlažný montovaný rodinný dom so zimnou záhradou a krbom.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

259,000 € 2866 €/m²

Predaj slnečný 2-izbový byt s veľkou 30 m2 privátnou terasou v Rajke

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj útulný a priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Rajka, ktorého na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajka

139,000 € 3022 €/m²

Predaj 4i rodinný dom pri ramene Dunaja, pozemok 394 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom (bungalov) z roku 2021. Do

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

226,000 € 2935 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Ponúkame na predaj priestranný, montovaný 5-izbový rodinný dom (153,13 m2) na konci tichej ulic

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bezenye

293,000 € 1913 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom v uzatvorenom areáli, Viladomy, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný plne zariadený 3 izbový byt s balkónom. Byt s rozlohou 58 m² je

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,000 € 2448 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom - Rajkapark IV Budova D

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Upozornenie: Na tento projekt sa nevzťahujú nové nariadenia o ochrane miestnej identity až do 3

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

147,800 € 2405 €/m²

Predaj 4i rodinný dom v radovej zástavbe, pozemok 337 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v prihraničnej obci Rajk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

179,900 € 2322 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Bezenye

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

293,000 € 1913 €/m²

Neprehliadni - nová cena a pozri, čo všetko je v cene

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová ulica | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný dom v obci Láb, kúsok od Malaciek (8km) a kúsok od hlavného mesta (BA

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Láb

264,000 € 3300 €/m²

Nová cena ! PREDAJ - 2 izbový byt, zariadený s balkónom a parkovacím miestom

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | 66.37 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2 izbový byt so zariadením, s balkónom a vlastným parkovacím mies

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

190,000 € 2863 €/m²

NOVÁ CENA ! Stavebný pozemok u nás na Záhorí

Reality Lozorno

Pozemok pre rodinné domy | Lozorno | 1,127 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1 127 m², ktorý sa nachádza v zastavanej časti o

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

245,000 € 217 €/m²

POZEMOK – orná pôda u nás v Zóhri

Reality Zohor

Orná pôda | 11,700 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok – orná pôda extravilán dedinky Zohor. Pozemok má jedného

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Zohor

12,900 € 1 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie