HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem za

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

105,000 € 1500 €/m²

predaj, prípadne výmena / rodinný dom s ovocným sadom s pozemkom 2 341m² – Nitrica/ Račice

Reality Nitrica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj, rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s krásnym ovocným sadom. (V prípade

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrica

119,500 € 543 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 3305 m2 Spišský Hrhov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišský Hrhov

Pozemok pre rodinné domy | 3,305 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. František Spišák, kontakt: 0950 498 271, nehnuteľnosť

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

80 €/m2 80 €/m2

Novinka
Novinka

PRENÁJOM / Nový kompaktný 1,5-izbový byt – Halenárska ulica, centrum Trnavy

Reality Trnava

1 izbový byt | Halenárska | 35 m²

Ponúkame na prenájom moderný byt v exkluzívnej novostavbe s výťahom priamo v historickom srdci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM / Svetlý 2-izbový byt s loggiou a vyhradeným parkovaním – Zelenečská ulica Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 48 m²

Ponúkame na prenájom vkusne zariadený 2-izbový byt, ktorý vás očarí svojou svetlosťou a výborno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

520 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Nebytový priestor v polyfunkčnom objekte (zdravotné stredisko) na Kalinčiakovej ulici v Trnave

Reality Trnava

Iný priestor | Ulica Kalinčiakova | 60 m²

Na prenájom ihneď voľné, čisté a kompletne novo vymaľované nebytové priestory nachádzajúce sa n

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

723 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM / Moderný 2-izbový byt na Paulínskej ulici Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Paulínska | 55.6 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky a auto bezpečne zaparkované v suchu? Ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

!!!REZERVOVANÉ DO 31.05.2026!!! 3 - izb. rodinný dom s veľkorysou záhradou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

!!!REZERVOVANÉ DO 31.05.2026!!! NÁJDETE LEN U NÁS Špecialista na reality RK FineLiving Mgr.

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

87,000 € 1088 €/m²

Odstúpenie zabehnutej prevádzky MINIT

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | Zafortňa | 18 m²

Ponúkame Vám na odstúpenie zabehnutú prevádzku MINIT na ulici Záfortňa 10 v Bánovciach nad Bebr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Klimatizovaný 2 - izb. byt v širšom centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Schurmannova | 41 m²

!EXKLUZÍVNE! Špecialista na reality RK FineLiving Mgr. Marek Kováč Vám exkluzívne ponúka na pre

Publikované: 13.08.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

580 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.3

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYT 3.3 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 3.2 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 1C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

BYT 2C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

BYT 2A - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2A

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 1C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

RD11 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²

Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

278,700 € 2531 €/m²

člen NARKS

RD10 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

279,700 € 2483 €/m²

člen NARKS

RD9 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 110.13 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

280,700 € 2549 €/m²

člen NARKS

RD8 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

281,700 € 2501 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie