Nadštandardný 3-izbový byt oproti British International School. Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

Nadštandardný 3-izbový byt | Dom Rustica | Bratislava – Dúbravka Ponúkame na prenájom priestran

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

5i RD, 4a záhrada 190 m2 ÚP - Pluhová 44A, 831 03 Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Pluhová | 190 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón dostupnosť do centra mesta investičná príležitosť Klimatizácia M

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

720,000 € 3789 €/m²

2i byt, nábytok na mieru, Z balkón, parkovanie - Račianska 64/C, 831 02 Bratislava - GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 53 m²

Vybavenie nehnuteľnosti -nábytok na mieru 10min od centra 2x televízor balkón bezbariérový chla

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

920 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Zariadený bezbariérový 2i byt s výťahom a balkónom - Sklenárova 28, 821 09 Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 55 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón bezbariérový detské ihrisko kompletne zariadený občianska vybave

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novostavba na Záhradníckej ulici, 811 07 Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 85 m²

Záhradnícka ulica je známa najmä svojou výbornou dostupnosťou do centra mesta či autom, pešo al

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

6 izbový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 297 m²

Ulice v okolí kláštora v Prievoze sú jednými z najvyhľadávanejších ulíc pre rodinné bývanie v B

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

594,900 € 2003 €/m²

RD v centre Devína, kolaudácia 1996, replika pôvodného domu - ul. Rytierska, 841 10 Bratislava - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Rytierska | 220 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 40m2 izby bezpečnostné dvere historický vzhľad investičná príležitosť j

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

814,900 € 3704 €/m²

Kompletne zariadený priestor, Slávičie údolie, 811 02 Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Slávičie údolie | 276 m²

Časť hradného kopca v, ktorej sa nachádzajú ulice ako Slávičie údolie, Na hrebienku či Tichá ul

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,900 € 1413 €/m²

ideálny pozemok pre nový RD, IS na pozemku - 10. ULICA, 841 06 ZÁHORSKÁ BYSTRICA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI 5m studňa na pozemku elektrina na pozemku investičná príležitosť MHD na

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 20.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

240,000 € 447 €/m²

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

Predaj 6-izbového rodinného domu v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Dózsova | 340 m²

Ponúkame na predaj 6- izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Nitrianske Hrnčiarovce na poz

Publikované: 21.11.2022 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

379,000 € 1115 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v Nitre časť Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 636 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 636 m2 + podiel na súkr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

102,000 € 160 €/m²

Predaj moderného, priestranného 3-izb. bytu v centre mesta s parkovaním

Reality Nitra

3 izbový byt | Priehradná | 99 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny luxusný 3- izbový byt v novostavbe, v centre mesta Nitry. Byt

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Znížená cena-Predaj rozostavaného rodinného domu-bytového domu

Reality Nitra

Rodinný dom | Smetanova | 600 m²

NL-reality vám Exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný bytový / podnikateľský objekt nachádzajú

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Prenájom rodinného domu na Rybárskej ulici

Reality Nitra

Rodinný dom | Rybárska | 90 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový rodinný dom v tichej lokalite na Rybárskej ulici v Nitre. Nehnut

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na prenájom Nitra

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj pozemku určeného na vybavenosť alebo priemyselnú výrobu Nitra časť Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Štúrova | 7,079 m²

NL -reality ponúka na predaj pozemok o výmere 7079 m2 v lokalite Nitra -Kynek . Podľa územného

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

75 €/m2 75 €/m2

Prenájom obľúbenej reštaurácie na Dolnozoborskej ulici

Reality Nitra

Reštaurácia | Dolnozoborská | 400 m²

Realitná kancelária NL-reality v zastúpení klienta ponúka na odstúpenie nájom zabehnutej rešta

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3-izbového zariadeného bytu v rodinnom dome

Reality Nitra

3 izbový byt | Šúdolská | 98 m²

NL-reality ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v rodinnom dome s dvomi by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ -Predaj garsónky v Nitre na Chrenovej

Reality Nitra

Garsónka | Kozmonautov | 19 m²

NL-reality ponúka v zastúpení majiteľa na predaj garsónku o výmere 19 m2, na ulici Kozmonauto

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

93,000 € 4895 €/m²

Predaj stavebného pozemku v Nitre , lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 1,084 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1084 m2 + podiel na súk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

153,000 € 141 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie