Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,600 m²
Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v Nitre na stavbu rodinných domov, alebo bytových do
273,000 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 776 m²
REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 4 veľmi pekné pozemky s IS na stavbu rodinných d
54,000 € 70 €/m²
Orná pôda | 630 m²
Predaj pozemku – Liptovský Ján (investičná príležitosť) V EXKLUZÍVNOM zastúpení Vám ponúkame
26,500 € 42 €/m²
Záhrada | Ulica Poľná | 345 m²
EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame pozemok vedený ako Záhrada vo Vrútkach. Záhrada
7,500 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 808 m²
EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného d
125,500 € 155 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v Nitre časť Zobor. Rodinný dom pozostáva z troch podl
252,000 € 1200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nad Hrabinou | 890 m²
EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok na stavbu rodinného domu 890m2 v
119,000 € 134 €/m²
Rodinný dom | Hlavná ulica | 155 m²
Realitná kancelária formou výhradného zastúpenia majiteľov ponúka na predaj zateplený rodinný d
220,000 € 1419 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Potočná | 440 m²
Realitná kancelária LEGACY vám exkluzívne ponúka jedinečný areál na okraji Limbachu – ideálne m
610,000 € 1386 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 977 m²
Stavebný pozemok 977 m², Ostrov – Malé Orvište (okr. Piešťany) Ponúkame na predaj stavebný poz
78,160 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 630 m²
Stavebný pozemok v pokojnej lokalite Rusoviec – ideálne miesto pre váš budúci domov Predstav
Cena dohodou
Rodinný dom | Malokarpatská | 365 m²
Majiteľ pristúpil k úprave ceny, čím sa táto nehnuteľnosť stáva ešte atraktívnejšou príležitosť
799,990 € 2192 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
Realitná kancelária LEGACY exkluzívne ponúka 4-izbový rodinný dom situovaný v pôvodnej, etablov
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária LEGACY ponúka na predaj RD na rekonštrukciu v obci Reca v blízkosti Slnečný
158,000 € 1317 €/m²
Rodinný dom | Lipová | 300 m²
Táto nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najžiadanejších častí Ivanky pri Dunaji, charakteristi
859,990 € 2867 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
Bývanie a podnikanie bez kompromisov Dolný Kalník – 5 minút od Martina Vo výhradnom zastúpení
1,500,000 € 6000 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 233 m²
Realitná kancelária LEGACY vám formou výhradného zastúpenia majiteľa ponúka na predaj priestran
519,990 € 2232 €/m²
3 izbový byt | 54.12 m²
RK LEGACY ponúka na predsj bývanie, kde vás ráno zobúdza pokojná atmosféra, výhľad na zeleň a p
189,900 € 3509 €/m²
Rodinný dom | Sokolia | 122 m²
Realitná kancelária LEGACY vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj prízemný 5-izbový rodinn
398,000 € 3262 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 787 m²
Realitná kancelária LEGACY exkluzívne ponúka na predaj pozemok s výmerou 787 m² v pokojnej čast
77,913 € 99 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 509 m²
Realitná kancelária LEGACY ponúka exkluzívne na predaj veľkorysý viacgeneračný rodinný dom v ma
264,000 € 519 €/m²
Rekreačný pozemok | Sacky | 2,671 m²
Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vysnívaného rekreačného domu? Máme pre vás jedinečnú príležit
85 €/m2 85 €/m2
2 izbový byt | Thajsko
Vivana Phuket je moderný rezidenčný projekt navrhnutý pre pohodlné bývanie, dovolenkový životný
127,300 € 3978 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 787 m²
Peter Florek a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, stavebný
225,000 € 286 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.