Novostavba 4 izb. RD s terasou, Kendice

Reality Kendice

Rodinný dom | Kendice | 101.7 m²

Ponúkame na predaj novostavbu útulného a slnečného dvojpodlažného rodinného domu, ktorý je súča

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kendice

225,000 € 2212 €/m²

Prenájom zariadeného 3 izbového bytu, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | Sucháčkova | 67 m²

ReElity Realitná kancelária ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt v meste Martin, mestská

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavu rodinného domu: Horné Kočkovce, Púchov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | - | 491 m²

NA PREDAJ | Stavebný pozemok 491 m² | Horné Kočkovce, Púchov Realitná kancelária ZARA PROPERTI

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

62,500 € 127 €/m²

BA – PETRŽALKA – 3 – izb. byt / ul. LIETAVSKÁ / 70 m2 / balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lietavská | 70 m²

Typ: PREDAJ, Izby: 3 – izbový byt, Mesto: Bratislava, Lokalita: Petržalka, Lietavská ulica,

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3557 €/m²

Svetlý a klimatizovaný 3,5-izbový byt s veľkorysou výmerou 100 m² v srdci Trnávky

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Vrútocká | 99.7 m²

Priestor, pokoj a praktická dispozícia, ktorá sa prispôsobí vášmu životnému štýlu. Tento výnimo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3501 €/m²

Predávame exkluzívne veľký 8 izbový rodinný dom

Reality Lehota

Rodinný dom | - | 185 m²

Koval & partners ponúka vo výhradnom zastúpení veľký osem izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lehota

327,000 € 1768 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Skolaudované - krásny 3 izb. byt s veľkým balkónom v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 3 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHills na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

395,900 € 5423 €/m²

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – Košeca, Zliechovská cesta

Reality Košeca

Rodinný dom | Zliechovská cesta | 100 m²

NOVUS Reality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Košeca. Nehnuteľnosť

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košeca

245,000 € 2450 €/m²

1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 33 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

1 izbový byt | Kyjevská | 33 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 33 m² | TRENČÍN – JUH | KYJEVSKÁ ULICA WFM Reality Vám ponúka na pr

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,999 € 3788 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt, Dubnica nad Váhom, 47 m2 ul. Moyzesova

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Moyzesova | 47 m²

NOVUS Reality ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2-izbový byt nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj garáže v garážovom dome

Reality Dunajská Streda

Garáž | Nová Ves | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v garážovom dome na ulici Nová Ves v Dunajskej Strede. Rozloha garáže

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

20,000 € 1111 €/m²

RealityDS - PREDAJ 3 izb. bytu s loggiou, 67 m2, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

BONUS – znalecký posudok v cene bytu ! RK RealityDS Vám ponúka na predaj 3 izb. byt, nachádzaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2672 €/m²

JASUSCHOVA - síd. KVP novo zrekonštruovaný byt Vyhľadávaná lokalita

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Jasuschova | 53 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ byt na ulici Jasuschova,

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

213,900 € 4036 €/m²

Prenájom pozemku Pezinok

Reality Pezinok

Priemyselná zóna | - | 9,180 m²

MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky Pozemok na prenájom – 9 180 m², výborná viditeľnosť z hlavn

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Pezinok

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

NA PREDAJ SAMOSTATNÁ GARÁŽ - PARK. DOM LOTYŠSKÁ 3A– VRAKÚŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Lotysska | 18 m²

NA PREDAJ SAMOSTATNÁ GARÁŽ | ELEKTRINA | LOTYŠSKÁ 3A – VRAKÚŇA Ponúkame na predaj samostatnú u

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

35,999 € 2000 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 4-izbový byt s balkónom | 84 m² | Pezinok – Muškátová

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 84 m²

✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Muškát

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

214,800 € 2557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Poľnohospodársky a investičný pozemok

Reality Bratislava-Čunovo

Orná pôda | - | 16,620 m²

Poľnohospodársky pozemok na predaj. Z hľadiska budúcnosti vhodný ako investičný pozemok v blízk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

179,900 € 11 €/m²

2 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Senec

2 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 58 m²

Moderný 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

164,900 € 2843 €/m²

NA PRENÁJOM - podnikajte v Starom Meste - na HLAVNEJ ulici !

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 17.08 m²

Páči sa Vám naše Staré mesto? Chcete podnikať priamo na Hlavnej ulici v Košiciach? Máme pre Vás

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

210 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AM HAFEN – predaj nadčasových apartmánov, jazero Neusiedl am see, Rakúsko.

Reality Neusiedl am See

Rodinný dom | Rakúsko | Neusiedl am See | -

Hľadáte súkromný dom na jazere pred bránami Viedne na Neziderskom jazere? Využiteľný po celý ro

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Neusiedl am See

1,290,000 € 5945 €/m²

NA PRENÁJOM - obchodné priestory v centre Košic - Hlavná ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Hlavná | 23.3 m²

Ak chcete podnikať priamo v centre - ponúkame Vám jedinečnú príležitosť! Na Hlavnej ulici - neď

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

275 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM_3 izbový byt_neprechodné izby_Fibichova_oproti Auparku

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Fibichova | 67.9 m²

LOKALITA - SKVELÁ - byť viac v centre sa už ani nedá :-) Vežiak oproti Duettu_7. poschodie_2 vý

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom, veľký 1 izbový byt v blízkosti stanice na Lomonosovovej ulici

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Lomonosovova | 36 m²

Ponúkame na prenájom veľký 1 izbový byt v blízkosti stanice na Lomonosovovej ulici v Trnave. By

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Senec - Veľký Grob na predaj

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Senec - Veľký Grob | 520 m²

Predaj stavebný pozemok na rodinný dom s komplet inžinierskymi sieťami (vodovod, kanalizácia, p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Senec

95,000 € 183 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie