Rodinný dom | - | 196.98 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočné 3-podlažné rodinné domy, ktoré spájajú modernú ar
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 186 m²
EXKLUZÍVNA VILA SO SÚKROMÍM LEN PÁR MINÚT OD CENTRA ZVOLENA Niektoré nehnuteľnosti sa pr
599,990 € 3226 €/m²
Rodinný dom | - | 134 m²
Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.
114,998 € 858 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 114.73 m²
Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov v tichej časti Nitrianskych Hrnčiaro
329,900 € 2875 €/m²
2 izbový byt | Na Hore | 54 m²
2-izbový byt s 2 balkónmi a parkovaním, – Na hore, Furča Ponúkame na prenájom priestranný 2-iz
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bellova | 54 m²
V rezidenčnom projekte Albelli na Alvinczyho ulici ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-i
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi
280,000 € 2800 €/m²
2 izbový byt | Rastislavova | 72 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt len pár minút pešo od centra mesta. Byt ponúka ko
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná | 71 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC
185,800 € 2617 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 71 m²
185,800 € 2617 €/m²
1 izbový byt | Hlavná | 48.7 m²
118,200 € 2427 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
DADOT ponúka na predaj jednoposchodový dom s garážou. Dom je postavený na pozemku o výmere 300
330,000 € 3750 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského 27 | 80 m²
Hľadáte reprezentatívne miesto pre svoje podnikanie, kde sa spája prestížna lokalita Starého me
120 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²
176,610 € 2835 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Erdőhorváti | VVV
Nehnuteľnosť s atmosférou, ktorú si zamilujete. Dom v Erdőhorváti v Maďarsku, v objatí takmer n
116,000 € 1289 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
DADOT ponúka na predaj je dvojizbový apartmán nachádzajúci sa v tichej časti ostrova Vir. Apart
139,000 € 3233 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc
395,500 € 3324 €/m²
4 izbový byt | Moyzesova | 125 m²
425,500 € 3404 €/m²
Rodinný dom | Kopernica | 180 m²
V obci Kopernica okr. Žiar n. Hronom ponúkam na predaj gazdovský dom s väčším pozemkom 2.200 m2
109,900 € 611 €/m²
Administratívny objekt | 38 m²
Ponúkame na prenájom 2 kancelárske priestory v uzavretej pasáži nachádzajúcej sa v centre Pezi
295 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Malogyňovská | 135 m²
Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov v novej časti obce Gyňov, l
399,999 € 2963 €/m²
1 izbový byt | - | 39 m²
Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj 1 izbový byt skvelý ako investičná príležitosť na vy
165,000 € 4231 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Abovská | 2,864 m²
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj skvelý investičný pozemok s rodin
Cena dohodou
Rodinný dom | B.S.Timrava | 181 m²
V kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu spolu s prislúchajúcim pozem
395,000 € 2182 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.