AARK I Kancelárske priestory - 52 m², Sladovnícka 24, Trnava - BEZ DEPOZITU

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Sladovnícka | 52 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

426.4 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Krásny stavebný pozemok v obci Trnava pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,428 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok vo vyhľadávanej obci Trnava pri Laborci. Pozemok

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava pri Laborci

104,900 € 43 €/m²

Moderná hala s výnimočnými možnosťami prispôsobenia podľa vašich predstáv!

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²

STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

3 €/m2 0 €/m2

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ GARÁŽ S ELEKTRIKOU - POPRAD, ZÁPAD

Reality Poprad

Garáž | - | 17 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj garáž v Poprade na sídlisku Západ, neďaleko o

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj novostavba vo Vajnoroch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41.7 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4436 €/m²

Novostavby 2i a 3i byty, Zelené údolie, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj 2 izbové a 3 izbové byty s balkónom alebo terasou v lokalite „Zelené údolie“

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

158,000 € 3122 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SENEC - predaj 5 izb. samostatného rodinného domu-ideálne bývanie pre rodinu

Reality Senec

Rodinný dom | Drienková | 121 m²

Ponúkame na predaj komfortný rodinný dom v novovybudovanej lokalite Senca – Drienkova ulica. V

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senec

419,000 € 4320 €/m²

Znížená cena!Na predaj: 3-izbová novostavba len 9km od Podhájskej

Reality Podhájska

Rodinný dom | Podhájska | 85 m²

Hľadáte moderné, pokojné a komfortné bývanie? Tento rodinný dom v obci Čechy postavený na kľúč

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Podhájska

149,000 € 1429 €/m²

Krásny pozemok v obci Remetské Hámre

Reality Remetské Hámre

Záhrada | - | 874 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v čarokrásnej prírode obce Remetské Hámre- ideálne miesto pre ch

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Remetské Hámre

23,500 € 27 €/m²

EXKLUZÍVNE !!! Predaj 3 izbový prerobený byt Nábrežná NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 77 m²

Exkluzívne IBA U NÁS !!!Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Nové Zámky. Plocha: úži

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 1608 €/m²

Priemyselné pozemky Papradno

Reality Papradno

Komerčná zóna | Papradno | 3,985 m²

Predáme mierne svahovité priemyselné pozemky v Papradne. Nachádzajú sa vedľa cesty na Kolib

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Papradno

15 €/m2 15 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

TOPP PONUKA !Ponúkam na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 140 m²

Predpredaj spustené - Rezervujte teraz !!! Ponúkame Vám na predaj poschodové rodinné domy v nov

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1729 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie a administratívne priestory v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Administratívny objekt | Nové Zámky | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie a administratívne priestory v Nových Zámkoch! Plocha: úžitk

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

4-izbová novostavba, pozemok 722 alebo 731 m2, Kynek, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj holodom 4-izbového rodinného domu na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

294,000 € 1729 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4 izbový dom s garážou, Senec - Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Hurbanova Ves | 147 m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

343,000 € 2448 €/m²

Stavebný pozemok 3000 m², Zázrivá

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 2,985 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v krásnej obci Zázrivá - časť Dolina, ktorá je známa svo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Info v RK

Prenájom | 2-izbovy byt s parkovaním, KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 48 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom moderný a svetlý dvojizbový byt nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

460 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE | MODERNÉ 3-PODLAŽNÉ DOMY S TERASOU A GARÁŽOU

Reality Streženice

Rodinný dom | - | 196.98 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočné 3-podlažné rodinné domy, ktoré spájajú modernú ar

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE | Dizajnový 2-izbový byt s terasou, garážou a nízkymi nákladmi

Reality Streženice

2 izbový byt | - | 56 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe, ktorý spája modernú ar

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Predaj nadrozmerného 3 izbového bytu v Martine-Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Štvrť Čajkovského | 82 m²

V zastúpení klienta ponúkam na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný trojizbový byt o vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2183 €/m²

Prenajom garsonky po rekonštrukcii v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Haburská | 30 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zariadenú garsonku o výmere 30 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Byt 48m2, novostavba, zariadený, Zvolen - Rezidencia Hron

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 48 m²

Prenájom 1-izbového bytu Zvolen | Rezidencia Hron, 48 m², novostavba, zariadený, en

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj

Reality Tuhár

Rodinný dom | - | 134 m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tuhár

114,998 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Lesná | 114.73 m²

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov v tichej časti Nitrianskych Hrnčiaro

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

329,900 € 2875 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie