Sklad s kanceláriami v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Skladový objekt | - | 940 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad s kanceláriami v Nitre. Sklad má plochu 940,94 m2 a rozmery 46,4

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

4,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - 1,5 izbový byt, Stálicová, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Stálicová | 42 m²

Rezervovaný Štartovací byt alebo investícia? 1,5 izbový byt v tichej lokalite Košíc Hľadáte b

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Zlatá investičná príležitosť v k. ú. Zlaté – dve parcely za výbornú cenu!

Reality Zlaté

Iný poľnohosp. pozemok | - | 6,635 m²

Ponúkame na predaj dve parcely registra "C " nachádzajúce sa v katastrálnom území Zlaté, okr. B

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté

1.5 €/m2 2 €/m2

Hľadáme 1 izb. byt na Terase alebo KVP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Terasa | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší 1-izbový byt v Košiciach – ideálne priamo od majiteľa. Z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok v okrajovej časti mesta Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v okrajovej časti mesta Michalovce. Postavte si svoj nový dom v

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - D-215

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 61.21 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

707,460 € 11558 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A110

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 33.07 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

368,016 € 11128 €/m²

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišský Štiavnik | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Poprad

219,990 € 1913 €/m²

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Lieskovec | 165 m²

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec Hľadáte ideálne miesto

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

55,000 € 379 €/m²

MARLICK PROPERTY- 3IZBOVÝ BYT - 65m2- OBCHODNÁ -STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

MARLICK PROPERTY ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný na Obchodnej ulici v centre Bratislavy

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 3985 €/m²

Sklad s administratívou v Nitre na predaj

Reality Nitra

Skladový objekt | - | 2,160 m²

Na predaj samostatný priemyselný areál so skladmi a administratívou – Nitra Ponúkame Vám na pr

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 1,983 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA Ponúkame na predaj výnimočný s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

546,000 € 275 €/m²

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 2,071 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

570,000 € 275 €/m²

Záhradka v záhradkovej osade Laborec v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 628 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku v záhradkovej osade Laborec v Michalovciach, ktorá je ideálna n

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

32,500 € 52 €/m²

Sklad v Nových Zámkoch na prenájom

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Komárňanská Cesta | 419.66 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad o výmere 419,66 m2, na ktorých sa nachádza okrem skladu aj vstav

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

2,700 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Gradisca d'Isonzo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

179,000 € 869 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

BYTOČ RK - veľký 4-izb byt 148m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

4 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej štvrti mes

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 476 €/m²

PRENÁJOM 2i apartmán s terasou, parkovaním, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | - | 37.8 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2 izbový apartmán s terasou a parkovaním v podzemnej garáži, Ve

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb kompletne zariadený byt v novostavbe "VIKTORIA" Košicka ul. ✳️3D prehliadka ✳️

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Ružinove, Nivy, Košická ul. novostavba VIKTORIA. 3D virtuá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4izbový byt s veľkou terasou–Slnečnice Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | - | 155 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám ponúka na predaj RD Moldava

Reality Mokrance

Rodinný dom | Budulovská ulica | 250 m²