Predaj pozemku v obci Rykynčice s celkovou rozlohou 7 212m² a bonusom

Reality Rykynčice

Zmiešaná zóna | Rykynčice | 7,212 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok s celkovou rozlohou 7 212 m² a bonusom Tento pozemok je id

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rykynčice

132,000 € 18 €/m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 1,983 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA Ponúkame na predaj výnimočný s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

546,000 € 275 €/m²

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 2,071 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

570,000 € 275 €/m²

Sklad v Nových Zámkoch na prenájom

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Komárňanská Cesta | 419.66 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad o výmere 419,66 m2, na ktorých sa nachádza okrem skladu aj vstav

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

2,700 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

na predaj pozemok na výstavbu, Ťahanovská ul, obec Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ťahanovská | 130 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj pozemky na výstavbu

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

60,000 € 462 €/m²

Klimatizovaný 4i zariadený dom, 2x parking, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Sadová | 92.74 m²

Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 2x parkovacie miesto vo dvore, Slivková ul

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Samostatný 5i RD dvojpodlažný vo vyhľadávanej lokalite, Lisková

Reality Lisková

Rodinný dom | - | 170 m²

Na predaj tehlový 5-izbový rodinný dom, 1x parkovanie na pozemku pred domom, 2x vo dvore v tich

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lisková

275,000 € 1618 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na adrese Chrenoviská 1

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na adrese Chrenoviská 109

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 4600 €/m²

Predaj | Novostavby 5-izbových rodinných domov - Kameničany

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 150 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva moderné 5-izbové rodinné domy v atraktívnej lokalite Il

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kameničany

259,900 € 1733 €/m²

PREDAJ, krásny rovinatý stavebný pozemok 997 m2, priamo v lese, Tomky

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 997 m²

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " V zastúpení

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,500 € 70 €/m²

Predaj | Slnečný pozemok v Povine – ideálny na záhradu alebo ako investícia

Reality Povina

Orná pôda | Povina | 764 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s výmerou 764 m² , nachádzajúci sa v lokali

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Povina

21,900 € 29 €/m²

Exkluzívna novostavba, lokalita, špičková kvalita, 9 apartmánov s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Exkluzívna novostavba v Zatone – Len 100 metrov od mora! Inteligentné domy, panoramatické výhľ

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

387,000 € 4500 €/m²

Na predaj RD s polyfunkciou, - okr. Zvolen

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | - | 486 m²

Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka nehnuteľnosť, ktorá nie je pre každého. Je pre človeka, kto

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

274,900 € 566 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA, 4-izb.rod.dom, 7,4ár.pozemok, Herľany, KE-Okolie

Reality Herľany

Rodinný dom | - | 125 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj rozostava

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Herľany

229,900 € 1839 €/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt s bazénom na streche NIVY Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb byt kancelária SKYPARK Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb byt kancelária SKYPARK Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Čulenova | 55 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Plášťovce

Reality Plášťovce

Polyfunkčný objekt | - | 395.05 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Plášťovce

45,900 € 116 €/m²

pre investorov: 57ár. pozemok na výstavbu, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre občiansku vybavenosť | K lesu | 5,759 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 575

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

1 € 0 €/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Staré Mesto Expisreal

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Veľká Lomnica dom na prenájom + VIDEO

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | - | 84 m²

Spoločnosť RF Reality/Financie Vám ponúka do dlhodobého prenájmu perfektný rodinný dom v modern

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Veľká Lomnica

1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 4 izb. byt na Vrbenského ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Vrbenského | 112 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Vám

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ŽAKOVCIACH

Reality Žakovce

Rodinný dom | - | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej dedinke pod Tatrami v

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žakovce

289,990 € 967 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie