Jedinečný stavebný pozemok - 9899m2 pod Považským Inovcom

Reality Zlatníky

Pozemok pre rodinné domy | - | 9,899 m²

Predstavte si miesto, kde sa ráno zobúdzate na ticho prírody, slnko ohrieva pozemok po celý deň

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

Cena dohodou

Prenájom 3izb byt, 82m2, Bosákova, Bratislava V- NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 82 m²

Ponúkame na prenájom priestraný 3-izbový byt vo vyhľadávanej novostavbe na Bosákovej ulici, na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

860 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - 2 izbový byt Strážske, okres Michalovce

Reality Strážske

2 izbový byt | - | 50 m²

Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj elegantný a svetlom zaliaty 2-izbový byt s dvomi logg

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Strážske

81,900 € 1638 €/m²

Predaj stavebného pozemku Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 468 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Gabčíkovo -prístav,pozemok je

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

69,000 € 147 €/m²

Prenájom útulného 1 izb.bytu-Košice Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | - | 26 m²

Solid Real Vám v exkluzivnom zastúpení ponúka na dlhodobý prenájom útulny 1 izb.byt vo vyhľadáv

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ŽAKOVCIACH

Reality Žakovce

Rodinný dom | - | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej dedinke pod Tatrami v

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žakovce

289,990 € 967 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj ihneď voľný, zariadený 2-izbový byt v obľúbenom VILA PARK v Rajke.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj ihneď voľný , moderný 2-izbový byt s výmerou 46 m², ktorý sa nachádza v tic

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

139,000 € 3022 €/m²

Na Predaj 2 izbový byt NOVOSTAVBA Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | JUH | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt s balkónom v Novostavbe v meste Nové Zámky. Plocha: úžitk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

152,000 € 3234 €/m²

Budova v centre mesta Poprad, na predaj

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Námestie Svätého Egídia | 480 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt Poprad, Námestie Svätého

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ GARÁŽ S ELEKTRIKOU - POPRAD, ZÁPAD

Reality Poprad

Garáž | - | 17 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj garáž v Poprade na sídlisku Západ, neďaleko o

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

***EXKLUZÍVNE***3 izbový byt pod Tatrami*Horný Slavkov s terasou

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Horný Slavkov | 62 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt pod Vysokými Tatram

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

169,990 € 2742 €/m²

HOMreal.sk | Na prenájom: zrekonštruovaný obchodný priestor – reštaurácia / služby / obchod

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská | 220 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú obchodnú budovu, zapísanú na LV ako reštaurácia, s možnosťou vy

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

Predám Chatu so záhradou Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Chalupa, rekreačný domček | Nová Vieska | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovanú chatu v obci Nová Vieska viohradnická oblasť.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Vieska

24,000 € 800 €/m²

BYTOČ RK - 1-izb. apartmán s terasou a parkovaním v Taliansku - Lignano

Reality Taliansko

1 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Lignano Sabbiadoro, v centrálnej, ale tichej č

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

127,000 € 3969 €/m²

Prenájom kancelárií na Zlatých pieskoch pri Shopping Palace

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom (BEZ NUTNOSTI PLATIŤ PROVÍZIU) kancelárie na Zlatých pieskoch, len na

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

158 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

145,000 € 659 €/m²

Rezidenčné 3 izbové byty na predaj | Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | Námestie Štefana Šmiheľa | 72 m²

Moderné bývanie v nádhernej lokalite | Projekt skolaudovaný KAPPA Reality prichádza s výnimočn

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

177,000 € 2458 €/m²

Rekreačný pozemok Gabčíkovo - časť Prístav 300 m2

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | - | 300 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj rovinatý, slnečný rekreačný pozemok v Gabčíkove

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

43,000 € 143 €/m²

Pozemok Betliar 3671 m2, TTP v krásnom prostredí

Reality Betliar

Rekreačný pozemok | - | 3,671 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj krásny pozemok v obľúbenej obci Betliar v okres

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

Cena dohodou

*3 izbový byt Poprad Spišská Sobota na prenájom so záhradou

Reality Poprad

3 izbový byt | Spišská Sobota | 94 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám exkluzívne ponúkame na prenájom 3 izbový byt Poprad, Spišská S

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Poprad

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 5-izbového rodinného domu Topoľníky, pozemok 600 m2

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Pionierska 13 | 120 m²

Realitná kancelária BFreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 5 - izbový rodin

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

Cena na vyžiadanie

BYTOČ RK - pekný 3-izb byt 94m2 s garážou, parkovaním a 2x terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Palazzolo dello Stella

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano v Taliansku, ponúkame v tichej rezidenčnej štvrti Palazzo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

113,000 € 1202 €/m²

Prvý prenájom! Luxusný 5-izbový dom so súkromným vstupom

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Brezová | 115 m²

Prenájom 5-izbového rodinného domu so záhradou – novostavba, Brezová ulica, Bratislava – Vrakuň

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie