Stavebný pozemok 881m2 - Zlatníky pri Bánovciach na predaj

Reality Zlatníky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jakoňovec | 881 m²

Predaj hotových slnečných stavebných pozemkov pod úpätím Považského Inovca v obci Zlatníky sa p

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

34,359 € 39 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

Na predaj rodinný dom a parkovaním - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s tromi samostatnými bytov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

475,000 € 6090 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOPP PONUKA !Ponúkam na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 140 m²

Predpredaj spustené - Rezervujte teraz !!! Ponúkame Vám na predaj poschodové rodinné domy v nov

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1729 €/m²

NA PREDAJ - 2 izbový byt Strážske, okres Michalovce

Reality Strážske

2 izbový byt | - | 50 m²

Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj elegantný a svetlom zaliaty 2-izbový byt s dvomi logg

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Strážske

81,900 € 1638 €/m²

Predaj stavebného pozemku Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 468 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Gabčíkovo -prístav,pozemok je

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

69,000 € 147 €/m²

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s predzáhradkou v mestske

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

159,000 € 2038 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej čast

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

179,000 € 2295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE !!! Predaj 3 izbový prerobený byt Nábrežná NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 77 m²

Exkluzívne IBA U NÁS !!!Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Nové Zámky. Plocha: úži

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 1608 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | JUH | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok - 9899m2 pod Považským Inovcom

Reality Zlatníky

Pozemok pre rodinné domy | - | 9,899 m²

Predstavte si miesto, kde sa ráno zobúdzate na ticho prírody, slnko ohrieva pozemok po celý deň

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

Cena dohodou

Prenájom 3izb byt, 82m2, Bosákova, Bratislava V- NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 82 m²

Ponúkame na prenájom priestraný 3-izbový byt vo vyhľadávanej novostavbe na Bosákovej ulici, na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

860 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 izbový byt na prenájom s parkovaním, Novostavba Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupkovej | 73 m²

Ponúkame na prenájom moderný, slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bratislava, Petržalka – ul. Z

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 2 izbové exkluzívne apartmány v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

840,000 € 15273 €/m²

Predaj 2 izb bytu v novostavbe s garážovým státím

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s garážovým státím v podzemnej garáži v staršej novostavbe na K

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3818 €/m²

Prenájom útulného 1 izb.bytu-Košice Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | - | 26 m²

Solid Real Vám v exkluzivnom zastúpení ponúka na dlhodobý prenájom útulny 1 izb.byt vo vyhľadáv

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

***EXKLUZÍVNE***3 izbový byt pod Tatrami*Horný Slavkov s terasou

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Horný Slavkov | 62 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt pod Vysokými Tatram

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

169,990 € 2742 €/m²

HOMreal.sk | Na prenájom: zrekonštruovaný obchodný priestor – reštaurácia / služby / obchod

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská | 220 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú obchodnú budovu, zapísanú na LV ako reštaurácia, s možnosťou vy

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rezidenčné 3 izbové byty na predaj | Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | Námestie Štefana Šmiheľa | 72 m²

Moderné bývanie v nádhernej lokalite | Projekt skolaudovaný KAPPA Reality prichádza s výnimočn

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

177,000 € 2458 €/m²

Rekreačný pozemok Gabčíkovo - časť Prístav 300 m2

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | - | 300 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj rovinatý, slnečný rekreačný pozemok v Gabčíkove

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

43,000 € 143 €/m²

Pozemok Betliar 3671 m2, TTP v krásnom prostredí

Reality Betliar

Rekreačný pozemok | - | 3,671 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj krásny pozemok v obľúbenej obci Betliar v okres

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

Cena dohodou

*3 izbový byt Poprad Spišská Sobota na prenájom so záhradou

Reality Poprad

3 izbový byt | Spišská Sobota | 94 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám exkluzívne ponúkame na prenájom 3 izbový byt Poprad, Spišská S

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Poprad

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie