Rodinný dom, 180 m2, Beša, okr. Levice

Reality Beša

Rodinný dom | - | 180 m²

SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 180 m2 a celková výmera pozemku 11

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Beša

63,990 € 356 €/m²

Záhrada na predaj Šaľa pri tenisových kurtoch 298 m2

Reality Šaľa

Záhrada | Záhradky pri futbalovom ihrisku | 298 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj záhradu v Šali pri tenisových kurtoch a fut

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

26,999 € 91 €/m²

POSLEDNÝ V AKCII 3i-Byt 96m2+balkón+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 105 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krakovany

170,000 € 1619 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZAUJÍMAVÉ 3i byt+kuchyňa 1xparkovanie+záhrada 82m2 Piešťany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne Pozemok pre výstavbu RD Hrádok pri Piešťanoch

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | - | 793 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu s

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

83,000 € 105 €/m²

Pozemok 4704 m2 Zlaté Moravce s krásnym výhľadom EXKLUZÍVNE

Reality Zlaté Moravce

Iný stavebný pozemok | Hájová | 4,704 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj pozemok s krásnym výhľad

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

100,080 € 21 €/m²

Dokonalý 4 izbový moderný rodinný dom Galanta- Mládežnícka štvrť EXKLUZÍVNE

Reality Galanta

Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 113.4 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám výhradne iba u Nás ponúka na predaj krásny a moderný rodinný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Galanta

299,500 € 2641 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Čiastočne zrekonštruovaný 4izbový RD v Tešedíkove

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | - | 150 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

159,900 € 1066 €/m²

poschodová chata 100m2 na pozemku 156m2

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | alba regia | 100 m²

EXKLUZÍVNE LEN V SALEA – Váš partner v realitách! Objavte útulné miesto na oddych, investíciu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

38,000 € 380 €/m²

Krásna záhrada s chatkou v Kráľovej nad Váhom 259 m2

Reality Kráľová nad Váhom

Záhrada | Záhradkárska oblasť | 259 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj záhradu v Kráľovej nad Váhom o výmere 259 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

29,000 € 112 €/m²

Veľká kancelária na prenájom 55,2 m2 s archívom ul. Jarmočná

Reality Šaľa

Administratívny objekt | Jarmočná | 55.2 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne na prenájom kancelársky priestor o výmere 55

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Šaľa

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj Pozemok o výmere 4200 m² v obci Pitelová

Reality Pitelová

Rekreačný pozemok | U Kuricov | 7,000 m²

SALEA, Váš partner v realitách, Vám exkluzívne ponúka rovinatý pozemok v príjemnej lokalite ob

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

24 €/m2 24 €/m2

Pozemok na podnikateľské účely Myjava - Turá Lúka 940m2.

Reality Myjava

Rekreačný pozemok | Hlavná | 940 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v meste My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

30,000 € 32 €/m²

Slnečná záhrada s masívnou pivnicou a krásnym výhľadom na okolie v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | - | 354 m²

Salea -Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný, kaskádovitý pozemok v obľúbenej záhrad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Vila Ranč - Krásna príroda, jazero, chov koní, apartmány, bazén, bowling, spoločenské akcie, kopec prírody, športu a relaxu

Reality Vlčany

Objekt pre obchod | Vlčany | 1,722 m²

SaleA Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj Vilu Ranč v okrese Šaľa. Vila sa nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Vlčany

Cena dohodou

Slnečný Rodinný dom, 120 m2, Starý Hrádok, okr. Levice

Reality Starý Hrádok

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Starý Hrádok

83,990 € 700 €/m²

Slnečný viničný dom, 18 m2, Strážny Vrch, okr. Levice

Reality Levice

Záhradná chatka | - | 18 m²

SaleA- Váš realitný partner Vám ponúka na predaj viničný domček, 18 m2 a celková výmera pozemku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,990 € 3555 €/m²

Na predaj priemyselný areál - pozemok Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Priemyselná zóna | - | 22,000 m²

SALEA Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areály v Košice Šaca. Po

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

115 €/m2 115 €/m2

Slnečný pozemok, 1392 m2, Vyškovce nad Ipľom, okr. Levice

Reality Vyškovce nad Ipľom

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,392 m²

SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj pozemok, kde celková výmera je 1392 m2, Vyškovc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyškovce nad Ipľom

16,990 € 12 €/m²

Vinica na predaj, 2500 m2, Farná, okr. Levice

Reality Farná

Vinica, chmelnica | - | 2,500 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok- vinicu, 2500 m2, Farná, okr. Levice. N

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Farná

12,990 € 5 €/m²

Rodinný dom (2x bytová jednotka) 5400m2 Podbranč pri Senici

Reality Podbranč

Rodinný dom | - | 225 m²

Ponúkame na predaj energeticky nenáročnú, výnimočnú nehnuteľnosť, spája historický charakter s

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Podbranč

350,000 € 1556 €/m²

Rodinný dom (5-izbový)+garáž+1x parking Komenského Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | - | 119 m²

Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Piešťany

315,000 € 2647 €/m²

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izbový+terasa (18m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 82 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4x izba + kuchyňa, v radovej zás

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,000 € 1939 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2izbový zariadený byt, moderný dizajn A.Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie