Predáme nízkoenergetický bungalov v Svederníku

Reality Svederník

Rodinný dom | hlavná | 115 m²

Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svederník

315,000 € 2739 €/m²

Chorvátsko- Novostavba apartmán s výhľadom na more - Pag

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu v Novalji v Chorvátsku. Apartmány sa ponúkajú

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

249,000 € 3952 €/m²

Chorvátsko! Len u Nás v ponuke KAMENNÝ DOM S BAZÉNOM LEN 300M OD MORA – PRIVLAKA

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

KAMENNÝ DOM S BAZÉNOM LEN 300M OD MORA – PRIVLAKA Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlo

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

870,000 € 1832 €/m²

PRENÁJOM 2izb byt SKYPARK Bottova Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

PREDAJ Rodinný dom Chorvátsky Grob, Čierna voda, EXPIS REAL

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Blahútová | 130 m²

- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 3692 €/m²

Chorvátsko - Domček v radovej zástavbe s pred záhradkou

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný dom v radovej zástavbe v Chorvátsku na ostrove Vi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

199,000 € 3827 €/m²

🏠 Na prenájom 3-izbový byt – Hliny VII, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Severná | 62 m²

🏠 Prenájom 3-izbového bytu – Hliny VII, Žilina Ponúkame na prenájom 3-izbový byt o výmere 62 m

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderná ordinácia v centre mesta – ideálna pre zubára/dentálnu hygienu

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Veľká okružná | 17 m²

Ponúkame na prenájom praktický a kompletne pripravený priestor pre zdravotnícke služby v novozr

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

500 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 620 m2, pre rodinný dom so stavebným povolením

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Jarabinová | 620 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok so stavebným povolením, o rozlohe 620 m2, obec Kvetoslavov - rov

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

185,000 € 298 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 55 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bruty

Reality Bruty

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bruty | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bruty ( okres Nové Zámky) . Asfaltová prístupová cesta. P

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bruty

12,000 € 27 €/m²

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom samostatnú miestnosť pre kozmetické služby v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | - | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatnú miestnosť pre kozmetické služby v priestoroch zabehnutého s

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 2319 m2, 2x Rodinný dom, 2x skladový priestor, Nákovná ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Nákovná | 2,319 m²

Na predaj 2x rodinný dom, Nákovná ul. Podunajské Biskupice - bližšie informácie radi poskytnem

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Prenájom parkovacieho státia v garáži Eduarda Wenzla, Rača

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Eduarda Wenzla | 6 m²

Ponúkame na prenájom garážové parkovacie státie č. 146 v bytovom komplexe Eduarda Wenzla, blok

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

60 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Chorvátsko, ostrov Vir - Na predaj novostavba zariadeného apartmánu so spoločným bazénom

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán so spoločným bazénom na vyhľadávanom o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

175,000 € 2917 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir - Na predaj priestranný apartmán s výhľadom na more!

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj kompletne zariadený štvorizbový apartmán s výhľadom na mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 2583 €/m²

Chorvátsko na predaj: Apartmán s výhľadom na more na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj útulný apartmán s výhľadom na more v pokojnej časti obľú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 2182 €/m²

Chorvátsko - Top ponuka apartmán len 300m od mora za super cenu

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir – Ideálny pre vašu dovolenku! Hľa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

135,000 € 3375 €/m²

(REZERVOVANÉ) RADOVÝ DOM, POZEMOK 360m2, ŽILINA - ROSINKY

Reality Žilina

Rodinný dom | Brezová | 200 m²

Hľadáte bývanie v Žiline, avšak nechcete kompromisy typu „byt bez súkromia“? Tento tehlový rado

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

259,990 € 1300 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT (81 m²) S VLASTNOU KOTOLŇOU v Krompachoch

Reality Krompachy

3 izbový byt | Maurerova ulica | 80.91 m²

​SaleA – Váš partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krompachy

99,500 € 1230 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM STRATEGICKÉHO POZEMKU – TEPLIČKA NAD VÁHOM - ŽILINA

Reality Teplička nad Váhom

Zmiešaná zóna | Fatranská | 10,000 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na prenájom atraktívne územie / pozemok v obci Teplička

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Teplička nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie