Rodinný dom | - | 119 m²
Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej
315,000 € 2647 €/m²
Rodinný dom | - | 82 m²
Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4x izba + kuchyňa, v radovej zás
159,000 € 1939 €/m²
2 izbový byt | - | 48 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná
147,800 € 3079 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²
SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj chatu v Hronskej Dúbrave možnosťou využíva
70,000 € 538 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²
Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro
49,956 € 23 €/m²
3 izbový byt | - | 90 m²
Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov
275,000 € 3056 €/m²
Garsónka | - | 20 m²
Salea váš partner v realitách, ponúka na predaj garsónku s čiastočným zariadením (TV, chladničk
28,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Karola Šišku | 170 m²
SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 6
379,900 € 2235 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 58 m²
SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým
150,000 € 2586 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 270 m²
SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj krásnu chatu v tesnej blízkosti rieky Váh.
55,000 € 204 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom na očarujúcom pozemku
395,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Sovietskej Armády | 80 m²
SaleA Váš partner v realitách Vám ponuka na predaj rodinný domček v Seliciach. Kompletne prero
110,000 € 1375 €/m²
Záhrada | - | 250 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj záhradu v obci Kráľova nad Váhom. Záhrada s
33,000 € 132 €/m²
Rodinný dom | - | 914 m²
SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj Starší rodinný dom s garážou,mo
135,000 € 148 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hrabinská | 2,944 m²
SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľmi pekný
280,000 € 95 €/m²
1 izbový byt | Šaľa | 40 m²
SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku 1 izbový byt v Šali. V prípade, že
123 € 3 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²
Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS
148,160 € 160 €/m²
2 izbový byt | Malachov | 57 m²
ADRIREAL v zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj veľkorysý priestranný podkrovný 2-izbový byt
179,000 € 3140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo
Cena dohodou
Rodinný dom | Školská | 198 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom V Novej Lesnej v blízkosti Vysokých T
Cena na vyžiadanie
Záhrada | A. Hlinku | 422 m²
V záhradkárskej osade Amfiteáter - Zlatý potok ponúkam na predaj väčšiu vysporiadanú záhradu o
19,000 € 45 €/m²
2 izbový byt | Jilemníckého | 53.5 m²
BAŤOVE REZIDENCIE – SKOLAUDOVANÉ BYTY NA PREDAJ V MESTE SVIT Hľadáte nové bývanie v tichom, p
143,964 € 2999 €/m²
3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²
Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe
Cena dohodou
Objekt pre obchod | 180 m²
Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri Moste Uvažujete nad investíciou do nehnuteľn
91,000 € 506 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.