Na predaj pozemok v priemyselnej zóne | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Priemyselná zóna | Budulovská | 1,755 m²

RK Reality Vám ponúkajú na predaj zaujímavý pozemok s veľkým potenciálom, nachádzajúci sa priam

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

63,000 € 36 €/m²

PREDAJ! Rodinný dom na veľkom pozemku v obci Ortuťová

Reality Ortuťová

Rodinný dom | - | 160.59 m²

Rodinný dom na predaj – Ortuťová, okr. Bardejov Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ortuťová

Cena na vyžiadanie

P R E D A J POZEMOK V BRATISLAVE V RUŽINOVE NA JASTRABEJ ULICI

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Jastrabia | 7,507 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK V BRATISLAVE V RUŽINOVE NA JASTRABIEJ ULICI. CELÝ POZEMOK JE URČENÝ

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

180 €/m2 180 €/m2

Prenájom menšieho domu – Bratislava, Malé Pálenisko

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Malé Pálenisko | 50 m²

Ponúkame na prenájom útulný menší dom v Bratislava na ulici Malé Pálenisko, ideálny pre jednotl

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný dom na pozemku 2000m2 | Komjáti

Reality Komjáti

Rodinný dom | Maďarsko | Komjáti | -

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný rodinný dom s úžitkovou plochou 20

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komjáti

167,000 € 835 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný byt, samostatné 4 izby, loggia z kuchyne, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 84 m²

Realitná kancelária PLATINUM REAL s.r.o., ponúka na prenájom pekný, slnečný a na dve strany ori

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, Spišské Tomášovce, okr. Sp. Nová Ves

Reality Spišské Tomášovce

Rodinný dom | - | 137.6 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, obec Spišské Tomášovce, okres Spišská Nová Ves. Nehn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišské Tomášovce

270,000 € 1962 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite | Chorváty

Reality Chorváty

Rodinný dom | - | 80 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Chorváty

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chorváty

94,000 € 1175 €/m²

Rodinný dom v Prievoze na prenájom - ideálne pre firmu alebo bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 230 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v kľudnej lokalite Bratislavy s výborným dopravným spojením do

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BOČIAR - pekný pozemok na výstavbu RD s murovanou chatou Tichá lokalita

Reality Bočiar

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,119 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pekný pozemok na výstavbu rodinného domu v obc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bočiar

169,000 € 80 €/m²

NOVÁ CENA-KAVEČANY chatky v peknom prostredí lokalita Chmeľníky

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Lovecká | 394 m²

MH Real Vám ponúka miesto na relax, oddych v chatovej oblasti Kavečany - Chmeľníky. Chatky s r

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

29,900 € 76 €/m²

Vyhradené parkovacie miesto v spoločnej garáži - Jégeho 14 BA NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 15 m²

PLATINUM REAL ponúka na prenájom vyhradené parkovacie miesto v spoločnej garáži na úrovni príze

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE 3i podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 95 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

189,000 € 1989 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Úplne nový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním - Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová | 50 m²

Hľadáte bývanie, kde budete prvý nájomca a všetko je nové a čisté? Tento byt v Rovinka na ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového bytu s parkovaním, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ulica 3D virt

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj, RD v obci Šuľany - Horný Bar, pozemok 600 m2, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Horný Bar

Rodinný dom | 140 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Šuľany - Hor

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Cena dohodou

Nadštandardný a priestranný 2-izbový byt v novostavbe – Palúdzka, Liptovský Mikuláš (2022)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Branislava Lichardusa | 59.16 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt v novostavbe skolaudov

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 3516 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívna novostavba 4 izbový byt v rezidencii 3 HÁJE.

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kapitána Nálepku | 109.37 m²

Popis nehnuteľnosti - 4 izbový byt. Ponúkame na predaj praktický 4 izbový byt s terasou v úpl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

407,000 € 3721 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom so záhradou a terasou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Hlavná | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná záhrada s terasou Kolaudá

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

270,000 € 2115 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj podkrovný apartmán s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný podkrovný apartmán v tichej časti ostrova Vir. Ide

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 2750 €/m²

Útulný 2- izbový byt v centre Brezna na predaj

Reality Brezno

2 izbový byt | - | 53 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj 2 - izbový byt v Brezne s výmerou 53 m2.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

110,000 € 2075 €/m²

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký obchodný priestor/sklad v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Bezručová | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký obchodný priestor/sklad v meste Nové Zámky. Rozloha priestoru je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Chorvátsko - Novostavba zariadeného domu s výhľadom na more a bazénom v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj rodinný dom s bazénom a výhľadom na more v Privlake v Chorvát

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

580,000 € 2071 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie