Rekreačná chata s pozemkom na predaj Sklabinský Podzámok

Reality Sklabinský Podzámok

Chalupa, rekreačný domček | - | 36 m²

Na predaj útulná poschodová chata (36 m²) v Sklabinskom Podzámku, zasadená do tichej prírody v

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sklabinský Podzámok

79,000 € 2194 €/m²

Výrobno-skladové priestory s mostovým žeriavom v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | - | 1,152 m²

Na prenájom výrobno-skladové priestory – Nitra Ponúkame Vám na prenájom výrobno-skladové pries

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

42 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Výrobný areál s administratívou – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | - | 3,900 m²

F-one reality ponúka na predaj udržiavaný výrobný areál s kompletným zázemím, situovaný v pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

2,000,000 € 513 €/m²

PRIESTOR PRE VAŠU KAVIAREŇ ALEBO BAR (190 m²)

Reality Trnava

Reštauračné priestory | Paulínska | 190 m²

🔥 TOP PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE MESTA – PRIESTOR PRE VAŠU KAVIAREŇ ALEBO BAR (190 m²) 🔥 Hľadáte mie

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prevádzkové priestory v centre Nitry na prenájom

Reality Nitra

Obchodné priestory | - | 146 m²

Na prenájom prevádzkové priestory v centre Nitry, Palárikova ulica ( ID: 20260514-1 ) Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Michalovce | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce ul.

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 50.8 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je kompletne zrekonšt

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,900 € 2478 €/m²

Pozemok v obci Kurima

Reality Kurima

Záhrada | Smreková | 1,848 m²

VEĽKÝ REKREAČNÝ POZEMOK V OBCI KURIMA – 1848 m² PLNÝ MOŽNOSTÍ! Hľadáte miesto, kde si oddýchne

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kurima

31,000 € 17 €/m²

EXKLUZÍVNE novostavby bytov s terasou, parkovaním, Novoveská Huta, okr. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 70 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby bytov v Novoveskej Hute, okres Spišská Nová Ves. Bytov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM reštauráciia v Handlovej.

Reality Handlová

Reštauračné priestory | - | 264 m²

Prenájom reštauráciia v Handlovej. Reštaurácia pozostáva: na prízemí je vstup, kde sa nachádza

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Handlová

550 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ!!! Stavebný pozemok v novovznikajúcej štvrti pri Prešove

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Svinia | 1,287 m²

REZERVOVANÉ! Stavebný pozemok pre váš budúci domov! Mgr. Tamara Krajňáková a ANOVIA REAL EST

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

64,000 € 50 €/m²

Moderný 3- izbový byt s balkónom na Mierovej ulici, Strážske

Reality Strážske

3 izbový byt | - | 71.84 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a prakticky riešený 3- izbový byt, ktorý vďaka zmene dispoz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Strážske

119,900 € 1669 €/m²

LEVOČA - historický dom v centre mesta

Reality Levoča

Rodinný dom | Masiarska | 540 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný meštiacky dom v historickom centr

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

230,000 € 426 €/m²

3 Izbový byt v Bojniciach

Reality Bojnice

3 izbový byt | Lúčky | 60 m²

Ponúkam na predaj výnimočný byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa v tichej časti Bojníc

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bojnice

137,000 € 2283 €/m²

Moderný rodinný dom v Bernolákove| zariadený, klimatizovaný

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 99 m²

Predstavte si bývanie, kde sa len nasťahujete a žijete – bez prerábok, bez kompromisov. Tento k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

343,700 € 3472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 4 izbový bungalov v Trnave - Kamenný mlyn.

Reality Trnava

Rodinný dom | Richarda Vandru | 134 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 4 izbový RODINNÝ DOM V TRNAVE vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj Garsonka Vrútky !!! Znížena cena!!!

Reality Vrútky

Garsónka | - | 25 m²

NA PREDAJ Garsónka 25m2 Vrútky centrum Ponúkame na predaj Garsónku v centre Vrútok nachádzajúc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vrútky

92,000 € 3680 €/m²

Záhradka v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 325 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu, udržiavanú záhradku v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovcia

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

30,900 € 95 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK STREČNO 462m2

Reality Strečno

Pozemok pre rodinné domy | - | 462 m²

🌾 POZEMOK NA PREDAJ Strečno Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v lokalite vhodný na vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

54,900 € 119 €/m²

Na predaj pozemok 1859 m2 v Martine-Priekopa

Reality Martin

Priemyselná zóna | Sučianska cesta | 1,859 m²

Pozemok na predaj – priemyselná zóna Martin – Sučany Ponúkame na predaj investičný pozemok v p

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Martin

80 €/m2 80 €/m2

Predaj - priestranný rodinný dom - Diviaky TT

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Tehelná | 130 m²

Predáme priestranný dvojpodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa v lokalite Diviaky, Turčianske Te

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

154,000 € 1185 €/m²

Rezervovaný - NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 73,65 m2 kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 73.65 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 iz. byt po kompletnej rekonštrukcii na ul. L

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3109 €/m²

19á pozemok na výstavbu RD, 17m šírka, Nižný Klátov, Košice-okolie

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Realitná kancelária Heriban reality a Ing. Anna Štefanová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slneč

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

164,000 €

Objekt na skladovanie, alebo malú výrobu v Trnave.

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburgová | 230 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom voľnú halu o výmere 230 m2 vhodnú na skladovanie, ga

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie