Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj podkrovný apartmán s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný podkrovný apartmán v tichej časti ostrova Vir. Ide

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 2750 €/m²

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Vidiecky dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

Novinka
Novinka

PRENAJOM Rodinný dom - bungalov v Stupave, vhodný aj na podnikanie EXPIS REAL

Reality Stupava

Rodinný dom | Krajná | 180 m²

RK Expisreal Vám ponúka na prenájom veľký, 4izbový ešte neobývaný bungalov Stupave. Zastavan

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Stupava

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Chorvátsko - Novostavba zariadeného domu s výhľadom na more a bazénom v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj rodinný dom s bazénom a výhľadom na more v Privlake v Chorvát

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

580,000 € 2071 €/m²

CHORVÁTSKO : VIR – PRÍZEMNÝ APARTMÁN S TERASOU, IBA 70 M OD MORA!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný 3-izbový apartmán s terasou na obľúbenom ostrove

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 4490 €/m²

Prenájom kancelársky priestor 15 až 28m2 Bratislava Dúbravka Polianky - EXPISREAL

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 15 m²

Hľadáte flexibilné a cenovo dostupné kancelárie v Bratislave? Ponúkame Vám možnosť prenájmu v z

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

14.07 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Nadštandardný klimatizovaný 5i byt 160 m2 + záhrada 100 m2, Holubyho ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Holubyho | 160 m²

Na prenájom: Nadštandardný 5-izbový byt so záhradou 100 m2, parkovacie miesto v garáži Hľadáte

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,700 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | - | 70.97 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA (KAROLA ADLERA) Ponúkame na pred

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,900 € 3070 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom moderného 3-izbového bytu s balkónom v projekte Bory

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaný 4-izbový byt, v úplnom centre mesta, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská 243/21 | 106.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný, investičný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Šikovný domček s veľkou záhradou Brezno časť Zadné Halny

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 1,227 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší rodninný dom v okrajovej časti Brez

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezno

150,000 € 122 €/m²

Klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom, parkovanie v garáži, OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nevädzová 6 | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na Nevädzovej ulici -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ: 2-izbový byt s balkónom – Valaská, Hronská ulica

Reality Valaská

2 izbový byt | Hronská | 57 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výborným potenciálom, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokoj

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Valaská

82,000 € 1439 €/m²

Útulný 2- izbový byt v centre Brezna na predaj

Reality Brezno

2 izbový byt | - | 53 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj 2 - izbový byt v Brezne s výmerou 53 m2.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

110,000 € 2075 €/m²

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

4 izbový rodinný dom, 2695m2, Baďan okres Banská Štiavnica

Reality Baďan

Vidiecky dom | Baďan | 100 m²

Exkluzívne! Znížená cena!!!! Krásna lokalita! SaleA reality váš partner v realitách ponúka na p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Baďan

79,990 € 800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rovinatý stavebný pozemok 836 m2 Rosina - s povolením

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | x | 836 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu, ktorý je ihneď pripravený na výstavbu a navyše ponúk

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 € 270 €/m²

Chorvátsko - Apartmán len 150m od mora za top cenu

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 3298 €/m²

Príjemný 3 izbový byt s lodžiou, Hájik - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Hájik | 70 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj príjemný 3-izbový byt s lodžiou, Hájik. Výmera bytu j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

163,000 € 2329 €/m²

Nebytový priestor širšie centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Kysucká | 47 m²

Nebytový priestor v modernej polyfunkčnej budove s dobrou viditeľnosťou pri hlavnej ceste blízk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pekný 2 izbový byt Vlčince rezidencia Arboreum na prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | Arboreum | 54 m²

Ponúkame na prenájom slnečný pekný 2-izbový byt s veľkým balkónom o výmere 9 m2 a pivnicou vo v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 1 izbový byt Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Kysucké Nové Mesto | 37 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný pekný 1-izbový byt o výmere 37 m2 - Kysucké Nové Mesto. Ši

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Slnečný 3 izbový byt, 75 m2, Santovka, okr. Levice

Reality Santovka

3 izbový byt | - | 75 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj 3 Izbový byt, 75 m2, Santovka, okr. Levice. By

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Santovka

48,990 € 653 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie