Moderný 5-izbový rodinný dom so záhradou a terasou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Hlavná | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná záhrada s terasou Kolaudá

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

270,000 € 2115 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3 izbový Predaj Košice III Furča Kalinovská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Kalinovská | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Kalinovskej ulici v Košiciach. Tento byt pražského typu sa n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

188,000 € 2686 €/m²

PRENÁJOM, obchodný priestor 75 m2, centrum mesta Malacky

Reality Malacky

Objekt pre obchod | Záhorácka | 75 m²

AMOS reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom veľkorysý obchodný/ kancelársky priestor o

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Malacky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

VÝROBNO-SKLADOVÝ OBJEKT 690 m2 S POZEMKOM 3237 m2 V TRNAVE.

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Coburgova | 925 m²

Rich REALITY ponúka na predaj výrobno - skladový objekt s oploteným pozemkom o výmere 3237 m2

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 5255 €/m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú chatku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 36 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú chatku v Nových Zámkoch. Plocha pozemk

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

52,000 € 1528 €/m²

-REZERVOVANÉ- 2,5 -izbový byt + loggia, Ďumbierska - Sekčov

Reality Prešov

2 izbový byt | Ďumbierska 24 | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj 2,5-izbový byt na adrese Ďumbierska 24 v Prešove (sídlisko Sekčov). Byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2946 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Väčší 1-izb.tehl.byt,42 m²,Obrancov mieru,KE-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²

Ponúkame na predaj väčší 1-izbový byt s rozlohou 42 m² v lokalite Košice-Sever na ul. Obrancov

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

164,900 € 3926 €/m²

Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Slnečný, klimatizovaný, 4-izbový rodinný dom s bazénom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 20

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,300 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3izb. byt s logiou 72 m2, ul. Azovská, KE Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Azovská | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach - Nad jazerom, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

200,000 € 2778 €/m²

Prenajom - kancelárie v administratívnej budove v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 1,240.9 m²

Prenajmeme kancelárske priestory v administratívnej budove na Bytčickej ulici v Žiline. K dispo

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,815 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Nový rekreačný apartmán KĽAK

Reality Fačkov

2 izbový byt | x | 46 m²

Hľadáte miesto, kde sa relax a komfort spája s jedinečnou prírodnou scenériou? Ponúkame na pred

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Fačkov

178,400 € 3878 €/m²

✨ 3 izbový tehlový byt v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-i

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2856 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu so zariadením len 350m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu kompletne zariadeného apartmánu. Nachádza sa n

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

205,000 € 3254 €/m²

PRENÁJOM 2izb byt Záhrebská Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt s výťahom v Starom mest

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame vám nájom výrobnej haly v Žiline o výmere 3506 m2.

Reality Žilina

Priestor pre výrobu | - | 3,506 m²

Ponúkame vám nájom výrobnej haly v Žiline o výmere 3506 m2. Hlavná loď haly o výmere 2825 m2 má

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

4.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM 2izb Stare Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izb.byt na Štetinovej ulici v Starom meste pri prezidentskom paláci.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ŽILINA CENTRUM- EXKLUZÍVNY 3i BYT (107 m2) + GARÁŽ + POZEMOK

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 110 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardne zariadený 3-iz

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

359,500 € 3268 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulný rodinný dom, 130 m2, garáž, Malé Kozmálovce, okr. Levice

Reality Malé Kozmálovce

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš realitný maklér Vám ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malé Kozmálovce

119,990 € 923 €/m²

EXKLUZÍVNE! Rodinný dom,120 m2, Pohronský Ruskov, okr.Levice

Reality Pohronský Ruskov

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pohronský Ruskov

54,990 € 458 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Rodinný dom, 143 m2, garáž, Kalinčiakovo

Reality Levice

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 143 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levice

175,000 € 1346 €/m²

VEĽKÉ ROVNÉ - 2 STAVEBNÉ POZMKY, CELKOVÁ VÝMERA 5855m2

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,861 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rozľahlý, rovinatý a udržiavaný stavebný p

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

55 €/m2 55 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie