Ponúkame vám nájom výrobnej haly v Žiline o výmere 3506 m2.

Reality Žilina

Priestor pre výrobu | - | 3,506 m²

Ponúkame vám nájom výrobnej haly v Žiline o výmere 3506 m2. Hlavná loď haly o výmere 2825 m2 má

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

4.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM 2izb Stare Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izb.byt na Štetinovej ulici v Starom meste pri prezidentskom paláci.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Nový rekreačný apartmán KĽAK

Reality Fačkov

2 izbový byt | x | 46 m²

Hľadáte miesto, kde sa relax a komfort spája s jedinečnou prírodnou scenériou? Ponúkame na pred

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Fačkov

178,400 € 3878 €/m²

PRENÁJOM 2izb byt SKYPARK Bottova Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Rovinatý stavebný pozemok 836 m2 Rosina - s povolením

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | x | 836 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu, ktorý je ihneď pripravený na výstavbu a navyše ponúk

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 € 270 €/m²

Chorvátsko - Apartmán len 150m od mora za top cenu

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 3298 €/m²

Príjemný 3 izbový byt s lodžiou, Hájik - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Hájik | 70 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj príjemný 3-izbový byt s lodžiou, Hájik. Výmera bytu j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

163,000 € 2329 €/m²

Nebytový priestor širšie centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Kysucká | 47 m²

Nebytový priestor v modernej polyfunkčnej budove s dobrou viditeľnosťou pri hlavnej ceste blízk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pekný 2 izbový byt Vlčince rezidencia Arboreum na prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | Arboreum | 54 m²

Ponúkame na prenájom slnečný pekný 2-izbový byt s veľkým balkónom o výmere 9 m2 a pivnicou vo v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 1 izbový byt Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Kysucké Nové Mesto | 37 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný pekný 1-izbový byt o výmere 37 m2 - Kysucké Nové Mesto. Ši

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor na Boriku

Reality Žilina

Obchodné priestory | Bôrik | 23 m²

Ponúkame na prenájom priestor na prízemí polyfunkčného domu - na Bôriku. Priestor má výmeru

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

330 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenajom - kancelárie v administratívnej budove v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 1,240.9 m²

Prenajmeme kancelárske priestory v administratívnej budove na Bytčickej ulici v Žiline. K dispo

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,815 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

4 izbový rodinný dom, 2695m2, Baďan okres Banská Štiavnica

Reality Baďan

Vidiecky dom | Baďan | 100 m²

Exkluzívne! Znížená cena!!!! Krásna lokalita! SaleA reality váš partner v realitách ponúka na p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Baďan

79,990 € 800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný rodinný dom, 130 m2, garáž, Malé Kozmálovce, okr. Levice

Reality Malé Kozmálovce

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš realitný maklér Vám ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malé Kozmálovce

119,990 € 923 €/m²

EXKLUZÍVNE! Rodinný dom,120 m2, Pohronský Ruskov, okr.Levice

Reality Pohronský Ruskov

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pohronský Ruskov

54,990 € 458 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Rodinný dom, 143 m2, garáž, Kalinčiakovo

Reality Levice

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 143 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levice

175,000 € 1346 €/m²

NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | - | 70.97 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA (KAROLA ADLERA) Ponúkame na pred

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,900 € 3070 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Športová | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

320,000 € 1435 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom 5* hoteli v meste Batumi

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom, pár metrov od mora, v proj

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

110,000 € 3667 €/m²

PRENÁJOM Garzónka s balkónom 5 min. pešo od VW – Jána Jonáša

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša 9 | 30 m²

Ponúkame na prenájom funkčnú garzónku s výhľadom na Devínsku Kobylu Tento byt na ulici Jána

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor v Metropolise, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Bottova | 37.7 m²

Ponúkame na prenájom moderný, klimatizovaný kancelársky priestor v prestížnej novostavbe Metrop

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 53 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok, nachádzajúci sa priamo v centre mesta Kolárovo

Reality Kolárovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 654 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 654 m², nachádzajúci sa priamo v centre

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

259,000 € 396 €/m²

Nadštandardný klimatizovaný 5i byt 160 m2 + záhrada 100 m2, Holubyho ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Holubyho | 160 m²

Na prenájom: Nadštandardný 5-izbový byt so záhradou 100 m2, parkovacie miesto v garáži Hľadáte

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,700 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom moderného 3-izbového bytu s balkónom v projekte Bory

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie