Kancelária na námestí SNP

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. SNP | 53 m²

Ponúkame Vám na prenájom Zvolen, Nám. SNP. Plocha: úžitková 53m2. Cena 400 €. Na prenájom kance

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárie 40m2 na prenájom

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom Banská Bystrica, Horná. Plocha: úžitková 40m2. Cena 170 €/mesiac. Kanc

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

170 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

REZERVOVANÉ!!! Stavebný pozemok v novovznikajúcej štvrti pri Prešove

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Svinia | 1,287 m²

REZERVOVANÉ! Stavebný pozemok pre váš budúci domov! Mgr. Tamara Krajňáková a ANOVIA REAL EST

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

64,000 € 50 €/m²

Stavebný pozemok na Myjavských kopaniciach, Vrbovce

Reality Vrbovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,417 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1417 m², situovaný v nádhernom prírodnom prostred

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vrbovce

29,000 € 20 €/m²

Na prenájom pekný 1 izbový byt Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Kysucké Nové Mesto | 37 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný pekný 1-izbový byt o výmere 37 m2 - Kysucké Nové Mesto. Ši

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj: Unikátny goticko-renesančný dom v centre Levoče! FOR SALE: scroll down for english text

Reality Levoča

Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 3,012 m²

Exkluzívne v ponuke Kataríny Gilbertson / Centrum Real Predstavujeme vám jedinečnú investičnú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Levoča

Info v RK

RealityDS - PREDAJ moderná celoročne obyv. chatka so 170 m2 pozemkom, Bodíky AKCIA!

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | - | 56 m²

KÚP DO KONCA APRÍLA - ČAKÁ ŤA ĎALŠIA ZĽAVA!!!!! Nová kúpna cena =74.900,-€ !!! Pôvodna kúpna ce

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

74,900 € 1338 €/m²

AARK: Tiny House – mobilná drevostavba, vhodná na každý pozemok

Reality Bratislava

Mobilný dom | Nezadaná | 29 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk Hľadáte bývanie,

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava

42,000 € 1448 €/m²

Štýlové bývanie so záhradou pri jazere len 20 minút od Bratislavy

Reality Malinovo

3 izbový byt | Tri vody | 72 m²

STARS REALITY ponúka na predaj moderný 3 izbový byt so súkromnou záhradou v projekte Tri vody M

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malinovo

299,000 € 4153 €/m²

Na predaj rodinný dom v Šali/Veči

Reality Šaľa

Rodinný dom | - | 220 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom na očarujúcom pozemku

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šaľa

395,000 € 1795 €/m²

Priestory pre obchod, skladovanie a ľahkú výrobu v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Obchodné priestory | Novozámocká | 167.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory vhodné pre obchodnú prevádzku, skladovanie, ľahkú výrobu, či

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

VEĽKÉ ROVNÉ - 2 STAVEBNÉ POZMKY, CELKOVÁ VÝMERA 5855m2

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,861 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rozľahlý, rovinatý a udržiavaný stavebný p

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

55 €/m2 55 €/m2

Priestory pre sklad a výrobu v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Skladový objekt | Štúrova | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory vhodné pre skladové a výrobné účely. Priestory majú plochu 1

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Predáme nízkoenergetický bungalov v Svederníku

Reality Svederník

Rodinný dom | hlavná | 115 m²

Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svederník

315,000 € 2739 €/m²

Prenajom - kancelárie v administratívnej budove v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 1,240.9 m²

Prenajmeme kancelárske priestory v administratívnej budove na Bytčickej ulici v Žiline. K dispo

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,815 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame vám nájom výrobnej haly v Žiline o výmere 3506 m2.

Reality Žilina

Priestor pre výrobu | - | 3,506 m²

Ponúkame vám nájom výrobnej haly v Žiline o výmere 3506 m2. Hlavná loď haly o výmere 2825 m2 má

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

4.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké

Reality Vyšné Nemecké

Iný stavebný pozemok | - | 22,731 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké. Rozľahlý pozemok ideálny na výst

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Nemecké

50 €/m2 50 €/m2

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DUCHONKA – pohodová CHATA s terasou

Reality Prašice

Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 70 m²

Pár minút od vodnej nádrže DUCHONKA ponúkame na predaj útulnú chatu, ktorá je situovaná vo veľm

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prašice

72,000 € 1029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 2319 m2, 2x Rodinný dom, 2x skladový priestor, Nákovná ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Nákovná | 2,319 m²

Na predaj 2x rodinný dom, Nákovná ul. Podunajské Biskupice - bližšie informácie radi poskytnem

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

10 lôžková chatka po rekonštrukcii - Chalmová - EXKLUZÍVNE

Reality Bystričany

Chalupa, rekreačný domček | Chalmová | 50 m²

Dobry deň, vitajte na obľúbenom termálnom kúpalisku v Chalmovej, kde by som Vam rád dal do pozo

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystričany

23,000 € 460 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie