Na prenájom kancelárske priestory Dubnica nad Váhom, ul. Obrancov mieru

Reality Dubnica nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Obrancov mieru | 15 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory pre Vašu firmu či podnikanie, s výbornou dostupnosťo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v intraviláne obce Klenov

Reality Klenov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,736 m²

Ing. Miroslav Klimek, PhD. z realitnej kancelárie INSPIREAL, vám prináša príležitosť vlastniť p

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Klenov

35,900 € 21 €/m²

PREDAJ 2-izbových BYTOV - BAŤOVE REZIDENCIE SVIT

Reality Svit

2 izbový byt | Jilemníckého | 53.5 m²

BAŤOVE REZIDENCIE – SKOLAUDOVANÉ BYTY NA PREDAJ V MESTE SVIT Hľadáte nové bývanie v tichom, p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Svit

143,964 € 2999 €/m²

Polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Budovateľská | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou. skvelá investíc

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

990,000 € 990000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - priestranný rodinný dom - Diviaky TT

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Tehelná | 130 m²

Predáme priestranný dvojpodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa v lokalite Diviaky, Turčianske Te

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

154,000 € 1185 €/m²

Prenájom: Kancelária + Kuchynka, 58 m2, Centrum, Topoľčany

Reality Topoľčany

Administratívny objekt | Obchodná | 58 m²

REGAL Reality ponúka na prenájom Kanceláriu/ Obchodné priestory na podnikateľské účely v centre

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Topoľčany

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rodinné domy, obec Danišovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Danišovce

Rodinný dom | Danišovce | 100.3 m²

Ponúkame na predaj novostavby dvoch rodinných dvojdomov, obec Danišovce, okres Spišská Nová Ves

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Danišovce

239,000 € 2383 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú chatku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 36 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú chatku v Nových Zámkoch. Plocha pozemk

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

52,000 € 1528 €/m²

4-izbový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 121 m²

4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

254,900 € 1893 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!! NA PREDAJ VÝROBNA HALA -NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Reality Nové Mesto nad Váhom

Skladový objekt | - | 4,000 m²

550 000,-EUR bez DPH Investičná príležitosť v Novom Meste nad Váhom Na predaj: Výrobný S

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

550,000 € 133 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"Historický poklad" v srdci Levoče – meštiansky dom na prestížnom Námestí Majstra Pavla

Reality Levoča

Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 582 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj výnimočný historický meštiansky dom priamo

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj slnečný pozemok pre stavbu RD pri BB

Reality Moštenica

Pozemok pre rodinné domy | Uhliarska | 850 m²

Pripravili sme pre Vás na predaj rovinatý, slnečný pozemok s výmerou 850 m², vhodný na výstavb

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moštenica

90,000 € 106 €/m²

Na predaj pozemok na výstavbu RD - Veľká Lúka

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,138 m²

🌿 Pozemok na výstavbu rodinného domu – Veľká Lúka Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponú

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

45 €/m2 45 €/m2

Chata v hornej časti Hronskej Dúbravy na predaj

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj chatu v Hronskej Dúbrave možnosťou využíva

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

70,000 € 538 €/m²

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

3i byty s balkónom a parkovaním, Zelené údolie, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné 3 izbové byty s balkónom (alebo balkónom a terasou) a s vnúto

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

204,000 € 2670 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Kostolný Sek | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šurany

259,000 € 1343 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom so záhradou a terasou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Hlavná | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná záhrada s terasou Kolaudá

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

270,000 € 2115 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bruty

Reality Bruty

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bruty | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bruty ( okres Nové Zámky) . Asfaltová prístupová cesta. P

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bruty

12,000 € 27 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Vrbové o výmere 2944m2.

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | Hrabinská | 2,944 m²

SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľmi pekný

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

280,000 € 95 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom poschodová budova, Zlaté Moravce, časť Ďatelinisko

Reality Zlaté Moravce

Objekt pre obchod | Ďatelinisko | 256 m²

Ponúkame Vám na prenájom poschodovú budovu v obľubenej časti Ďatelinisko - Zlaté Moravce, ktorý

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Zlaté Moravce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Salka

Reality Salka

Rodinný dom | Salka | 160 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou. Nachádza sa v obci

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Salka

70,000 € 438 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok 836 m2 Rosina - s povolením

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | x | 836 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu, ktorý je ihneď pripravený na výstavbu a navyše ponúk

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 € 270 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie