Rezervovaný.Trojizbový slnečný byt o celkovej výmere 74 m2 v Krompachoch

Reality Krompachy

3 izbový byt | - | 74 m²

SaleA-Vaš partner v realitách ponúka do predaja slnečný trojizbový byt o celkovej rozlohe 74 m

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krompachy

89,000 € 1203 €/m²

2 - izbový byt s terasou a garážovým státím Vlčince II

Reality Žilina

2 izbový byt | Obežná | 62 m²

Príjemný 2-izbový byt v novšom komplexe Arboreum na sídlisku Vlčince. Byt je kompletne zariade

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj budova s parkovaním v srdci Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | - | 960 m²

Exkluzívna developerská príležitosť – moderné bývanie s vysokým investičným potenciálom Realit

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,790,000 € 1865 €/m²

ŽILINA BÔRIK - KANCELÁRIE / ADMINISTRATÍVA NA PRENÁJOM

Reality Žilina

Administratívny objekt | Bôrická cesta 107 | 165 m²

SaleA - Váš partner Vám ponúka prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v prestížnej lo

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom Sklad - Bratislava - Nové Mesto, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | - | 505 m²

F-ONE Reality Vám ponúka na prenájom skladové / nebytové priestory, vhodné na skladovanie, výro

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7.38 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom reklamnej plochy MEGABOARDU -BRATISLAVA, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Plocha pre reklamu | Budatínska | 50 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom ponúkame veľkoplošnú reklamnú konštrukciu typu megaboard s výn

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

3,000 €/mesiac 60 €/mesiac/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj ihneď voľný, zariadený 2-izbový byt v obľúbenom VILA PARK v Rajke.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj ihneď voľný , moderný 2-izbový byt s výmerou 46 m², ktorý sa nachádza v tic

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajka

139,000 € 3022 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

Orná pôda na hranici intravilánu, Kubrá

Reality Trenčín

Orná pôda | K zábraniu | 4,182 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 4182 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1), n

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Trenčín

5 €/m2 5 €/m2

Krásny 4 izb. byt | SIHOŤ I. | 80 m2 | nová rekonštrukcia

Reality Trenčín

4 izbový byt | Smetanova | 80 m²

Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt v Trenčíne v jednej z najlepších lokal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,800 € 2498 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt 62m2 s veľkou terasou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

139,000 € 1878 €/m²

Predaj 3 izbový byt v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostéjovská 77 | 75 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj krásny, moderne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prešov

184,900 € 2465 €/m²

3-izb.chata,7,6ár.pozemok, rekonštr, Baška–Maša

Reality Baška

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

Pripravujeme na predaj rodiiný dom - Sereď, okres Galanta

Reality Sereď

Rodinný dom | - | 100 m²

Kancelária Realitné Očko Vám čoskoro prinesie do ponuky na predaj moderný rodinný dom s dvojgar

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Na predaj stavebný pozemok obec Ždaňa, okres Košice

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | - | 588 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Ždaňa, okres Košice-okoli

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

99,900 € 170 €/m²

Garáž na predaj 18m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 18 m²

🚗 Na predaj: Garáž na Čárskeho ulici, Košice – Sever. Hľadáte vlastný parkovací alebo úložný p

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1194 €/m²

Garáž na predaj 14m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 14 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1536 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Podhoroď/Sobrance

Reality Podhoroď

Polyfunkčný objekt | - | 163.23 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Podhoroď

30,900 € 189 €/m²

SKVELÁ ZĽAVA! Rodinný dom v pokojnej obci Lastomír

Reality Lastomír

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Príjemné vidiecke prostredie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lastomír

109,900 € 1099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj bytov v developerskom projekte NAKLASKU - Zlaté Klasy

STARS REALITY prináša projekt Na Klásku, novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú ar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

108,000 € 1929 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok - 9899m2 pod Považským Inovcom

Reality Zlatníky

Pozemok pre rodinné domy | - | 9,899 m²

Predstavte si miesto, kde sa ráno zobúdzate na ticho prírody, slnko ohrieva pozemok po celý deň

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

Cena dohodou

Na predaj obchodné priestory

Reality Bodza

Polyfunkčný objekt | Bodza | 70 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj obchodné priestory v obci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bodza

123,000 € 1757 €/m²

Na predaj ZÁHRADA, 858m2, Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | Malinovská | 858 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj záhradu zastavanej časti obce Zálesie okres Senec. Celková vým

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

79,000 € 92 €/m²

Objekt vhodný na podnikanie v obci Staré

Reality Staré

Objekt pre obchod | - | 616 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný objekt vhodný na podnikanie v obci Staré. Objekt je ideálny p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Staré

179,900 € 292 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie