3-izb.chata,7,6ár.pozemok, rekonštr, Baška–Maša

Reality Baška

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V PÚCHOVE

Reality Púchov

Rodinný dom | 1. Mája | 367.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku, ktorá spája komfort mestského bývania s atraktívnou podnika

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Púchov

849,000 € 2310 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pokojné bývanie s veľkým pozemkom len 20km od Košíc– Paňovce

Reality Paňovce

Rodinný dom | Paňovce | 67 m²

Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Paňovce

155,000 € 2313 €/m²

REZERVOVANÉ - PRENÁJOM | Jednotka 23

Reality Senec

Obchodné priestory | - | 122.4 m²

Ponúkame na prenájom Jednotku 23 s výmerou 122,4 m², nachádzajúcu sa v D1 Senec. Priestor je vh

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Senec

990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok obec Ždaňa, okres Košice

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | - | 588 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Ždaňa, okres Košice-okoli

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

99,900 € 170 €/m²

Garáž na predaj 18m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 18 m²

🚗 Na predaj: Garáž na Čárskeho ulici, Košice – Sever. Hľadáte vlastný parkovací alebo úložný p

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1194 €/m²

Garáž na predaj 14m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 14 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1536 €/m²

Luxusný dvojpodlažný dom s bazénom, saunou a veľkou záhradou

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Žabí Majer | 448 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný a nadštandardne riešený dvojpodlažný dom v obľúbenej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

647,000 € 1444 €/m²

Na prenájom 4i byt-apartmán v RD, Rudlovská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 150 m²

Ponúkame na prenájom krásny mezonetový veľký byt - 150m2, náskok od centra mesta Rudlovská c

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 31 m² | Trenčín – Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 30 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | Trenčín – Sihot I Ponúkame na predaj zariadený 1-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,500 € 3817 €/m²

Na prenájom obchodný / komerčný priestor, 55 m2 – Dubnica nad Váhom, Pod hájom (Účko)

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | - | 50 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite sídliska Pod há

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostéjovská 77 | 75 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj krásny, moderne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prešov

184,900 € 2465 €/m²

RealityDS – PRENÁJOM zariadeného 2 izb. bytu s loggiou, 57,40 m2, ul. Agátová, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 57.4 m²

RK RealityDS Vám ponúka na prenájom pekne presvetlený, zariadený dvojizbový byt s loggiou, nach

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RealityDS - PREDAJ - 3 izb. byt so špajzou a loggiou, 72 m2, Čilistovská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Čilistovská cesta | 72 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt s loggiou, nachádzaj

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2486 €/m²

Exkluzívny 5 izbový byt v lukratívnej lokalite s jedinečným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Matúškova | 127.07 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 5 izbový byt s dvama balkónmi a jedinečným výhľadom v novom p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

729,900 € 5744 €/m²

SKVELÁ ZĽAVA! Rodinný dom v pokojnej obci Lastomír

Reality Lastomír

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Príjemné vidiecke prostredie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lastomír

109,900 € 1099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3izbový rodinný dom na prenájom s veľkou podzemnou pivnicou v Malinove

Reality Malinovo

Rodinný dom | Bazová | 75 m²

MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom 3izbový rodinný dom v Malinove v tichej ulici, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Malinovo

1,150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky v blízkosti centra - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo výbornej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

NA PREDAJ radová garáž s jamou a pivnicou, P. Jilemnického, Nová Dubnica, 17 m²

Reality Nová Dubnica

Garáž | Petra Jilemnického | 17 m²

NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj radovú garáž s montážnou jamou a pivnicou nachádzajúcu sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

24,000 € 1412 €/m²

REZERVOVANÝ Rodinný dom Hôrka - Ondrej

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka - Ondrej | 460 m²

AV REALITY Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko - Novostavba 250m od mora a krásnej pláže

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 4444 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Podhoroď/Sobrance

Reality Podhoroď

Polyfunkčný objekt | - | 163.23 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Podhoroď

30,900 € 189 €/m²

Pripravujeme na predaj rodiiný dom - Sereď, okres Galanta

Reality Sereď

Rodinný dom | - | 100 m²

Kancelária Realitné Očko Vám čoskoro prinesie do ponuky na predaj moderný rodinný dom s dvojgar

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Relaxujte a zarábajte: 2 rekreačné chaty na predaj v lesnom prostredí Strážovských vrchov

Reality Soblahov

Chalupa, rekreačný domček | Soblahov | 50 m²

Chcete relaxovať a pritom zárábať? V takom prípade máme pre Vás dve rekreačné chaty v lesnom pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Soblahov

85,000 € 1700 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie