Dom, chalupa, byt v okolí Košíc

Reality Čečejovce

Rodinný dom | - | 0 m²

V rámci realitnej spoločnosti SaleA aktuálne hľadám pre svojich konkrétnych, preverených klient

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Čečejovce

Cena dohodou

Kancelársky priestor širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 48 m²

3 nepriechodné kancelárie vedľa seba rovnakej veľkosti - každá 16m2 v polyfunkčnej budove

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DOM V CENE BYTU A SO ZARIADENÍM! 4-izbový dom po rekonštrukcii v CENTRE Jasova

Reality Jasov

Rodinný dom | Hlavná ulica | 602 m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4-IZBOVÝ DOM V CENTRE JASOVA – ZA CENU BYTU! ​SaleA – Váš partner v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jasov

165,000 € 274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervovaný.Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

210,000 € 175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v obci Beckov.

Reality Beckov

Rodinný dom | Slnečná | 603 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov na predaj rodinný dom

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Beckov

179,000 € 297 €/m²

Na predaj rodinný dom v Sučanoch

Reality Sučany

Rodinný dom | 115 m²

Na predaj 3‑izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Sučany Ponúkame na predaj 3‑izbový r

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sučany

Cena dohodou

Pozemok 639 m2 pre rodinný dom Šaľa -ul. Kráľovská EXKLUZÍVNE

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovská | 639 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u Nás na predaj pozemok o výmere 639 m2

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

105,000 € 164 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku garsónku v Šali

Reality Šaľa

Garsónka | Šaľa | 20 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku garsónku v Šali. V prípade, že pred

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 6 €/m²

Zariadený 8i RD wellness 470m2, pozemok 1840m2, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | - | 470 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš realitný partner Vám ponúkajú na predaj exkluzívny, priestranný p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5-izbový Bungalov 226m2 na pozemku 886m2. Kajal

Reality Kajal

Rodinný dom | u | 226 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša EXKLUZÍVNE do ponuky na predaj zánovný 5-izbový rodin

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kajal

309,000 € 1367 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v obci Lovča REZERVOVANÝ !

Reality Lovča

Rodinný dom | Lovča | 240 m²

Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lovča

145,000 € 604 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🌿 Vila Hôrky – moderná novostavba s 60 m² strešnou terasou a výhľadmi 🌇

Reality Hôrky

Rodinný dom | - | 145 m²

🌿 VILA HÔRKY – MODERNÁ NOVOSTAVBA S PANORAMATICKOU TERASOU 🌇 Ponúkame Vám na predaj výnimočnú

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hôrky

Cena dohodou

1-i byt 32 m² Boriny - Dunajská Streda ZARIADENÝ

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | boriny | 32 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj 1-izbový byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 3122 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dvojzáhrada v Kráľovej nad Váhom pri Váhu o výmere 523 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Kráľová nad Váhom

Záhrada | Záhradkárska oblasť | 523 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj dvojzáhradu v záhradkárs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

53,000 € 101 €/m²

Prenájom kresla pre kaderníčku - Galanta centrum Luxusný priestor

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná- centrum | 15 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na prenájom kreslo pre kaderníčku v luxusnom novootvo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

350 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Predaj, 1,5 i byt, 39 m2, podiel na pozemku, parkovanie, Továrenská ul, Malacky

Reality Malacky

1 izbový byt | Továrenská | 38.5 m²

V zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 1,5-izbový p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

113,000 € 2935 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom, Kpt. Nálepku - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku 15, 031 01 Liptovský Mikuláš | 55.24 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený apartmán na adrese Nálepkova 5/8 v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Super Investícia - 2 izbový byt v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Mostu pri Brati

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

178,999 € 3377 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT | OBRANCOV MIERU | SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Obrancov mieru | 79 m²

Kristína Vasiľová a Sola Home vám ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt vo výbornej lokalite n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom, novostavba 2019, parkovacie miesto

Reality Galanta

2 izbový byt | Hodská 3170/109 | 51.56 m²

Ponúkame na predaj klimatizovaný kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na ulici Hodská v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,000 € 2696 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom hoteli v meste Batumi, bazén na streche hotela

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom na streche a súkromnou pláž

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

90,000 € 3000 €/m²

REZEROVANÉ - 3 izbový byt Predaj Košice III Furča Charkovská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Charkovská | 67 m²

3 izbový Predaj Košice III Furča Charkovská rekonštrukcia loggia Ponúkame na predaj 3 izbový b

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

197,700 € 2951 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie