Jaklovce: Pozemok pod lesom s dvojitým potenciálom – Bývanie či Biznis?

Reality Jaklovce

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Salea - Váš partner v realitách vám ponúka pozemok, ktorý sa prispôsobí vašim plánom. Či už hľa

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

55 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám pre konkrétnu klientku garsónku v Šali

Reality Šaľa

Garsónka | Šaľa | 20 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku garsónku v Šali. V prípade, že pred

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 6 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,500 € 6309 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 4i byt s lodžiou; 100,96 m2; POPRAD; 204.900 €

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

HORNÉ SALIBY-nadštandarné bývanie-8 izieb, sauna, vírivka, garáže, pozemok 1840 m2

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 470 m²

Ponúkame vám výnimočný nadštandardný rodinný viladom, ktorý sa nachádza v obci Horné Saliby. T

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

PREDAJ – slnečný stavebný pozemok s rozlohou 583m2, Kostolné Kračany časť Šipošovské Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | - | 583 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj slnečný, z dvoch strán oplotený pozemok vhodný na okamžitú výs

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

69,000 € 118 €/m²

RealityDS - PREDAJ 2-izbového bytu, balkón+loggia, Komárnická | ZNÍŽENÁ CENA 229 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Komárnická | 52 m²

RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4404 €/m²

EXKLUZÍVNE dvojgeneračný rodinný dom, mesto Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, mesto Spiš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

225,000 € 1250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 2i byt, širšie centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 54 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový podkrovný byt v širšom centre, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

125,000 € 2315 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i byt Trenčín - súkr.PARKOVISKO, SIHOŤ

Reality Trenčín

3 izbový byt | Švermova 1615/29 | 68 m²

Predám slnečný kompletne zrekonštruovaný( v roku 2025) 3izbový byt na Švermovej ulici na Sihot

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov 220 m2 Višňové

Reality Višňové

Priestor pre sklad | Višňové | 220 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory v obci Višňové o výmere 220 m2. Priestory majú betónovú

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Višňové

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom Kancelársky priestor, Hviezdoslavova ul., Sp. N. Ves

Reality Spišská Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | - | 24.56 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom kancelársky priestor, Hviezdoslavova ulica, Spišská Nová Ves. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach, ktorý je ideálny pre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia

Reality Veľké Revištia

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,297 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia. Dom je vhod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Revištia

39,900 € 17 €/m²

Prenájom Obchodný priestor, Hviezdoslavova ul., Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | - | 51.18 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom obchodný priestor, Hviezdoslavova ulica, Spišská Nová Ves. Prie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom jednoizbového bytu v Smolniku

Reality Smolník

1 izbový byt | - | 34 m²

SaleA -Váš partner v realitách ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v byto

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Smolník

410 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderné bývanie 3 izbový byt s vlastným vstupom Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom vkusného 3-izbového bytu, ktorý sa na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MODERNÉ BÝVANIE SO ZÁHRADOU: Priestranný 3-izbový byt v Bošanoch

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 78 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom priestranného 3-izbového bytu v atrak

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

STAŠKOV - REKREAČNÝ POZEMOK 1372m2

Reality Staškov

Iný stavebný pozemok | - | 1,372 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok v obci Staškov o rozlohe 1372 m2.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

85 €/m2 85 €/m2

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou a vlastným kúrením Skačany

Reality Skačany

3 izbový byt | - | 72 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort zrekonštruovaného priestoru s výhodami nízkych nákladov? M

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Skačany

92,900 € 1290 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Super Investícia - 2 izbový byt v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Mostu pri Brati

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

178,999 € 3377 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu len 100m od mora a vyhľadávanej pláže Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám exkluzívne ponúka novostavbu apartmánov na ostrove Vir v Chorvátsku. Má vý

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

205,000 € 3796 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie