4 izbový byt | 84 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
150,000 € 1726 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
375,000 € 3000 €/m²
Iný stavebný pozemok | 1,766 m²
90,066 € 51 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
269,000 € 2158 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 712 m²
16,000 € 22 €/m²
Iný stavebný pozemok | 12,891 m²
195,561 € 15 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 46,655 m²
1,166,375 € 25 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,620 m²
58,500 € 36 €/m²
Rekreačný pozemok | 5,120 m²
66,560 € 13 €/m²
Lúka, pasienok | 7,600 m²
30,000 € 4 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,574 m²
100,000 € 22 €/m²
5 a viac izbový byt | Janka Kráľa 132 | 190 m²
185,000 € 974 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
40,000 € 40 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
199,990 € 3077 €/m²
Lúka, pasienok | Dolný Lieskov | 3,839 m²
49,907 € 13 €/m²
Lúka, pasienok | 5,313 m²
29,221.5 € 6 €/m²
3 izbový byt | Partizánska 2504/17 | 71.18 m²
114,900 € 1614 €/m²
Rodinný dom | Ubľa | 53 m²
56,000 € 1057 €/m²
Rodinný dom | Slovenská Kajňa | 91 m²
99,000 € 1088 €/m²
Rodinný dom | Jahodová | 150 m²
1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bojná | 36 m²
43,000 € 1194 €/m²
Rekreačný pozemok | 14,478 m²
135,000 € 9 €/m²
Rekreačný pozemok | 8,073 m²
96,876 € 12 €/m²
2 izbový byt | Hviezdna | 100 m²
220,000 € 2200 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.