Ponúkam Vám na predaj krásny viničný domček v blízkosti Levíc.

Reality Levice

Záhradná chatka | Staré Levice | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný viničný dom so záhradou a vinicou v pokojnej časti Staré Levice.

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

90,000 € 1286 €/m²

Ponúkam Vám do prenájmu priestrannú halu v Leviciach v uzavretom areáli.

Reality Levice

Skladový objekt | Nádražný rad | 760 m²

Ponúkam Vám na prenájom priestrannú skladovú halu s celkovou rozlohou 760 m², ktorá sa nachádza

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na prenájom Levice

3 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Ponúkam Vám do prenájmu skladový priestor / halu v Leviciach.

Reality Levice

Skladový objekt | 218 m²

Ponúkam Vám do prenájmu skladový priestor / halu v uzavretom areály, vo výmere 218m2. Oblúková

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Objekty na prenájom Levice

550 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Novinka
Novinka

Smart 2-izbový byt v srdci Trnavy, luxusné bývanie v Rezidencia Hviezdoslavova

Reality Trnava

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 51.23 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený smart dvojizbový byt s výmerou 51,23 m2 v novostavbe s

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Vkusný mezonet s atmosférou priamo v srdci Trnavy, Štefánikova

Reality Trnava

2 izbový byt | Štefánikova | 49 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom vkusný 1,5 izbový mezonetový byt v úplnom centre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

/ Rezervované / Príjemná atmosféra a moderný dizajn v jednom

Reality Trnava

1 izbový byt | Jiráskova | 50 m²

/ Exkluzívne iba u nás / Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z radu? Ponúkame na predaj kompletne

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trnava

154,900 € 3098 €/m²

Moderný 3+1 izbový dom po kompletnej rekonštrukcii s priestranným pozemkom 1293 m2, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Pionierske námestie | 137 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 3+1 izbový rodi

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

363,000 € 2650 €/m²

/ Aktuálne / Priestranný dvojgeneračný dom s garážou a čarom prírody, Chtelnica

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Kúria | 325 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

259,000 € 797 €/m²

/ Rezervované / Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt so šatníkom a loggiou, Golianova

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74.13 m²

/ EXKLUZÍVNE / Ponúkame Vám na predaj vkusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite na Golianovej ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,400 € 2474 €/m²

Priestranný rodinný dom s dvojgarážou v Špačinciach – štýlové bývanie s komfortom pre celú rodinu

Reality Špačince

Rodinný dom | Jozefa Strečanského | 180 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Špačince

438,000 € 2433 €/m²

Zariadený rodinný dom na priestrannom pozemku, Pekné Pole

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 75 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré spája výhody novostavby, nízkych nákladov a veľkého pozemku? Ten

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trnava

439,000 € 5853 €/m²

Čarovná chalupa v lone prírody, Váš únik do ticha v Častkove – časť Havran

Reality Častkov

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj útulnú, trojizbovú rekreačnú chalupu, ktorá sa nachádza v idy

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Častkov

128,900 € 1516 €/m²

Autorská moderná 4 izbová novostavba od Karola Kállaya s garážou a bazénom v Trnave, Modranka LUX

Reality Trnava

Rodinný dom | Hraničná | 273 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú modernú novostavbu so štyrmi priestrannými izbami, s bazénom a roz

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

775,000 € 2839 €/m²

Priemyselná hala s administratívnymi priestormi, skladom 850 m2, bývalý areál TAZ, Trnava

Reality Trnava

Výrobný objekt | Coburgova ulica | 850 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priemyselnú halu so skladovými a administratívnymi priestormi v b

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trnava

416,000 € 489 €/m²

Exkluzívnych 23 m2 na prenájom v centre, Hornopotočná

Reality Trnava

Obchodné priestory | Hornopotočná | 23 m²

Hľadáte miesto pre svoj biznis, ktoré kombinuje prestížnu adresu s absolútnou slobodou pri real

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

/ Rezervované / 1 izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Tajovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

135,700 € 4523 €/m²

Štýlová kontajnerová kaviareň na predaj v Trnave pri OC MAX

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Ferka Urbánka | 90 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj plne funkčný a udržiavaný modulárny objekt s výmero

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Trnava

85,000 € 944 €/m²

Krásny slnečný pozemok 1300 m2 v Častkove – časť Havran

Reality Častkov

Záhrada | Nezadaná | 1,300 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v idylickom prostredí obce Častkov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Častkov

25,900 € 20 €/m²

/ Rezervované / Moderný 2 izbový byt s loggiou, balkónom a parkovacím miestom, Zavar – Polianky

Reality Zavar

2 izbový byt | Poronda | 59.89 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame Vám na predaj slnečný a vkusne zariadený 2 izbový byt nachádz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zavar

156,000 € 2605 €/m²

Biznis priestor v srdci Trnavy, Hornopotočná

Reality Trnava

Obchodné priestory | Hornopotočná | 90 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok o výmere 633 m2 vo vyhľadávanej lokalite, Blatné

Reality Blatné

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 633 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / Ponúkame na predaj posledný stavebný pozemok vo vyhľadávanej a tichej

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Blatné

126,500 € 200 €/m²

Prenájom kancelárie v centre Trnavy – Hviezdoslavovo námestie

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 110 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s rozlohou 110 m², nachádza

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný 4 izbový rodinný dom, kde sa čistý dizajn stretáva s komfortom

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný rodinný dom / Bungalov / v obľúbenej ob

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Boleráz

349,000 € 2585 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie