Na predaj rodinný dom v Liptovskej Lúžnej

Reality Liptovská Lúžna

Rodinný dom | 84 m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Liptovská Lúžna – ideálna príležitosť na bývanie alebo

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Liptovská Lúžna

100,000 € 1190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok v obci Štiavnička

Reality Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²

NA PREDAJ: TOP POZEMOK v obci Štiavnička pri Ružomberku – 1116 m² | Skvelá lokalita, výhľady,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Štiavnička

138,000 € 124 €/m²

člen NARKS

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,800 € 4246 €/m²

BOSEN GROUP | 3-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami, Veľké Dvorníky

Reality Veľké Dvorníky

3 izbový byt | Podzáhradná | 70.44 m²

Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s klimatiz

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Veľké Dvorníky

163,900 € 2327 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Vkusne zariadený 2 izbový byt s terasou, Alicante Gate - Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 55 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 2 izbový byt s balkónom a parkovacím státím

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbové byty s výhľadom na THERMAL park DUNAJSKÁ STREDA v Projekte GLEAM Apartments

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²

Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2496 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový byt v dvojdome so záhradou a kompletným zariadením – Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Rodinný dom | 78.16 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka tento moderne zariadený 3-izbový byt v dvojdome v obci Veľké Blahovo, kt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľké Blahovo

179,990 € 2303 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom obchodného priestoru s veľkým skladom 680 m2, St.Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 680 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-skladový priestor o veľkosti 680 m2 na Starej Vajnorskej v Bratis

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Automation Testing title 660191128

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 103504872

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 276247132

Reality Medzilaborce

Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 628913052

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 653801702

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 961325189

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 468301683

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 146314711

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbového rodinného domu v krásnom prostredí Moravské Lieskové – časť Šance

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

299,000 € 1495 €/m²

Predaj 4 izbového RD -nízkoenergetickej novostavby v tichej lokalite Pod orechom v obci Matúškovo.

Reality Matúškovo

Rodinný dom | Matúškovo | 104 m²

Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

249,000 € 2394 €/m²

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

Dovoľujem si Vám dať do pozornosti rodinný dom v obci Moravské Lieskové časť Šance pár minút o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

299,000 € 1495 €/m²

Predaj veľkého, zrekonštruovaného 3 izbového bytu s balkónom na Garbiarskej ulici v blízkosti centra mesta Sereď.

Reality Sereď

3 izbový byt | 78.5 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sereď

163,000 € 2076 €/m²

Predaj 4 izbového RD -nízkoenergetickej novostavby v tichej lokalite v obci Matúškovo.

Reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 104 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Galanta

249,000 € 2394 €/m²

Na predaj rodinný dom v Hornej Kráľovej – centrum obce.

Reality Horná Kráľová

Rodinný dom | Hlavná | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 1970, nachádzajúci sa v dobrej lokalite, priamo

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Horná Kráľová

95,000 € 864 €/m²

Predaj rodinného domu v peknom prostredí obce Tajná.

Reality Tajná

Rodinný dom | Bačova cesta | 152 m²

Predaj domu v krásnom prostredí Žitavskej doliny v obci Tajná. Pôvodný dom bol postavený v roku

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tajná

92,000 € 605 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Predaj 4 izbového rodinného domu v tichej lokalite obce Veľká Mača

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 130 m²

Predaj rodinného domu v obci Veľká Mača postaveného v roku 1967 na peknom, rovinatom slnečnom p

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

153,500 € 1181 €/m²

Matúškovo – predaj stavebného pozemku s právoplatným stavebným povolením a projektovou dokumentáciou 4 izb.nízkoenergetického bungalovu

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | Matúškovo | 493 m²

Predaj stavebného pozemku v obci Matúškovo. Nachádza sa v tichej lokalite obce, v súkromnej lok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

73,950 € 150 €/m²

Reality Moravské Lieskové

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moravské Lieskové

299,000 € 1495 €/m²

Zaujímavý podnikateľský priestor na predaj

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 102 m²

Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

85,000 € 833 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Peter | 996 m²

Ak hľadáte rovinatý pozemok s dostatkom svetla vhodný na stavbu domu, jeden ste práve objavili.

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

49,900 € 50 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie