4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš
650,000 € 4988 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²
Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v
1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt
990,000 € 2585 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m
127,500 € 2125 €/m²
Rodinný dom | - | 132 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou komerčného využitia. Zariadenie nehnute
416,800 € 3158 €/m²
2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²
Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti
199,000 € 4704 €/m²
Skladový objekt | Stará Vajnorská | 680 m²
Ponúkame na prenájom obchodno-skladový priestor o veľkosti 680 m2 na Starej Vajnorskej v Bratis
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Garsónka | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 103504872
500 € 7 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 628913052
500 € 7 €/m²
Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 961325189
500 € 7 €/m²
Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 146314711
500 € 7 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk
299,000 € 1495 €/m²
Rodinný dom | Matúškovo | 104 m²
Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln
249,000 € 2394 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Dovoľujem si Vám dať do pozornosti rodinný dom v obci Moravské Lieskové časť Šance pár minút o
299,000 € 1495 €/m²
3 izbový byt | 78.5 m²
Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2
163,000 € 2076 €/m²
Rodinný dom | Galanta | 104 m²
249,000 € 2394 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 1970, nachádzajúci sa v dobrej lokalite, priamo
95,000 € 864 €/m²
Rodinný dom | Bačova cesta | 152 m²
Predaj domu v krásnom prostredí Žitavskej doliny v obci Tajná. Pôvodný dom bol postavený v roku
92,000 € 605 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Predaj rodinného domu v obci Veľká Mača postaveného v roku 1967 na peknom, rovinatom slnečnom p
153,500 € 1181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Matúškovo | 493 m²
Predaj stavebného pozemku v obci Matúškovo. Nachádza sa v tichej lokalite obce, v súkromnej lok
73,950 € 150 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²
299,000 € 1495 €/m²
Objekt pre obchod | 102 m²
Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské
85,000 € 833 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svätý Peter | 996 m²
Ak hľadáte rovinatý pozemok s dostatkom svetla vhodný na stavbu domu, jeden ste práve objavili.
49,900 € 50 €/m²
Záhrada | Nová Stráž | 190 m²
Predstavte si víkendy, kde vidíte zeleň, počujete praskanie krbu a cítite pokoj, ktorý sa dnes
47,000 € 247 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.