4. izbový byt v Martine - Priekope ako alternatíva k RD

Reality Martin

4 izbový byt | Palackého | 98 m²

Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 2143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Pekný pozemok v obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a Tatralandie

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

125,000 € 114 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Slnečný pozemok - Liptovské Sliače - stredný

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 2,497 m²

Ponúkame na predaj krásny, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Lipto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Súbor pozemkov Jazierce | 3 705 m² | 30 €/m²

Reality Ružomberok

Iný stavebný pozemok | Jazierce | 3,705 m²

Máte pocit, že dobré investičné pozemky sa dnes už prakticky nedajú zohnať? A čo ak práve tera

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

30 €/m2 30 €/m2

člen NARKS

RD s velkym pozemkom v Žaškove znížená cena

Reality Žaškov

Rodinný dom | Žaškov | 100 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 3 izbový prízemný rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žaškov

175,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, ČIASTOČNÁ REK., 859 m2, KRÁSNA PRÍRODA

Reality Komjatná

Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²

Rodinný dom v Komjatnej – pokoj, príroda a skvelá dostupnosť! Ponúkame na predaj samostatne st

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Domy na predaj Komjatná

208,000 € 1083 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v stave holodomu na ulici KAROLA SIDORA

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Gen. Miloša Vesela | 190 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 845m2. Po

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

223,000 € 1174 €/m²

člen NARKS

Prenájom - Výrobná hala 1200m2 Ružomberok - Biely Potok

Reality Ružomberok

Výrobný objekt | Korytnická | 1,200 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti prezentujeme ponuku prenájmu výrobnej haly s možnosťou využi

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Ružomberok

5,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, vhodný aj na podnikanie

Reality Valaská Dubová

Iný priestor | Nezadaná | 53 m²

Exkluzívne ponúkme na predaj rodinný dom vhodný aj na podnikanie Ponúkame na predaj menší rod

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Valaská Dubová

60,000 € 1132 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Na predaj štýlová rekreačná chata v srdci Liptova – vhodná aj na trvalé bývanie! Lokalita: Lip

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

295,000 € 2107 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok -Liptovské Sliače (Vyšný Sliač)

Reality Liptovské Sliače

Záhrada | Vyšný sliač | 502 m²

Na predaj: krásny pozemok vhodný na záhradu, chatu alebo mobilný domček Ponúkame na predaj

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

34,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Na predaj v novostavbe garsónka v Martin - Priekopa

Reality Martin

Garsónka | 38 m²

NajBývanie Vám ponúka na predaj veľmi peknú, priestrannú garsónku v novostavbe. Garsónka má vým

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

119,000 € 2539 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt, Iľanovo

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

120,000 € 2273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RODINNÝ DOM S POZEMKOM (916 m2), PÔVODNÝ STAV, RYBÁRPOLE

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Pod Čebraťom 5 | 200 m²

Rodinný dom na predaj – Ružomberok, RYBÁRPOLE Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a slnečn

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

167,000 € 835 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný dom v Stankovanoch – bývanie aj podnikanie v jednom

Reality Stankovany

Rodinný dom | 280 m²

NajBývanie Vám ponúka výnimočnú investičnú príležitosť na Liptove – 3 bytové jednotky, nízke ná

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Stankovany

349,003 € 1246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom v Liptovskej Lúžnej

Reality Liptovská Lúžna

Rodinný dom | 84 m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Liptovská Lúžna – ideálna príležitosť na bývanie alebo

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Liptovská Lúžna

100,000 € 1190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok v obci Štiavnička

Reality Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²

NA PREDAJ: TOP POZEMOK v obci Štiavnička pri Ružomberku – 1116 m² | Skvelá lokalita, výhľady,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Štiavnička

138,000 € 124 €/m²

člen NARKS

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,800 € 4246 €/m²

BOSEN GROUP | 3-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami, Veľké Dvorníky

Reality Veľké Dvorníky

3 izbový byt | Podzáhradná | 70.44 m²

Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s klimatiz

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Veľké Dvorníky

163,900 € 2327 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Vkusne zariadený 2 izbový byt s terasou, Alicante Gate - Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 55 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 2 izbový byt s balkónom a parkovacím státím

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbové byty s výhľadom na THERMAL park DUNAJSKÁ STREDA v Projekte GLEAM Apartments

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²

Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2496 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový byt v dvojdome so záhradou a kompletným zariadením – Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Rodinný dom | 78.16 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka tento moderne zariadený 3-izbový byt v dvojdome v obci Veľké Blahovo, kt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľké Blahovo

179,990 € 2303 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Prenajmeme slnečný 1 izbový byt v Ružinove na Medzilaboreckej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 36 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 1-izbový byt na Medzilaboreckej ulici s výmerou 36 m²,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Veľkorysý podkrovný 5-izbový byt v srdci Starého Mesta – neopakovateľná atmosféra pod strechami mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 177 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový podkrovný byt v atraktívnej lokalite na Michalská ulica,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 3107 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie