PLUS REALITY | Predaj investičného pozemku v priemyselnej zóne Mliečany v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Priemyselná zóna | Nezadaná | 2,852 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok nachádzajúc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

47 €/m2 47 €/m2

PLUS REALITY | Moderný a kompletne zariadený byt s balkónom a parkovaním – ideálne bývanie aj investícia v meste Bratislava - Rača na predaj !

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 26 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný, príjemne presvetlený jednoizbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

143,000 € 5500 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný dvojizbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný dvojizbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2143 €/m²

PLUS REALITY | Atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Dunajský Klátov na predaj !

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 1,179 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a nadčasovým exteriérom vo Veľkých Dvorníkoch predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj modernú, prémiovo vybavenú 3-izbovú novostavb

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

390,000 € 2600 €/m²

PLUS REALITY | Krásny štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

354,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | Starší rodinný dom v obci Medveďov na predaj!

Reality Medveďov

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Medveďov s úžitkovo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Medveďov

68,000 € 756 €/m²

PLUS REALITY I Krásny dvojizbový byt v novostavbe na Broskyňovej ulici v obci Rovinka na prenájom!

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová | 51.03 m²

Realitná kancelária Plus Reality Vám s radosťou ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt v novost

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Krásny dvojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

PLUS REALITY I Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v rezidenčnom projekte FLORIDA VILLA PARK Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | FLORIDA VILLA PARK | 107.98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

245,000 € 2269 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt v meste Dunajská Streda na prenájom!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom krásny trojizbový byt s 2 parkovacími s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 03.02.2025
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Dizajnérom zariadený dvojizbový byt v obci Padáň na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Padáň | 51.8 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 2510 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov s vlastnou záhradou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 76.58 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné trojizbové byty v novostavbe dvoj

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

184,000 € 2403 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný rekreačný dom obklopený zeleňou a pokojom pri Dunaji v obci Hamuliakovo na predaj !

Reality Hamuliakovo

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v obľúbenej a poko

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hamuliakovo

205,000 € 2278 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný rodinný dom s krásnou záhradou a výbornou lokalitou v obci Hrubá Borša na predaj !

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný päťizbový rodinný dom v žiada

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

285,900 € 1787 €/m²

PLUS REALITY | Krásny rodinný dom s galériou, zimnou záhradou a saunou v obci Iža na predaj !

Reality Iža

Rodinný dom | 348 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny a priestranný rodinný dom s atypi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Iža

295,000 € 848 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, slnečný 3-izbový byt s výmerou 7

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 1859 €/m²

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba v obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma bytovými jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

225,000 € 2127 €/m²

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.99 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú nízkoenergetickú novostavbu rodi

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

250,000 € 2359 €/m²

PLUS REALITY | Veľkometrážny zrekonštruovaný dvojizbový byt s loggiou v meste Bratislava-Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardne veľký dvojizbový byt s logg

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 3813 €/m²

PLUS REALITY | Chata s celoročným bývaním pri rybníku v obci Jahodná na predaj !

Reality Jahodná

Chata, drevenica, zrub | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatu s úžitk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

198,000 € 2475 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50.4 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 7321 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Hlavná | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY | Dvojpodlažný rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Šamorín

325,000 € 2257 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie